Appartement te koop: Willem Molengraaffstraat 24H, Amsterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmsterdamAppartementenWillem Molengraaffstraat 24H

Willem Molengraaffstraat 24H

Jan de Louterbuurt, Amsterdam

€ 345.000
Buurt Jan de Louterbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Populaire buurt voor starters
34% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Slotermeer

Dit appartement aan de Willem Molengraaffstraat 24H in Amsterdam heeft een fijne, lichte uitstraling. Het is een woning uit 1955 met energielabel C, wat betekent dat het redelijk zuinig is. Met 59 vierkante meter woonoppervlak is het compact maar goed ingedeeld. De vraagprijs van €345.000 is scherp te noemen, zeker vergeleken met het buurtgemiddelde van €429.273. Benieuwd naar andere appartementen in Amsterdam?

De Jan de Louterbuurt

De woning ligt in de Jan de Louterbuurt, een rustige woonwijk in Slotermeer-West. De buurt heeft een mix van eenpersoonshuishoudens en gezinnen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,9. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een diverse buurt is. Meer weten over de buurt Jan de Louterbuurt?

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 710 meter, of bij Albert Heijn op 882 meter. Ook zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals de Immanuelschool op 559 meter en Basisschool Veerkracht op 638 meter. Het openbaar vervoer is goed bereikbaar: het treinstation ligt op 2,6 kilometer. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Barnhoorn Vermeer Makelaars o.g. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 345.000
Prijs per m²€ 5.847
Woonoppervlakte59m²
Perceeloppervlakte4978m²
Bouwjaar1955
EnergielabelC
BuurtJan de Louterbuurt
WijkSlotermeer-West
GemeenteAmsterdam

Locatie

Willem Molengraaffstraat 24H, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Jan de Louterbuurt

Inwoners3.385
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Jan de Louterbuurt

Woningvoorraad1.513
Gem. WOZ-waarde€ 353.000
Koopwoningen35%
Huurwoningen65%

Supermarkten

69 binnen 5 km

Jumbo
Plein '40-'45 12
710m
Albert Heijn
Willem Kraanstraat 2
882m
Vomar
Lambertus Zijlplein 119
951m

Scholen

108 binnen 5 km

Immanuelschool
Basisonderwijs · 139 leerlingen
559m
PI-school Professor Waterink West
Speciaal onderwijs · 56 leerlingen
559m
De Dadelpalm
Basisonderwijs · 121 leerlingen
562m

Veelgestelde vragen

Over Willem Molengraaffstraat 24H, Amsterdam

Welk energielabel heeft Willem Molengraaffstraat 24H?

De woning aan Willem Molengraaffstraat 24H in Amsterdam heeft energielabel C.

Is €345.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €345.000 ligt ongeveer 20% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€429.273). Het appartement is met 59 m² wel kleiner dan het buurtgemiddelde van 87 m². De prijs per vierkante meter is niet direct te vergelijken, maar gezien de lagere vraagprijs is het een scherpe optie.

Hoe is de buurt Jan de Louterbuurt om in te wonen?

De Jan de Louterbuurt is een rustige woonwijk in Slotermeer-West. Er wonen veel eenpersoonshuishoudens (965) en gezinnen met kinderen (470). De buurt heeft een stedelijkheidsgraad van 1 (zeer sterk stedelijk) met een hoge omgevingsadressendichtheid. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn. In de buurt heeft 33,3% van de koopwoningen label A, 16,7% label C en 50% een lager label. Label C is dus niet uitzonderlijk goed of slecht.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Jumbo op 710 meter, Albert Heijn op 882 meter en Vomar op 951 meter. Ook zijn er basisscholen zoals de Immanuelschool (559 meter) en Basisschool Veerkracht (638 meter). Voor voortgezet onderwijs is de dichtstbijzijnde school op 900 meter.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,6 kilometer. Dat is op loopafstand, maar wel een flinke wandeling.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt werden afgelopen periode 30 koopwoningen verkocht met een gemiddelde looptijd van 71 dagen. Dat is iets meer dan twee maanden. De gemiddelde verkoopprijs was €462.333, wat hoger is dan de huidige vraagprijs van dit appartement.