Appartement te koop: Utrechtse Jaagpad 86A, Leiden
KopenLeidenAppartementenUtrechtse Jaagpad 86A

Utrechtse Jaagpad 86A

Meerburg, Leiden

€ 375.000
Buurt Meerburg, LeidenBekijk buurt
Al 180 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 42 dagen
SPAR op 374m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel F
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Appartement in Leiden

Dit appartement aan het Utrechtse Jaagpad in Leiden heeft een authentiek karakter, met een bouwjaar van 1920. Met 55 m² woonoppervlak is het compact en knus. De vraagprijs van €375.000 is aan de hoge kant voor een appartement van deze omvang, maar past bij de schaarste in de stad. Bekijk ook andere appartementen in Leiden voor een breder beeld.

Buurt Meerburg

De buurt Meerburg is een stedelijke wijk met een hoge bevolkingsdichtheid. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar CBS-cijfers laten zien dat de buurt gemengd is met veel eenpersoonshuishoudens. De omgeving is levendig en centraal gelegen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij SPAR (op loopafstand) en Albert Heijn (tien minuten lopen). Kinderen kunnen naar Daltonschool De Leeuwerik (basisonderwijs) of Bonaventura College (voortgezet onderwijs), beide op loopafstand. De gemeente Leiden biedt een breed scala aan voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Alpina Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt15 november 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 375.000
Prijs per m²€ 6.818
Woonoppervlakte55m²
Perceeloppervlakte127m²
Bouwjaar1920
EnergielabelF
BuurtMeerburg
WijkRoodenburgerdistrict
GemeenteLeiden

Locatie

Utrechtse Jaagpad 86A, Leiden

Buurt statistieken

Gegevens uit Meerburg

Inwoners2.205
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Meerburg

Woningvoorraad1.121
Gem. WOZ-waarde€ 356.000
Koopwoningen38%
Huurwoningen61%

Supermarkten

39 binnen 5 km

SPAR
IJsselkade 45
374m
Albert Heijn
Laan van Ouderzorg 2 8
820m
Lidl
Amaliaplein 38
1076m

Scholen

82 binnen 5 km

Bonaventura College Burggravenlaan
Voortgezet onderwijs · 498 leerlingen
594m
Bonaventura Agora Leiden
Voortgezet onderwijs · 1464 leerlingen
608m
Daltonschool De Leeuwerik
Basisonderwijs · 461 leerlingen
730m

Veelgestelde vragen

Over Utrechtse Jaagpad 86A, Leiden

Welk energielabel heeft Utrechtse Jaagpad 86A?

De woning aan Utrechtse Jaagpad 86A in Leiden heeft energielabel F.

Is €375.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €375.000 is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde van €475.000 voor koopwoningen, maar dit appartement is kleiner (55 m² versus gemiddeld 88 m²). De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €5.398, wat neerkomt op €6.818 per m² voor deze woning. De prijs is marktconform gezien de ligging en het aanbod.

Hoe is de buurt Meerburg om in te wonen?

Meerburg is een stedelijke buurt met een hoge dichtheid (2.968 adressen per km²). Er wonen veel alleenstaanden en jonge huishoudens. De buurt heeft een mix van vooroorlogse en nieuwbouw. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand. Het aantal misdrijven is 86 per jaar, wat gemiddeld is voor een stadswijk.

Wat betekent energielabel F voor de stookkosten?

Energielabel F is een slecht label, wat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is en je hoge stookkosten kunt verwachten. In de buurt heeft 50% van de koopwoningen label A, dus dit appartement springt er negatief uit.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Voor basisonderwijs is Daltonschool De Leeuwerik op 730 meter en School Kastanjelaan op 734 meter. Voor voortgezet onderwijs zijn Bonaventura College Burggravenlaan (594 m) en Stedelijk Gymnasium Leiden (770 m) dichtbij.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,4 km afstand. Dat is ongeveer 30 minuten lopen of 10 minuten fietsen. De bushaltes in de buurt bieden alternatieven voor openbaar vervoer.

Zijn er parken in de buurt?

Ja, het dichtstbijzijnde park of plantsoen ligt op 300 meter afstand, dus om de hoek. Dat is fijn voor een wandeling of om even tot rust te komen.

Alpina Makelaardij
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.