Appartement te huur: Warmondstraat 89-4, Amsterdam
HurenAmsterdamAppartementenWarmondstraat 89-4

Warmondstraat 89-4

Westlandgrachtbuurt, Amsterdam

€ 2.750 p.m.
Buurt Westlandgrachtbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Dirk op 453m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
47% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een rustig appartement in de Westlandgrachtbuurt

Dit appartement aan de Warmondstraat ademt de sfeer van een vertrouwde Amsterdamse buurt. Met 72 vierkante meter woonoppervlak is het een fijne plek voor wie houdt van stadsleven zonder de drukte van het centrum. De huurprijs van €2.750 per maand is marktconform voor een appartement in deze buurt. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

De buurt: Westlandgrachtbuurt

De Westlandgrachtbuurt wordt door bewoners omschreven als 'gezellig, rustig en vertrouwd'. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Ik woon nu bijna een jaar in deze buurt. Ik vind het erg prettig, rustig & vertrouwd." De buurt telt zo'n 3.650 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. Meer weten? Lees over de buurt Westlandgrachtbuurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Dirk om de hoek, of naar de Jumbo en Lidl twee straten verder. Ook de Albert Heijn is op tien minuten lopen. Kinderen kunnen naar basisscholen als De Notenkraker (naast de deur) of Oecumenische basisschool Nautilus (om de hoek). De gemeente Amsterdam biedt verder volop voorzieningen.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VlaanderenMeybaum Makelaars o.g. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.750 p.m.
Prijs per m²€ 38 p.m.
Woonoppervlakte72m²
Perceeloppervlakte122m²
Bouwjaar1931
BuurtWestlandgrachtbuurt
WijkHoofddorppleinbuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Warmondstraat 89-4, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.0
Che Langereis
27-10-2023
Gezellig

Ik woon nu bijna een jaar in deze buurt. Ik vind het erg prettig, rustig & vertrouwd. In deze buurt wonen veel ouderen, gezinnen met kids, starters, waardoor je je meteen thuis voelt en er enige leuke reuring op straat is. Bereikbaarheid is prima; bus/tram station op loopafstand & er zit een metro station in de buurt. Je zit dichtbij twee parken: vondelpark & rembrandtpark wat fijn is voor de groene omgeving. Er zijn genoeg scholen in de buurt voor kids. Supermarkten, winkels, restaurants op loopafstand. Het zou leuk zijn als er nog wat bakkerijen in de buurt komen of wat meer winkels, zodat het nog gezelliger en gemakkelijker wordt om in je eigen buurt te blijven. Sportgelegenheden zijn er ook in de buurt wat erg prettig is, hier maak ik veel gebruik van. Ik heb mij nog geen moment onveilig gevoeld, ik heb het gevoel dat er geen mensen in de buurt rond lopen die hier niks te zoeken hebben.

Buurt statistieken

Gegevens uit Westlandgrachtbuurt

Inwoners3.650
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Westlandgrachtbuurt

Woningvoorraad2.071
Gem. WOZ-waarde€ 549.000
Koopwoningen34%
Huurwoningen65%

Supermarkten

142 binnen 5 km

Dirk
Sloterkade 110-127
453m
Jumbo
Baarsjesweg 303-305
511m
Lidl
Baarsjesweg 306-309
511m

Scholen

185 binnen 5 km

Cultuurprofielschool De Notenkraker
Basisonderwijs · 588 leerlingen
240m
Oecumenische basisschool Nautilus
Basisonderwijs · 246 leerlingen
260m
7e Montessorischool, Openbare School voor Basisonderwijs
Basisonderwijs · 468 leerlingen
692m

Veelgestelde vragen

Over Warmondstraat 89-4, Amsterdam

Is €2.750 per maand een eerlijke prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €2.750 ligt iets boven de gemiddelde huurprijs in de buurt (€2.679) en de mediaan (€2.475). Met 72 m² en een prijs per m² van €38,19 (tegenover een buurtgemiddelde van €34,67) is het aan de hoge kant, maar niet extreem. Het appartement is ruim en in een gewilde buurt.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verhuurd?

Woningen in de Westlandgrachtbuurt worden gemiddeld in 16 dagen verhuurd. Dat is relatief snel, wat aangeeft dat er vraag is naar huurwoningen in deze buurt. Het is dus goed om snel te reageren als je interesse hebt.

Wat voor type woningen zijn er in de Westlandgrachtbuurt?

De buurt bestaat volledig uit appartementen; er zijn geen eengezinswoningen. Ongeveer 34% van de woningen is koop, de rest is huur. De woningvoorraad telt ruim 2.000 woningen, met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van starters en ouderen.

Hoe veilig is de Westlandgrachtbuurt?

Een bewoner geeft aan zich nog geen moment onveilig te hebben gevoeld: "Ik heb het gevoel dat er geen mensen in de buurt rond lopen die hier niks te zoeken hebben." Het aantal misdrijven in de buurt is 244, maar zonder context is dat lastig te duiden. De algemene indruk is dat het een rustige en vertrouwde buurt is.

Zijn er parken in de buurt?

Ja, op loopafstand (ongeveer 300 meter) liggen het Vondelpark en het Rembrandtpark. Bewoners waarderen de groene omgeving: "Je zit dichtbij twee parken: vondelpark & rembrandtpark wat fijn is voor de groene omgeving."

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

Bus- en tramhaltes zijn op loopafstand, en het treinstation ligt op 1,7 km afstand. Een bewoner noemt de bereikbaarheid prima.

VlaanderenMeybaum Makelaars o.g.