Appartement te koop: Veldmaarschalk Montgomerylaan 13, Eindhoven
Niet meer online
KopenEindhovenAppartementenVeldmaarschalk Montgomerylaan 13

Veldmaarschalk Montgomerylaan 13

Gildebuurt, Eindhoven

Niet meer online
Buurt Gildebuurt, EindhovenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 125m²
29% groter dan gemiddeld in de buurt
AH to go op 333m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
42% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement in de Gildebuurt

Dit appartement aan de Veldmaarschalk Montgomerylaan 13 in Eindhoven is een fijne plek om te wonen. Met 125 m² woonoppervlak is het ruim opgezet, en het bouwjaar 2001 zorgt voor een moderne uitstraling. De prijs van €750.000 is aan de hoge kant, maar past bij de ruime oppervlakte en de centrale ligging. Het is een van de appartementen in Eindhoven die opvalt door zijn formaat.

De buurt Gildebuurt

De buurt Gildebuurt is een levendige volksbuurt in het centrum van Eindhoven. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een gemiddeld cijfer van 5,44. Een bewoner zegt: "Ik vind het een prettige volksbuurt." Een ander noemt echter de overlast van zwerfvuil en vernielingen, en mist sociale cohesie. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens (760) en jonge volwassenen tussen 25 en 45 jaar (965).

Het leven in de straat

Doordeweeks haal je snel je boodschappen bij de AH to go (om de hoek), Ekoplaza of Jumbo (twee straten verder). Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals Fellenoord (twee straten verder) en Salto Jenaplanschool De Driestam (vijf minuten lopen). Het treinstation is tien minuten lopen. De gemeente Eindhoven zorgt voor voldoende voorzieningen in de buurt.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Brick Vastgoed BV aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusNiet meer online
Prijs€ 750.000
Prijs per m²€ 6.000
Woonoppervlakte125m²
Perceeloppervlakte1773m²
Bouwjaar2001
EnergielabelC
BuurtGildebuurt
WijkOud-Woensel
GemeenteEindhoven

Locatie

Veldmaarschalk Montgomerylaan 13, Eindhoven

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 2 bewoners

5.3
Marije Lidwien
09-12-2024
Het is jammer dat er zoveel vuiligheid is en dat de mensen iedere peuk en alle rommel op straat gooien en dat er erg veel wordt vernield. Er slapen regelmatig daklozen onder de balkons en zij laten hun ontlasting en rommel vaak liggen.

Het appartement is fijn. De bereikbaarheid van de winkels is prima maar ik snap niet dat de gemeente niet wat meer moeite doet om de buurt voor iedereen fijn te maken. Waarom 6 kappers in de straat en zoveel waterpijpenwinkels en Turkse kledingwinkels. Zorg voor diversiteit! Weinig sociale contacten want de mensen spreken haast geen Nederlands. Gemakzucht van de gemeente Eindhoven?

5.6
Robina Spaans
11-07-2023
Ik woon hier nu 3 maanden als antikraker

Ik vind het een prettige volksbuurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Gildebuurt

Inwoners2.285
Mannen61%
Vrouwen39%

Woningmarkt

Gegevens uit Gildebuurt

Woningvoorraad1.029
Gem. WOZ-waarde€ 288.000
Koopwoningen29%
Huurwoningen71%

Supermarkten

59 binnen 5 km

AH to go
Neckerspoel 10
333m
Ekoplaza
Kruisstraat 128a
390m
Jumbo
Stationsplein 24-01
403m

Scholen

82 binnen 5 km

Fellenoord
Basisonderwijs · 116 leerlingen
299m
Salto Jenaplanschool De Driestam
Basisonderwijs · 363 leerlingen
691m
De Wereldwijzer, basisonderwijs voor nieuwkomers
Basisonderwijs · 143 leerlingen
816m

Veelgestelde vragen

Over Veldmaarschalk Montgomerylaan 13, Eindhoven

Welk energielabel heeft Veldmaarschalk Montgomerylaan 13?

De woning aan Veldmaarschalk Montgomerylaan 13 in Eindhoven heeft energielabel C.

Is de prijs van €750.000 marktconform voor deze buurt?

De vraagprijs van €750.000 ligt fors boven de gemiddelde vraagprijs in de Gildebuurt van €429.773. Ook de mediaanprijs van €390.000 is lager. Wel is dit appartement met 125 m² groter dan het buurtgemiddelde van 97 m². De prijs per m² is met €6.000 hoger dan het gemiddelde van €4.778. Het is dus een prijzig object, maar de ruime oppervlakte en het bouwjaar 2001 verklaren deels de hogere prijs.

Hoe is de sfeer in de Gildebuurt?

De Gildebuurt is een volksbuurt met een mix van bewoners. Uit twee beoordelingen blijkt dat de een het een prettige buurt vindt, terwijl de ander overlast ervaart van zwerfvuil en vernielingen. Er zijn veel eenpersoonshuishoudens en jonge volwassenen. De buurt heeft een stedelijk karakter met veel voorzieningen op loopafstand.

Welke supermarkten zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je meerdere supermarkten: AH to go (333 m), Ekoplaza (390 m), Jumbo (403 m), Albert Heijn (566 m) en Lidl (650 m). Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Zijn er goede scholen in de omgeving?

Ja, er zijn diverse basisscholen dichtbij. Fellenoord (299 m) en Salto Jenaplanschool De Driestam (691 m) zijn op loopafstand. Ook is er een school voor nieuwkomers, De Wereldwijzer (816 m). Voor voortgezet onderwijs is De Rooi Pannen Eindhoven Vmbo op 1,1 km.

Hoe veilig is de Gildebuurt?

In de buurt zijn 208 misdrijven geregistreerd. Uit een bewonersreview blijkt dat er overlast is van zwerfvuil, vernielingen en daklozen die onder balkons slapen. Het is goed om je hiervan bewust te zijn.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het appartement heeft energielabel C. Dat is redelijk zuinig, maar niet top. In de buurt heeft 58,3% van de koopwoningen label A en 25% label C. Label C betekent dat de energiekosten gemiddeld zijn, maar je kunt nog besparen met isolatie.