Appartement te huur: Wittgensteinlaan 156, Amsterdam
HurenAmsterdamAppartementenWittgensteinlaan 156

Wittgensteinlaan 156

Koningin Wilhelminaplein, Amsterdam

€ 1.807 p.m.
Buurt Koningin Wilhelminaplein, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor starters
62% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Wittgensteinlaan 156, Amsterdam

Dit appartement aan de Wittgensteinlaan ademt de rust van een groene, stedelijke oase. Met 91 vierkante meter woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele en zuinige woning. De huurprijs van €1.807 is scherp geprijsd vergeleken met andere appartementen in Amsterdam.

Buurt Koningin Wilhelminaplein

De buurt Koningin Wilhelminaplein is een levendige, dichtbevolkte wijk met veel jonge alleenstaanden en stellen. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat typerend is voor een zeer sterk stedelijk gebied. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een dynamische buurt zien.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op 5 minuten lopen of de Lidl om de hoek. Ook zijn er meerdere scholen in de buurt, zoals de Brede school Fiep Westendorp en de Einsteinschool, beide op loopafstand. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid voorzieningenniveau.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via vb&t Verhuurmakelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt30 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.807 p.m.
Prijs per m²€ 20 p.m.
Woonoppervlakte91m²
Perceeloppervlakte2068m²
Bouwjaar1991
EnergielabelA
BuurtKoningin Wilhelminaplein
WijkWestlandgracht
GemeenteAmsterdam

Locatie

Wittgensteinlaan 156, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Koningin Wilhelminaplein

Inwoners3.065
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Koningin Wilhelminaplein

Woningvoorraad1.650
Gem. WOZ-waarde€ 468.000
Koopwoningen22%
Huurwoningen78%

Supermarkten

127 binnen 5 km

Albert Heijn
Delflandplein 31
506m
Lidl
Delflandplein 196
555m
AH to go
Cornelis Lelylaan 35
564m

Scholen

171 binnen 5 km

Calvijn College
Voortgezet onderwijs · 526 leerlingen
406m
Brede school Fiep Westendorp
Basisonderwijs · 350 leerlingen
508m
Einsteinschool
Basisonderwijs · 83 leerlingen
536m

Veelgestelde vragen

Over Wittgensteinlaan 156, Amsterdam

Welk energielabel heeft Wittgensteinlaan 156?

De woning aan Wittgensteinlaan 156 in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €1.807 een eerlijke huurprijs voor dit appartement?

Ja, de huurprijs van €1.807 ligt 21% onder het buurtgemiddelde van €2.296. Het is daarmee aan de scherpe kant voor een appartement van 91 m² met energielabel A in deze buurt.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verhuurd?

Woningen in de buurt Koningin Wilhelminaplein worden gemiddeld in 15 dagen verhuurd. Dat is relatief snel, wat wijst op een actieve huurmarkt.

Wat is de gemiddelde huurprijs per vierkante meter in de buurt?

De gemiddelde huurprijs per vierkante meter in de buurt is €28,20. Voor dit appartement van 91 m² komt dat neer op €19,86 per m², wat onder het gemiddelde ligt.

Zijn er veel huurwoningen beschikbaar in de buurt?

Op dit moment staan er 18 huurwoningen te huur in de buurt, met prijzen variërend van €1.775 tot €3.100. Het aanbod is beperkt, maar deze woning is scherp geprijsd.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 1,3 km afstand, ongeveer 15 minuten lopen. Daarnaast zijn er bus- en tramhaltes in de buurt, al worden specifieke lijnen niet genoemd.

Wat voor type huishoudens wonen er in de buurt?

De buurt telt 3.065 inwoners, waarvan het merendeel (1.900) tussen de 25 en 45 jaar oud is. Er zijn veel eenpersoonshuishoudens (1.075) en relatief weinig gezinnen met kinderen (235).

vb&t Verhuurmakelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.