Appartement te koop: Vrijheer de Graeffweg 18, Polsbroek
KopenLopikAppartementenVrijheer de Graeffweg 18

Vrijheer de Graeffweg 18

Polsbroek-Dorp, Lopik

€ 699.500
Buurt Polsbroek-Dorp, PolsbroekBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 168m²
168m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Polsbroek

Dit appartement uit 2015 ligt in het dorpse Polsbroek, waar je de stilte van het Groene Hart ervaart. Met 168 m² woonoppervlak is het een royale woning. Het energielabel A betekent dat je weinig kwijt bent aan stookkosten. De vraagprijs van €699.500 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook de andere appartementen in Lopik.

Buurt Polsbroek-Dorp

Polsbroek-Dorp is een kleine, rustige gemeenschap met zo'n 645 inwoners. De buurt kenmerkt zich door een mix van gezinnen en ouderen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,5 personen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een hechte, overwegend eengezinswoning-buurt zien. Meer over de buurt Polsbroek-Dorp.

Leven in de straat

In Polsbroek zelf vind je een basisschool en een kinderdagverblijf op loopafstand. Voor de dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de supermarkten in omliggende dorpen: de PLUS en Lidl liggen op zo'n 2,8 km afstand, de SPAR en Albert Heijn op ruim 3 km. Voor het voortgezet onderwijs moet je naar Schoonhoven, op zo'n 2,5 km. De gemeente Lopik biedt een landelijke woonomgeving met voorzieningen binnen handbereik.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Woningkampioen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 699.500
Prijs per m²€ 4.164
Woonoppervlakte168m²
Perceeloppervlakte1066m²
Bouwjaar2015
EnergielabelA
BuurtPolsbroek-Dorp
WijkLopik Benschop en Polsbroek
GemeenteLopik

Locatie

Vrijheer de Graeffweg 18, Polsbroek

Buurt statistieken

Gegevens uit Polsbroek-Dorp

Inwoners645
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Polsbroek-Dorp

Woningvoorraad255
Gem. WOZ-waarde€ 385.000
Koopwoningen77%
Huurwoningen23%

Supermarkten

4 binnen 5 km

PLUS
Adam van Vianenstraat 100
2826m
Lidl
Albert Plesmanstraat 15
2848m
SPAR
Doelenplein 10
3358m

Scholen

10 binnen 5 km

Schoonhovens College, locatie Vlisterweg
Voortgezet onderwijs · 425 leerlingen
2487m
obs De Vlieger
Basisonderwijs · 95 leerlingen
2949m
Schoonhovens College, locatie Albert Plesmanstraat
Voortgezet onderwijs · 622 leerlingen
2970m

Veelgestelde vragen

Over Vrijheer de Graeffweg 18, Polsbroek

Welk energielabel heeft Vrijheer de Graeffweg 18?

De woning aan Vrijheer de Graeffweg 18 in Polsbroek heeft energielabel A.

Is €699.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €699.500 is marktconform voor een appartement van 168 m² met energielabel A in Polsbroek. Ter vergelijking: de gemiddelde prijs per m² in de buurt is €4.187, wat neerkomt op €703.416 voor dit oppervlak. De prijs ligt dus dicht bij het gemiddelde. Houd er rekening mee dat er momenteel slechts één koopwoning beschikbaar is in de buurt, dus het aanbod is beperkt.

Hoe is de bereikbaarheid van Polsbroek?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 11,3 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de bus of de auto. De omgevingsadressendichtheid is laag (105 adressen per km²), wat past bij het rustige karakter van de buurt.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

In Polsbroek zelf zijn een basisschool en kinderdagverblijf op loopafstand (0,4 km en 0,2 km). Voor supermarkten moet je naar omliggende dorpen: de dichtstbijzijnde PLUS en Lidl liggen op 2,8 km. Ook het voortgezet onderwijs en een restaurant zijn op 2,5-2,7 km afstand te vinden. De bibliotheek en het park liggen wat verder weg (5,2 km).

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit label is gunstig voor de maandelijkse energiekosten, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je verbruik. In de buurt hebben alle woningen energielabel D of lager, dus dit appartement steekt er positief bovenuit.

Hoe veilig is Polsbroek?

Polsbroek is een rustige buurt met weinig criminaliteit. In totaal zijn er 10 misdrijven geregistreerd, wat laag is voor een dorp van deze omvang. Het is een veilige omgeving om te wonen.

Is dit appartement geschikt voor een gezin?

Met 168 m² woonoppervlak en een energielabel A is dit appartement ruim en zuinig. De buurt heeft veel gezinnen (100 huishoudens met kinderen) en er zijn voorzieningen zoals een basisschool en kinderdagverblijf op loopafstand. Het is een geschikte woning voor een gezin dat van rust en ruimte houdt.