Appartement te koop: Verbindelaarsweg 95, Ede
Onder bod
KopenEdeAppartementenVerbindelaarsweg 95

Verbindelaarsweg 95

Veluwse Poort, Ede

€ 609.500
Buurt Veluwse Poort, EdeBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Veluwse Poort

Dit appartement aan de Verbindelaarsweg in Ede is een moderne woning uit 2020 met energielabel A. Met 115 m² woonoppervlak is het een comfortabele plek, en de vraagprijs van €609.500 ligt 35% onder het buurtgemiddelde van €942.500. Daarmee is het een scherpe optie vergeleken met andere appartementen in Ede.

Veluwse Poort: een groene, jonge buurt

Veluwse Poort is een rustige buurt met veel groen en parken. Meer dan de helft van de woningen is na 2010 gebouwd, en de buurt telt relatief veel gezinnen. CBS-cijfers laten zien dat de inkomens hier doorsnee zijn. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl (om de hoek), Jumbo (twee straten verder) of Hoogvliet (vijf minuten lopen). Basisschool van de Edese Schoolvereniging en Marnix College zijn ook op loopafstand. De gemeente Ede biedt verder ruime voorzieningen.

Aanbod via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Domicilie Makelaars Ede op Funda en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 609.500
Prijs per m²€ 5.300
Woonoppervlakte115m²
Perceeloppervlakte96m²
Bouwjaar2020
EnergielabelA
BuurtVeluwse Poort
WijkVeluwse Poort
GemeenteEde

Locatie

Verbindelaarsweg 95, Ede

Buurt statistieken

Gegevens uit Veluwse Poort

Inwoners3.015
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Veluwse Poort

Woningvoorraad992
Gem. WOZ-waarde€ 513.000
Koopwoningen64%
Huurwoningen36%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Lidl
Hoog Maanen 42
812m
Jumbo
Hoog Maanen 45
858m
Hoogvliet
De Halte 269
990m

Scholen

49 binnen 5 km

School voor Speciaal Basisonderwijs De Regenboog
Speciaal onderwijs · 157 leerlingen
425m
Basisschool van de Edese Schoolvereniging
Basisonderwijs · 227 leerlingen
494m
Marnix College
Voortgezet onderwijs · 903 leerlingen
726m

Veelgestelde vragen

Over Verbindelaarsweg 95, Ede

Welk energielabel heeft Verbindelaarsweg 95?

De woning aan Verbindelaarsweg 95 in Ede heeft energielabel A.

Is €609.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €609.500 ligt 35% onder het buurtgemiddelde van €942.500. Houd er wel rekening mee dat het woonoppervlak (115 m²) kleiner is dan het buurtgemiddelde van 181 m². De prijs per m² is met €5.300 marktconform voor de buurt.

Hoe is de buurt Veluwse Poort om in te wonen?

Veluwse Poort is een rustige, groene buurt met veel nieuwbouw. De meeste woningen zijn na 2010 gebouwd, en er wonen relatief veel gezinnen. Het park of plantsoen is op loopafstand (minder dan 10 minuten).

Welke supermarkten zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je Lidl (om de hoek), Jumbo (twee straten verder) en Hoogvliet (vijf minuten lopen). Ook Albert Heijn en Boni zijn binnen 15 minuten fietsen bereikbaar.

Zijn er goede scholen in de omgeving?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Basisschool van de Edese Schoolvereniging (5 minuten lopen) en Basisschool Louise de Coligny (10 minuten lopen). Voor voortgezet onderwijs is Marnix College dichtbij.

Hoe ver is het treinstation?

Het treinstation van Ede ligt op 2,1 km afstand, ongeveer 25 minuten lopen of 10 minuten fietsen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten.

Domicilie Makelaars Ede
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Domicilie Makelaars Ede
funda.nl
Bekijk
Domicilie Makelaars
pararius.nl
Bekijk