Appartement te koop: van Wassenaerstraat 76A, Voorburg
KopenLeidschendam-VoorburgAppartementenvan Wassenaerstraat 76A

van Wassenaerstraat 76A

Voorburg Noord zuid, Leidschendam-Voorburg

€ 420.000
Buurt Voorburg Noord zuid, VoorburgBekijk buurt
Populaire buurt voor starters
38% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Voorburg

Dit appartement aan de van Wassenaerstraat 76A in Voorburg heeft een oppervlak van 90 m² en een energielabel C. Het bouwjaar 1954 geeft het een klassieke uitstraling. De vraagprijs van €420.000 is scherp vergeleken met andere appartementen in Leidschendam-Voorburg.

Buurt Voorburg Noord zuid

De buurt Voorburg Noord zuid is een gemengde wijk met veel vooroorlogse woningen. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een gemiddeld rapportcijfer van 7,2. Een bewoner zegt: "Het is een gezellige buurt met een leuk park met speeltuin en ook voor hondenbezitters." Een andere noemt echter "eenzijdige, slecht onderhouden woningbouw" en parkeeroverlast. De buurt telt 3800 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 660 meter, om de hoek. Ook Jumbo en Aldi zijn op loopafstand. Basisschool De Parachute ligt twee straten verder (207 meter), en voortgezet onderwijs zoals Sint-Maartenscollege is tien minuten lopen. Het park of plantsoen is naast de deur (300 meter). De gemeente Leidschendam-Voorburg biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Gratis Verhuizen Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 420.000
Prijs per m²€ 4.667
Woonoppervlakte90m²
Perceeloppervlakte4733m²
Bouwjaar1954
EnergielabelC
BuurtVoorburg Noord zuid
WijkVoorburg Noord
GemeenteLeidschendam-Voorburg

Locatie

van Wassenaerstraat 76A, Voorburg

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

4.4
Jodocus
10-10-2025
kan wat onderhoud gebruiken

- eenzijdige, slecht onderhouden woningbouw met voor een groot deel van de straat een laag energielabel - veel vervuiling op straat en in de voortuinen/perken - parkeeroverlast i.r.t. gebrekkige handhaving, met name bedrijfsbussen van personen die voor een groot deel niet in deze straat wonen / parkeren op hoeken en stoepen (ook vrachtwagens) en in de groenzone omdat de bussen te lang zijn voor een reguliere plek / kapot gereden stoepbanden - openbaar vervoer op minstens een kwartier loopafstand - geluidsoverlast Utrechtsebaan (A12) / alle appartementen op de bovenste woonlaag zitten boven de geluidsnorm

10
Annemarie Van den akker
16-07-2023
Het is een gezellige buurt met een leuk park met speeltuin en ook voor hondenbezitters

Een gezellige buurt met een leuk park met speeltuin en voor de hondenbezitters is er ook een plek en het is een sociale buurt we letten op elkaar en helpen elkaar iedereen staat altijd klaar voor mekaar

Buurt statistieken

Gegevens uit Voorburg Noord zuid

Inwoners3.800
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Voorburg Noord zuid

Woningvoorraad1.852
Gem. WOZ-waarde€ 328.000
Koopwoningen68%
Huurwoningen31%

Supermarkten

82 binnen 5 km

Albert Heijn
Prinses Beatrixlaan 590
660m
Jumbo
Jacob van den Eyndestraat 14
1093m
Jumbo
Laakweg 126
1123m

Scholen

30 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
207m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen
958m
Gymnasium Novum
Voortgezet onderwijs · 805 leerlingen
1049m

Veelgestelde vragen

Over van Wassenaerstraat 76A, Voorburg

Welk energielabel heeft van Wassenaerstraat 76A?

De woning aan van Wassenaerstraat 76A in Voorburg heeft energielabel C.

Is €420.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €420.000 ligt onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€531.200) en ook onder de mediaan (€442.500). Het appartement is met 90 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 121 m². De prijs per m² is ongeveer €4.667, terwijl het buurtgemiddelde €4.507 per m² is. Gezien de staat en het energielabel C is de prijs marktconform.

Hoe is de buurt Voorburg Noord zuid om in te wonen?

De buurt heeft een gemengd karakter met veel vooroorlogse woningen. Bewoners waarderen de sociale sfeer en het park met speeltuin. Er zijn echter ook klachten over onderhoud van woningen, vervuiling en parkeeroverlast door bedrijfsbussen. Het openbaar vervoer is op ruim een kwartier lopen, en de A12 zorgt voor geluidsoverlast in sommige delen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. In de buurt heeft 28,6% van de koopwoningen label C, en 50% heeft een lager label (D of slechter). Je kunt dus verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn, maar niet extreem hoog.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Parachute ligt op 207 meter. Voor voortgezet onderwijs zijn Sint-Maartenscollege (958 m) en Gymnasium Novum (1049 m) goed bereikbaar. Ook zijn er kinderdagverblijven op 300 meter.

Hoe is het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,1 km afstand, ongeveer 15 minuten lopen. Dat is redelijk, maar niet ideaal. Er zijn geen specifieke buslijnen in de data vermeld, maar de buurt is wel stedelijk (omgevingsadressendichtheid 3742), dus er zal OV in de buurt zijn.

Wat voor type woning is dit?

Het is een appartement uit 1954 met een woonoppervlak van 90 m². Het energielabel is C. De woning is een koopappartement en wordt aangeboden via Gratis Verhuizen Makelaardij. Het bouwjaar en de oppervlakte zijn typisch voor de buurt, waar 92,9% van de woningen voor 1945 is gebouwd.