Twee-onder-één-kap te koop: Nieuwe Steeg 42B, Herwijnen
KopenWest Betuwe2-onder-1-kapwoningenNieuwe Steeg 42B

Nieuwe Steeg 42B

Herwijnen, West Betuwe

€ 775.000
Buurt Herwijnen, HerwijnenBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
SPAR op 213m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning met een groot perceel

Deze woning aan de Nieuwe Steeg in Herwijnen ademt rust en ruimte. De advertentie vermeldt geen energielabel. Daardoor is het niet duidelijk hoe zuinig de woning is. Met 110 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 1235 m² is dit een flinke woning voor de prijs van €775.000. Vergeleken met andere twee onder een kapwoningen in West Betuwe is de prijs marktconform.

Herwijnen: een dorp met een hechte gemeenschap

Herwijnen is een rustig dorp in de gemeente West Betuwe. Op basis van één beoordeling geven bewoners de buurt een 7,38. Een bewoner zegt: "Ceel gezellige mensen en een fijne sfeer." Het dorp telt ruim 2300 inwoners, met veel gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en koopwoningen. Het is niet stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 277 adressen per km².

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR, die om de hoek zit. Ook PLUS is op fietsafstand. Kinderen kunnen naar CBS Herwijnen of obs De Schatkist, beide op loopafstand. Het dorp heeft een huisartsenpraktijk en een bibliotheek binnen een kilometer. Voor uitgebreidere voorzieningen ben je aangewezen op omliggende plaatsen.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van Ekeren Kuiper Gorinchem op Funda. Het energielabel staat niet in de advertentie.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 775.000
Prijs per m²€ 7.045
Woonoppervlakte110m²
Perceeloppervlakte1235m²
Bouwjaar1987
EnergielabelC
BuurtHerwijnen
WijkHerwijnen
GemeenteWest Betuwe

Locatie

Nieuwe Steeg 42B, Herwijnen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.4
Elize Duizer
01-07-2024
Gezellig

Ceel gezellige mensen en een fijne sfeer

Buurt statistieken

Gegevens uit Herwijnen

Inwoners2.315
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

2 binnen 5 km

SPAR
Achterweg 29
213m
PLUS
Molenkampsweg 3
2999m
SPAR
Mildijk 111
5603m

Scholen

9 binnen 5 km

CBS Herwijnen
Basisonderwijs · 165 leerlingen
238m
obs De Schatkist
Basisonderwijs · 70 leerlingen
296m
Protestants Christelijke Basisschool De Ark
Basisonderwijs · 90 leerlingen
2246m

Veelgestelde vragen

Over Nieuwe Steeg 42B, Herwijnen

Welk energielabel heeft Nieuwe Steeg 42B?

De woning aan Nieuwe Steeg 42B in Herwijnen heeft energielabel C.

Is €775.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een twee-onder-één-kapwoning uit 1987 met 110 m² woonoppervlak en een perceel van 1235 m² in Herwijnen is de prijs marktconform. Het perceel is uitzonderlijk groot, wat de prijs rechtvaardigt.

Hoe groot is het perceel?

Het perceel is 1235 m² groot. Dat is aanzienlijk ruimer dan gemiddeld voor dit type woning in de regio.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie. Daardoor is niet bekend hoe energiezuinig de woning is.

Hoe is de buurt Herwijnen om in te wonen?

Herwijnen is een rustig dorp met een hechte gemeenschap. Bewoners geven de buurt een 7,38 en noemen het 'gezellig' met een 'fijne sfeer'. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en de meeste woningen zijn koopwoningen.