Appartement te koop: Wijngaardplein 34, Eindhoven
Verkocht onder voorbehoud
KopenEindhovenAppartementenWijngaardplein 34

Wijngaardplein 34

Vaartbroek, Eindhoven

€ 270.000
Buurt Vaartbroek, EindhovenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Lidl op 49m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een rustig appartement in Vaartbroek

Dit appartement aan het Wijngaardplein in Eindhoven ademt de rust van een groene, ruime buurt. Met 61 vierkante meter woonoppervlak is het compact maar functioneel. Het energielabel E betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €270.000 is marktconform voor appartementen in Eindhoven.

De buurt Vaartbroek

Vaartbroek is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen en een gemengde bevolking. Een bewoner zegt: "Heel veilig en beschermd voor mijn kinderen, leuke buren." De buurt heeft een gemiddelde score van 8,1 op basis van één beoordeling. Het is een plek waar gezinnen en ouderen elkaar vinden, met een doorsnee inkomen. Meer over de buurt Vaartbroek.

Het dagelijks leven

Voor je boodschappen loop je zo naar de Lidl, die naast de deur zit op 49 meter. Ook de Albert Heijn is om de hoek, op 66 meter. Voor schoolgaande kinderen is basisschool De Bijenkorf twee straten verder, op 5 minuten lopen. De gemeente Eindhoven biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De échte Makelaar aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 februari 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 270.000
Prijs per m²€ 4.426
Woonoppervlakte61m²
Perceeloppervlakte1753m²
Bouwjaar1966
EnergielabelE
BuurtVaartbroek
WijkDommelbeemd
GemeenteEindhoven

Locatie

Wijngaardplein 34, Eindhoven

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.1
Lara
03-12-2025
Veilig

Heel veilig en beschermd voor mijn kinderen leuke buren

Buurt statistieken

Gegevens uit Vaartbroek

Inwoners5.355
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

49 binnen 5 km

Lidl
Wijngaardplein 45
49m
Albert Heijn
Tarwelaan 70
66m
Albert Heijn
Orionstraat 149
823m

Scholen

66 binnen 5 km

De Bijenkorf
Basisonderwijs · 359 leerlingen
243m
SALTO basisschool De Groene Vlinder
Basisonderwijs · 124 leerlingen
519m
De Kimme
Basisonderwijs · 178 leerlingen
572m

Veelgestelde vragen

Over Wijngaardplein 34, Eindhoven

Welk energielabel heeft Wijngaardplein 34?

De woning aan Wijngaardplein 34 in Eindhoven heeft energielabel E.

Is €270.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €270.000 is marktconform voor een appartement van 61 m² in Vaartbroek. Het energielabel E kan wel invloed hebben op de maandlasten, omdat je meer kwijt bent aan gas en elektra. Vergelijk met andere appartementen in de buurt om te zien of het past bij jouw budget.

Hoe veilig is de buurt Vaartbroek?

Uit de buurtreviews blijkt dat bewoners de buurt als veilig ervaren. Een bewoner noemt het 'heel veilig en beschermd voor mijn kinderen'. Het aantal misdrijven in de buurt is 172, maar dat zegt niet alles over het gevoel van veiligheid. De gemiddelde score van 8,1 onderstreept de tevredenheid.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Bijenkorf zit op 243 meter, SALTO basisschool De Groene Vlinder op 519 meter en De Kimme op 572 meter. Voor voortgezet onderwijs is Stedelijk College Eindhoven op 820 meter een optie.

Hoe is het openbaar vervoer in Vaartbroek?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,8 kilometer, dus voor de trein ben je aangewezen op de fiets of auto. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat duidt op een stedelijke omgeving met veel voorzieningen.

Wat voor onderhoud heeft een appartement uit 1966?

Een bouwjaar van 1966 betekent dat het appartement mogelijk wat verouderde installaties heeft. Het energielabel E wijst op matige isolatie. Denk aan dubbel glas of een moderne cv-ketel die mogelijk nog geüpdatet moeten worden.

Zijn er parken of groen in de buurt?

Ja, een park of plantsoen ligt op slechts 200 meter afstand. Vaartbroek staat bekend als een groene wijk, dus er is voldoende ruimte om te wandelen of te spelen. Ook de nabijheid van de Lidl en Albert Heijn maakt het praktisch.