Appartement te koop: Westlandgracht 195-2, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenWestlandgracht 195-2

Westlandgracht 195-2

Aalsmeerwegbuurt-West, Amsterdam

€ 510.000
Buurt Aalsmeerwegbuurt-West, AmsterdamBekijk buurt
Albert Heijn op 273m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
52% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met karakter aan de Westlandgracht

Dit appartement uit 1933 aan de Westlandgracht ademt de sfeer van het klassieke Amsterdam. De advertentie vermeldt geen energielabel. Daardoor is het lastig in te schatten hoe zuinig de woning is. Met een vraagprijs van €510.000 voor 53 m² is de prijs per vierkante meter hoger dan het buurtgemiddelde, wat de woning aan de hoge kant maakt. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

De Aalsmeerwegbuurt-West: levendig en stedelijk

De buurt Aalsmeerwegbuurt-West is een zeer stedelijke wijk met een omgevingsadressendichtheid van 6865 adressen per km². De meeste woningen zijn appartementen en de buurt telt veel eenpersoonshuishoudens. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1,7, wat past bij een wijk met veel jonge alleenstaanden en stellen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op twee straten verder, of de Lidl en Dirk op loopafstand. Ook zijn er diverse scholen in de buurt, zoals de Brede school Fiep Westendorp en Kindcentrum De Leertuin, beide op tien minuten lopen. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid voorzieningenniveau.

Aanbod via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere makelaars en platforms aangeboden, waaronder Koops Makelaardij Amsterdam en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 510.000
Prijs per m²€ 9.623
Woonoppervlakte53m²
Perceeloppervlakte117m²
Bouwjaar1933
BuurtAalsmeerwegbuurt-West
WijkHoofddorppleinbuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Westlandgracht 195-2, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Aalsmeerwegbuurt-West

Inwoners2.540
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Aalsmeerwegbuurt-West

Woningvoorraad1.469
Gem. WOZ-waarde€ 523.000
Koopwoningen43%
Huurwoningen56%

Supermarkten

144 binnen 5 km

Albert Heijn
Rietwijkerstraat 22-24
273m
Albert Heijn
Delflandplein 31
354m
Lidl
Delflandplein 196
395m

Scholen

180 binnen 5 km

SBO Tobiasschool
Speciaal onderwijs · 62 leerlingen
83m
Tobiasschool VMBO (Tussenvoorziening)
Voortgezet onderwijs · 193 leerlingen
104m
Brede school Fiep Westendorp
Basisonderwijs · 350 leerlingen
497m

Veelgestelde vragen

Over Westlandgracht 195-2, Amsterdam

Is de vraagprijs van €510.000 marktconform voor deze buurt?

De gemiddelde vraagprijs in de Aalsmeerwegbuurt-West is €503.625, met een mediaan van €455.000. De vraagprijs van €510.000 ligt iets boven het gemiddelde, maar de woning is met 53 m² ook kleiner dan het gemiddelde van 60 m². De gemiddelde prijs per m² is €8.461, terwijl deze woning uitkomt op €9.623 per m². Dat is aan de hoge kant.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verkocht?

In de afgelopen periode stonden verkochte woningen gemiddeld 39 dagen te koop. Dat is relatief kort, wat wijst op een actieve markt. Er zijn momenteel 8 koopwoningen beschikbaar in de buurt.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie. De makelaar heeft dit niet opgegeven. Het bouwjaar 1933 suggereert dat isolatie mogelijk beperkt is, maar zonder label kun je hier geen conclusies aan verbinden.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,1 km afstand. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of een korte busrit.

Zijn er parkeermogelijkheden in de buurt?

In de buurtgegevens wordt geen parkeersituatie genoemd. Amsterdam heeft over het algemeen betaald parkeren in de wijken. Het is aan te raden om de lokale parkeervergunningen en -tarieven te checken bij de gemeente.

Waarom staan er geen woningdetails in deze advertentie?

Koops Makelaardij Amsterdam heeft op meerdere platforms alleen de straat en prijs gepubliceerd. Het energielabel staat niet in de advertentie. De overige details zoals oppervlakte en bouwjaar zijn wel vermeld.

Koops Makelaardij Amsterdam
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen