Appartement te koop: Veldschans 111, Heerenveen
Verkocht onder voorbehoud
KopenHeerenveenAppartementenVeldschans 111

Veldschans 111

Centrum, Heerenveen

€ 380.000
Buurt Centrum, HeerenveenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 404m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het centrum van Heerenveen

Dit appartement aan de Veldschans 111 in Heerenveen biedt een woonoppervlak van 102 m², verdeeld over een praktische indeling. Het is gebouwd in 2004 en heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €380.000 is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde, maar past bij de ruime oppervlakte en het bouwjaar. Bekijk ook andere appartementen in Heerenveen voor een breder beeld.

De buurt Centrum

De buurt Centrum is een levendige wijk met ruim 3.100 inwoners. Het is een gemengde buurt met veel eenpersoonshuishoudens en een aanzienlijk aandeel 65-plussers. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners de buurt een 7,07. Een bewoner zegt: "Ik woon er nu anderhalf jaar, het bevalt me meer dan waar ik vandaan kom." Een ander noemt: "We hebben nog weleens last van luidruchtige buren en voetbalfans die komen parkeren op ons terrein. Alles is prima bereikbaar qua scholen en winkels." De buurt heeft een stedelijk karakter met een omgevingsadressendichtheid van 2351.

Het leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn op 400 meter, of naar de Jumbo of Aldi op 600 meter. Ook Ekoplaza is om de hoek. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals IKC Sint Jozef op 700 meter en het Bornego College op 976 meter. Het treinstation is op 1,1 km, dus tien minuten lopen. De gemeente Heerenveen biedt verder voorzieningen zoals een bibliotheek en parken op loopafstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Regent Makelaars en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 380.000
Prijs per m²€ 3.725
Woonoppervlakte102m²
Perceeloppervlakte4190m²
Bouwjaar2004
EnergielabelB
BuurtCentrum
WijkHeerenveen
GemeenteHeerenveen

Locatie

Veldschans 111, Heerenveen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

8.1
Klaas westra
01-07-2024
Prima buurt

Ik woon er nu anderhalf jaar het bevalt me meer dan waar ik vandaan kom

6.0
zeraf
17-11-2023
Het mag beter

We hebben nog weleens last van luidruchtige buren en voetbal fans die komen parkeren op onze terrein. Alles is prima bereikbaar qua scholen en winkels.

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum

Inwoners3.125
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrum

Woningvoorraad2.089
Gem. WOZ-waarde€ 207.000
Koopwoningen23%
Huurwoningen77%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Albert Heijn
De Passage 2
404m
Ekoplaza
Molenplein 10
507m
Jumbo
Molenplein 27
568m

Scholen

27 binnen 5 km

Aeres VMBO Heerenveen
Voortgezet onderwijs · 468 leerlingen
593m
Meester Duisterhoutschool Heerenveen
Speciaal onderwijs · 119 leerlingen
626m
School voor Speciaal Basisonderwijs It Oerset
Speciaal onderwijs · 130 leerlingen
626m

Veelgestelde vragen

Over Veldschans 111, Heerenveen

Welk energielabel heeft Veldschans 111?

De woning aan Veldschans 111 in Heerenveen heeft energielabel B.

Is de prijs van €380.000 marktconform voor dit appartement?

De vraagprijs van €380.000 ligt boven de mediaan van €325.000 in de buurt, maar de gemiddelde verkoopprijs van appartementen in Centrum is €334.909. Dit appartement is met 102 m² ruimer dan gemiddeld, wat de hogere prijs deels verklaart. Het energielabel B en bouwjaar 2004 zijn gunstig. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de buurt Centrum in Heerenveen om in te wonen?

Centrum is een stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en het treinstation. Bewoners geven de buurt een 7,07. Een bewoner waardeert de bereikbaarheid, maar noemt ook overlast van luidruchtige buren en parkerende voetbalfans. De buurt heeft veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het appartement heeft energielabel B, wat betekent dat het redelijk zuinig is. In de buurt heeft 40% van de woningen label A en 10% label B. Label B is beter dan gemiddeld, maar niet het zuinigst. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label G, maar exacte bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Albert Heijn (400 m), Jumbo en Aldi (beide 568 m). Ook zijn er basisscholen zoals IKC Sint Jozef (693 m) en voortgezet onderwijs zoals Bornego College (976 m). Het treinstation is op 1,1 km.

Hoeveel appartementen staan er te koop in Centrum?

Op dit moment staan er 3 koopappartementen te koop in de buurt Centrum, met prijzen variërend van €320.000 tot €635.000. De gemiddelde vraagprijs is €426.667, maar de mediaan is €325.000. Dit appartement van €380.000 zit daar tussenin.

Is het appartement geschikt voor een starter?

Met een prijs van €380.000 is dit appartement aan de dure kant voor een starter, zeker in vergelijking met de mediaan in de buurt. De oppervlakte van 102 m² is ruim, maar de prijs per m² (€3.725) ligt boven het buurtgemiddelde van €2.897. Starters met een hoger budget kunnen het overwegen.

Regent Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen