Appartement te koop: Westlandgracht 201-3, Amsterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmsterdamAppartementenWestlandgracht 201-3

Westlandgracht 201-3

Aalsmeerwegbuurt-West, Amsterdam

€ 725.000
Buurt Aalsmeerwegbuurt-West, AmsterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 262m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een appartement met een A+ energielabel in Amsterdam

Dit appartement aan de Westlandgracht combineert de charme van 1935 met een uitstekend energielabel A+. Met 54 m² woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. De vraagprijs van €725.000 ligt boven het buurtgemiddelde, maar dat is te verklaren door het hoge energielabel en de ligging. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor appartementen in Amsterdam ligt lager, maar dit object is een van de weinige met dit label.

De buurt Aalsmeerwegbuurt-West

De buurt Aalsmeerwegbuurt-West is een stedelijke wijk met veel jonge bewoners: meer dan de helft is tussen de 25 en 45 jaar. Het is een dichtbevolkte buurt met veel eenpersoonshuishoudens. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een levendige, jonge omgeving.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de Albert Heijn op 262 meter. Ook de Lidl en Dirk zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Brede school Fiep Westendorp op 5 minuten lopen, of naar de Oecumenische basisschool Nautilus. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen die je maar kunt wensen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Ramón Mossel Makelaardij o.g. B.V. en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 725.000
Prijs per m²€ 13.426
Woonoppervlakte54m²
Perceeloppervlakte146m²
Bouwjaar1935
EnergielabelA+
BuurtAalsmeerwegbuurt-West
WijkHoofddorppleinbuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Westlandgracht 201-3, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Aalsmeerwegbuurt-West

Inwoners2.540
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Aalsmeerwegbuurt-West

Woningvoorraad1.469
Gem. WOZ-waarde€ 523.000
Koopwoningen43%
Huurwoningen56%

Supermarkten

144 binnen 5 km

Albert Heijn
Rietwijkerstraat 22-24
262m
Albert Heijn
Delflandplein 31
359m
Lidl
Delflandplein 196
389m

Scholen

180 binnen 5 km

SBO Tobiasschool
Speciaal onderwijs · 62 leerlingen
62m
Tobiasschool VMBO (Tussenvoorziening)
Voortgezet onderwijs · 193 leerlingen
70m
Brede school Fiep Westendorp
Basisonderwijs · 350 leerlingen
491m

Veelgestelde vragen

Over Westlandgracht 201-3, Amsterdam

Welk energielabel heeft Westlandgracht 201-3?

De woning aan Westlandgracht 201-3 in Amsterdam heeft energielabel A+.

Is de prijs van €725.000 reëel voor deze buurt?

De vraagprijs ligt 44% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€503.625). Dat is fors, maar de woning heeft een zeldzaam energielabel A+ en een gunstige ligging. In de buurt zijn 8 woningen te koop, met prijzen van €425.000 tot €799.000. De verkochte woningen gingen gemiddeld voor €574.083 weg. Of de prijs reëel is, hangt af van de waarde die je hecht aan het energielabel en de locatie.

Wat betekent energielabel A+ voor mijn woonlasten?

Energielabel A+ is zeer zuinig. Dat betekent dat je energierekening laag zal zijn in vergelijking met woningen met een lager label. In de buurt heeft geen enkel ander koopaanbod dit label, dus het is een uniek voordeel. Houd er wel rekening mee dat de exacte kosten afhangen van je verbruik.