Appartement te koop: Veemarkt 135, Nijmegen
KopenNijmegenAppartementenVeemarkt 135

Veemarkt 135

Benedenstad, Nijmegen

€ 350.000
Buurt Benedenstad, NijmegenBekijk buurt
SPAR op 382m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement in de historische Benedenstad

Dit appartement aan de Veemarkt in Nijmegen combineert stadsleven met een knusse uitstraling. Het is een plek waar je de stad voelt, maar ook tot rust kunt komen. Met een vraagprijs van €350.000 ligt dit aanbod aanzienlijk lager dan het buurtgemiddelde, wat het een scherpe optie maakt. Bekijk ook andere appartementen in Nijmegen voor vergelijking.

De buurt Benedenstad

Benedenstad is een levendige, dichtbevolkte buurt met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van jong en oud. De omgeving is zeer stedelijk, met een hoge dichtheid aan voorzieningen. Op basis van de beschikbare data zijn er geen bewonersreviews om te citeren. De buurt kent een divers woningaanbod, met veel vooroorlogse bouw en appartementen. Lees meer over de buurt Benedenstad.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR, die om de hoek zit. Ook de Coop en AH to go zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals Petrus Canisius of Kindcentrum Aquamarijn, beide op loopafstand. Het Stedelijk Gymnasium Nijmegen is ook dichtbij. De binnenstad met restaurants en winkels is letterlijk naast de deur. Ontdek meer over de gemeente Nijmegen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Petra De Kleermaeker Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 350.000
Prijs per m²€ 5.000
Woonoppervlakte70m²
Bouwjaar1987
EnergielabelC
GemeenteNijmegen

Locatie

Veemarkt 135, Nijmegen

Buurt statistieken

Gegevens uit Benedenstad

Inwoners2.720
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Benedenstad

Woningvoorraad1.625
Gem. WOZ-waarde€ 324.000
Koopwoningen13%
Huurwoningen87%

Supermarkten

34 binnen 5 km

SPAR
Lange Hezelstraat 14
382m
Coop
Molenstraat 130-132
701m
AH to go
Stationsplein 5
752m

Scholen

67 binnen 5 km

Stedelijk Gymnasium Nijmegen
Voortgezet onderwijs · 993 leerlingen
278m
Basisschool Petrus Canisius
Basisonderwijs · 206 leerlingen
445m
Kindcentrum Aquamarijn
Basisonderwijs · 297 leerlingen
841m

Veelgestelde vragen

Over Veemarkt 135, Nijmegen

Welk energielabel heeft Veemarkt 135?

De woning aan Veemarkt 135 in Nijmegen heeft energielabel C.

Is €350.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €350.000 ligt 31% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€506.579). De mediaanprijs in Benedenstad is €375.000, dus dit appartement is aan de onderkant van de markt geprijsd. Houd er rekening mee dat het oppervlak met 70 m² kleiner is dan het buurtgemiddelde van 105 m².

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation Nijmegen ligt op 1,2 km afstand, ongeveer tien minuten lopen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. In de buurt heeft 55,6% van de koopwoningen label B en 27,8% label C, dus dit is gemiddeld voor de omgeving.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, Benedenstad is zeer stedelijk met een hoge dichtheid aan voorzieningen. Binnen vijf minuten lopen vind je een SPAR, diverse restaurants, en een park. Ook scholen en een huisartsenpraktijk zijn op loopafstand.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn 360 misdrijven geregistreerd, wat relatief hoog is voor een stedelijk gebied.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

Verkochte woningen in Benedenstad stonden gemiddeld 64 dagen te koop. Dat is een indicatie van de marktdynamiek, maar zegt niets over deze specifieke woning.

Petra De Kleermaeker Makelaardij
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Petra De Kleermaeker Makelaardij
funda.nl
Bekijk
Petra De Kleermaeker Makelaardij
huispedia.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Benedenstad

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appVeemarkt 135, Nijmegen
Bekijk