Appartement te koop: Waaldijk 18, Herwijnen
KopenWest BetuweAppartementenWaaldijk 18

Waaldijk 18

Herwijnen, West Betuwe

€ 895.000
Buurt Herwijnen, HerwijnenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 466m²
466m² woonoppervlakte
Energielabel G
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Waaldijk 18, Herwijnen

Dit appartement aan de Waaldijk in Herwijnen ademt historie. Het bouwjaar 1770 geeft de woning een authentiek karakter, met royale ruimte van 466 m². De vraagprijs van €895.000 is aan de hoge kant, maar past bij de unieke combinatie van ouderdom en woonoppervlak. Vergelijk het aanbod met andere appartementen in West Betuwe.

Herwijnen

Herwijnen is een dorp met een hechte gemeenschap. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: 'Ceel gezellige mensen en een fijne sfeer.' De buurt telt 2315 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een rustige, landelijke omgeving. Lees meer over de gemeente West Betuwe.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR, om de hoek. Ook de PLUS is twee straten verder. Kinderen gaan naar obs De Schatkist of CBS Herwijnen, beide op loopafstand. Het dorp heeft een dorpskarakter, met voorzieningen dichtbij.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Arendonk Makelaardij op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 895.000
Prijs per m²€ 1.921
Woonoppervlakte466m²
Perceeloppervlakte1225m²
Bouwjaar1770
EnergielabelG
BuurtHerwijnen
WijkHerwijnen
GemeenteWest Betuwe

Locatie

Waaldijk 18, Herwijnen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.4
Elize Duizer
01-07-2024
Gezellig

Ceel gezellige mensen en een fijne sfeer

Buurt statistieken

Gegevens uit Herwijnen

Inwoners2.315
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

3 binnen 5 km

SPAR
Achterweg 29
731m
PLUS
Molenkampsweg 3
2220m
SPAR
Mildijk 111
4839m

Scholen

9 binnen 5 km

obs De Schatkist
Basisonderwijs · 70 leerlingen
859m
CBS Herwijnen
Basisonderwijs · 165 leerlingen
868m
Willem van Oranjeschool
Basisonderwijs · 165 leerlingen
1812m

Veelgestelde vragen

Over Waaldijk 18, Herwijnen

Welk energielabel heeft Waaldijk 18?

De woning aan Waaldijk 18 in Herwijnen heeft energielabel G.

Is €895.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De prijs van €895.000 is aan de hoge kant, maar past bij de unieke combinatie van een groot woonoppervlak (466 m²) en een historisch bouwjaar (1770). In Herwijnen zijn vergelijkbare objecten schaars, wat de prijs kan verklaren. Het energielabel G betekent wel dat je hoge stookkosten kunt verwachten.

Hoe is de bereikbaarheid van Herwijnen?

Herwijnen ligt in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 10,1 km afstand. De auto is dan ook het meest praktisch voor grotere afstanden. Binnen het dorp zijn de meeste voorzieningen op loop- of fietsafstand.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1770?

Een woning uit 1770 heeft vaak karakteristieke details, maar kan ook extra onderhoud vergen, zoals aan het dak, de fundering of het houtwerk. Het energielabel G geeft aan dat isolatie en verwarming aandachtspunten zijn.