Vrijstaande woning te koop: Onderweg 19, Herwijnen
Verkocht onder voorbehoud

Onderweg 19

Herwijnen, West Betuwe

€ 1.250.000
Buurt Herwijnen, HerwijnenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 512m²
512m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een verhaal

Deze vrijstaande woning uit 1890 ademt karakter en geschiedenis. Met 512 m² woonoppervlak op een perceel van maar liefst 5975 m² is er ruimte in overvloed. Het energielabel B is verrassend zuinig voor een huis van deze leeftijd. De vraagprijs van €1.250.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaal en het aanbod van vrijstaande woningen in West Betuwe.

Herwijnen: rust en ruimte

Herwijnen is een dorp in de gemeente West Betuwe waar het rustig wonen is. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: 'Ceel gezellige mensen en een fijne sfeer.' De buurt telt 2315 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar kent.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR op twee kilometer afstand, of bij Coop en Jumbo op zo'n vier kilometer. Basisscholen als De Regenboog en CBS De Kievitsheuvel zijn om de hoek, op anderhalve kilometer. De huisartsenpraktijk en bibliotheek zijn ook dichtbij, op minder dan een kilometer.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Landerije - Specialisten in Bijzonder Wonen op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.250.000
Prijs per m²€ 2.441
Woonoppervlakte512m²
Perceeloppervlakte5975m²
Bouwjaar1890
EnergielabelB
BuurtHerwijnen
WijkHerwijnen
GemeenteWest Betuwe

Locatie

Onderweg 19, Herwijnen

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.4
Elize Duizer
01-07-2024
Gezellig

Ceel gezellige mensen en een fijne sfeer

Buurt statistieken

Gegevens uit Herwijnen

Inwoners2.315
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

4 binnen 5 km

SPAR
Achterweg 29
2112m
Coop
Dorpshuisstraat 4
3627m
Jumbo
Middelkampseweg 6
4010m

Scholen

12 binnen 5 km

De Regenboog
Basisonderwijs · 73 leerlingen
1602m
CBS De Kievitsheuvel
Basisonderwijs · 103 leerlingen
1604m
Protestants Christelijke Basisschool De Ark
Basisonderwijs · 90 leerlingen
1934m

Veelgestelde vragen

Over Onderweg 19, Herwijnen

Welk energielabel heeft Onderweg 19?

De woning aan Onderweg 19 in Herwijnen heeft energielabel B.

Is €1.250.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.250.000 is aan de hoge kant, maar past bij de uitzonderlijke grootte van het perceel (5975 m²) en de woonoppervlakte (512 m²). Vrijstaande woningen in West Betuwe zijn schaars, en dit exemplaar heeft een historisch karakter met energielabel B. Vergelijkbare woningen in de regio zijn niet direct voorhanden, dus de prijs is marktconform voor dit type object.

Hoe is de bereikbaarheid van Herwijnen?

Herwijnen ligt in het buitengebied van West Betuwe. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 10,1 km afstand. Met de auto ben je via regionale wegen snel op de snelweg. De omgevingsadressendichtheid is laag (277), wat duidt op een rustige, landelijke omgeving.