Appartement te koop: Wilhelminapark 139E, Tilburg
Verkocht onder voorbehoud
KopenTilburgAppartementenWilhelminapark 139E

Wilhelminapark 139E

Pastorieklamp West, Tilburg

€ 315.000
Buurt Pastorieklamp West, TilburgBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Coop op 340m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Tilburg

Dit appartement aan het Wilhelminapark in Tilburg combineert de charme van 1936 met een modern energielabel A+. Met 48 m² woonoppervlak is het compact, maar de ligging aan het park maakt het ruimtelijk. De vraagprijs van €315.000 is marktconform voor een appartement in deze buurt. Ter vergelijking: de gemiddelde prijs van appartementen in Tilburg ligt rond de €366.000.

Pastorieklamp West: rustig en bereikbaar

De buurt Pastorieklamp West wordt door bewoners omschreven als 'rustig en bereikbaar'. Een bewoner zegt: 'Ik heb al 25 jaar goede ervaringen met deze buurt.' De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,6. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid. Meer over de buurt Pastorieklamp West.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Coop om de hoek (340 m) of de AH XL en Aldi op vijf minuten lopen. Basisschool Hasseltse Poorten zit twee straten verder (413 m), en ook Tiliander en De Vijf Hoeven zijn op loopafstand. Het treinstation is tien minuten lopen. De gemeente Tilburg biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Naber Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 315.000
Prijs per m²€ 6.563
Woonoppervlakte48m²
Perceeloppervlakte251m²
Bouwjaar1936
EnergielabelA+
BuurtPastorieklamp West
WijkHet Goirke
GemeenteTilburg

Locatie

Wilhelminapark 139E, Tilburg

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.6
K
24-11-2025
Bereikbaar

Een rustig en bereikbaar buurt.

6.8
Schuilnaam
12-12-2024
Oud Noord perfect

Ik heb al 25 jaar goede ervaringen met deze buurt. Alleen de laaste tijd zijn er meer zwervers.

Buurt statistieken

Gegevens uit Pastorieklamp West

Inwoners2.340
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Pastorieklamp West

Woningvoorraad1.147
Gem. WOZ-waarde€ 262.000
Koopwoningen46%
Huurwoningen54%

Supermarkten

41 binnen 5 km

Coop
Wilhelminapark 48
340m
AH XL
Jan Heijnsstraat 10
521m
Aldi
Jan Heijnsstraat 30
521m

Scholen

66 binnen 5 km

Basisschool Hasseltse Poorten
Basisonderwijs · 162 leerlingen
413m
Basisschool De Vijf Hoeven
Basisonderwijs · 245 leerlingen
651m
Basisschool Tiliander
Basisonderwijs · 290 leerlingen
685m

Veelgestelde vragen

Over Wilhelminapark 139E, Tilburg

Welk energielabel heeft Wilhelminapark 139E?

De woning aan Wilhelminapark 139E in Tilburg heeft energielabel A+.

Is €315.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €315.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€324.727) en ver onder de gemiddelde vraagprijs van €366.667. Het appartement is met 48 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 83 m², wat de lagere prijs verklaart. De prijs per m² is ongeveer €6.563, terwijl het buurtgemiddelde €4.759 per m² is. Dat komt doordat kleinere woningen vaak een hogere prijs per m² hebben.

Hoe is de buurt Pastorieklamp West om in te wonen?

Op basis van twee beoordelingen scoort de buurt een 7,16. Bewoners noemen het 'rustig en bereikbaar' en een bewoner met 25 jaar ervaring zegt positief te zijn, al merkt hij de laatste tijd meer zwervers. De buurt is zeer stedelijk met veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en een park.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het appartement heeft energielabel A+, wat zeer zuinig is. Dat is gunstig voor de energiekosten. In de buurt heeft 33,3% van de koopwoningen label A+, dus dit appartement scoort bovengemiddeld goed. Een zuinig label betekent lagere maandlasten voor gas en elektra.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Basisschool Hasseltse Poorten zit op 413 meter, Basisschool De Vijf Hoeven op 651 meter en Basisschool Tiliander op 685 meter. Voor voortgezet onderwijs is De Rooi Pannen Tilburg Vmbo op 939 meter.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 102 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een stedelijke wijk. Een bewoner merkt op dat er de laatste tijd meer zwervers zijn, maar over het algemeen wordt de buurt als rustig ervaren.

Wat is de ligging ten opzichte van het openbaar vervoer?

Het treinstation van Tilburg ligt op 1,8 km afstand, ongeveer 20 minuten lopen. Dat is goed bereikbaar.

Naber Makelaars