Appartement te koop: Utrechtsestraat 44-1, Arnhem
KopenArnhemAppartementenUtrechtsestraat 44-1

Utrechtsestraat 44-1

Utrechtsestraat, Arnhem

€ 360.000
Buurt Utrechtsestraat, ArnhemBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Al 334 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 46 dagen
AH to go op 288m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een modern appartement in hartje Arnhem

Dit appartement uit 2008 met energielabel A ligt aan de Utrechtsestraat, een levendige straat in het centrum van Arnhem. Met 71 m² woonoppervlak is het een compacte, maar goed ingedeelde woning. De vraagprijs van €360.000 is scherp, want dat is 18% lager dan het gemiddelde in de buurt. Benieuwd naar andere appartementen in Arnhem?

De buurt Utrechtsestraat

De buurt Utrechtsestraat is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand. De enige bewoner die een review achterliet, geeft een 8,5 en zegt: "Mooie buurt dicht bij de fijnste voorzieningen." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen tussen 25 en 45 jaar.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de AH to go om de hoek (twee straten verder) of bij de SPAR op vijf minuten lopen. De Jumbo en Lidl zijn ook dichtbij. Voor kinderen is de Pieter Brueghelschool op tien minuten lopen, en het Montessori College Arnhem is om de hoek. De gemeente Arnhem biedt verder volop stedelijk leven.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Willemsen Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 juni 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 360.000
Prijs per m²€ 5.070
Woonoppervlakte71m²
Perceeloppervlakte463m²
Bouwjaar2008
EnergielabelA
BuurtUtrechtsestraat
WijkCentrum
GemeenteArnhem

Locatie

Utrechtsestraat 44-1, Arnhem

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.5
Aron Joosten
28-06-2024
Mooie buurt dicht bij de fijnste voorzieningen

Ik woon er pas net, maar dicht bij het station, de supermarkt, groot park, 1 minuut loopafstand naar mijn universiteit.

Buurt statistieken

Gegevens uit Utrechtsestraat

Inwoners1.285
Mannen54%
Vrouwen46%

Woningmarkt

Gegevens uit Utrechtsestraat

Woningvoorraad651
Gem. WOZ-waarde€ 253.000
Koopwoningen25%
Huurwoningen74%

Supermarkten

45 binnen 5 km

AH to go
Stationsplein 157
288m
SPAR
Willemsplein 22
425m
Jumbo
Amsterdamseweg 33
484m

Scholen

82 binnen 5 km

Montessori College Arnhem
Voortgezet onderwijs · 735 leerlingen
546m
De Opmaat
Speciaal onderwijs · 7 leerlingen
716m
Pieter Brueghelschool
Basisonderwijs · 225 leerlingen
944m

Veelgestelde vragen

Over Utrechtsestraat 44-1, Arnhem

Welk energielabel heeft Utrechtsestraat 44-1?

De woning aan Utrechtsestraat 44-1 in Arnhem heeft energielabel A.

Is €360.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €360.000 ligt 18% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€440.938) en is ook lager dan de mediaan (€415.000). Het appartement is wel kleiner dan gemiddeld (71 m² vs 101 m²), maar met energielabel A en bouwjaar 2008 is het een energiezuinige woning. De prijs per m² is ongeveer €5.070, terwijl het buurtgemiddelde €5.457 per m² is.

Hoe is de buurt Utrechtsestraat om in te wonen?

De buurt is zeer stedelijk (stedelijkheidsklasse 1) met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen. De enige review geeft een 8,5 en noemt de nabijheid van station, supermarkt, park en universiteit. Wel is het aantal misdrijven met 159 relatief hoog, maar dat past bij een centrumlocatie.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation ligt op 500 meter afstand, dus ongeveer vijf minuten lopen.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is de Pieter Brueghelschool op 944 meter (ongeveer tien minuten lopen). Het Montessori College Arnhem (voortgezet onderwijs) ligt op 546 meter, om de hoek dus.

Hoeveel supermarkten zijn er in de buurt?

Binnen vijf minuten lopen vind je de AH to go (288 m) en SPAR (425 m). De Jumbo en Lidl zijn op 484 en 515 meter, ook goed beloopbaar. Voor een grote Albert Heijn moet je iets verder (707 m).

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dat is gunstig voor de stookkosten, al zijn concrete bedragen niet te geven zonder verbruiksgegevens. In de buurt hebben alle koopwoningen label C of lager, dus dit appartement steekt er positief bovenuit.

Hoe verkoopt een woning in deze buurt gemiddeld?

In de buurt worden woningen gemiddeld in 46 dagen verkocht, tegen een gemiddelde prijs van €532.192. Dat is hoger dan de vraagprijs van dit appartement, wat aangeeft dat de markt hier actief is.