Appartement te huur: Waldorpstraat 572C, 'S-Gravenhage
HurenDen HaagAppartementenWaldorpstraat 572C

Waldorpstraat 572C

Laakhaven-West, Den Haag

€ 1.780 p.m.
Buurt Laakhaven-West, 'S-GravenhageBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor starters
42% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Dit appartement in Laakhaven-West

Dit appartement aan de Waldorpstraat is een moderne woning uit 2016 met energielabel A+. Met 75 m² woonoppervlak is het ruim opgezet. De huurprijs van €1.780 ligt aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Den Haag.

De buurt Laakhaven-West

De buurt Laakhaven-West is dichtbevolkt met een omgevingsadressendichtheid van 7389 adressen per km². Er wonen veel alleenstaanden en jonge mensen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 678 meter of Aldi op 719 meter. Basisscholen zoals De Parachute (2,5 km) en KC de Telescoop (2,8 km) zijn op loopafstand. Het treinstation ligt op 1,4 km afstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder LIV Residential.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.780 p.m.
Prijs per m²€ 24 p.m.
Woonoppervlakte75m²
Perceeloppervlakte518m²
Bouwjaar2016
EnergielabelA+
BuurtLaakhaven-West
WijkLaakkwartier en Spoorwijk
GemeenteDen Haag

Locatie

Waldorpstraat 572C, 'S-Gravenhage

Buurt statistieken

Gegevens uit Laakhaven-West

Inwoners7.170
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Laakhaven-West

Woningvoorraad3.654
Gem. WOZ-waarde€ 227.000
Koopwoningen11%
Huurwoningen89%

Supermarkten

94 binnen 5 km

Albert Heijn
Goeverneurplein 20
678m
Aldi
Van der Kunstraat 75
719m
Lidl
Wesselsstraat 500
828m

Scholen

18 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
2551m
Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer
Basisonderwijs · 343 leerlingen
2695m
KC de Telescoop
Basisonderwijs · 278 leerlingen
2817m

Veelgestelde vragen

Over Waldorpstraat 572C, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Waldorpstraat 572C?

De woning aan Waldorpstraat 572C in 'S-Gravenhage heeft energielabel A+.

Is de huurprijs van €1.780 marktconform?

De huurprijs ligt 37% boven het buurtgemiddelde van €1.302. Het appartement is met 75 m² ook 42% groter dan het gemiddelde in de buurt (53 m²). De prijs per m² is ongeveer €23,73, wat lager is dan het buurtgemiddelde van €29,04 per m².

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A+. Dat is zeer zuinig, dus je kunt lage stookkosten verwachten.

Hoe is de buurt Laakhaven-West qua veiligheid?

In de buurt zijn in totaal 800 misdrijven geregistreerd. Het is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen. Voor specifieke veiligheidscijfers kun je de politiegegevens raadplegen.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De dichtstbijzijnde zijn Albert Heijn (678 m), Aldi (719 m) en Lidl (828 m). Ook is er een SPAR express op 971 m.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,4 km afstand. Daarnaast zijn er bus- en tramhaltes in de buurt.

Is dit appartement geschikt voor een gezin?

Het appartement heeft 75 m² woonoppervlak. In de buurt wonen relatief weinig gezinnen met kinderen (910 huishoudens met kinderen op 7170 inwoners). De meeste huishoudens zijn eenpersoons.

LIV Residential
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
LIV Residential
livresidential.nl
Bekijk
LIV Residential
pararius.nl
Bekijk