Appartement te koop: Zuidpassage 134, Spijkenisse
Verkocht onder voorbehoud
KopenNissewaardAppartementenZuidpassage 134

Zuidpassage 134

Centrum-Oost, Nissewaard

€ 258.000
Buurt Centrum-Oost, SpijkenisseBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Dirk op 89m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Dit appartement aan de Zuidpassage 134 in Spijkenisse voelt als een modern en onderhoudsarm thuis. Het is gebouwd in 2011 en heeft energielabel A, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. Met 48 vierkante meter woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. De vraagprijs van €258.000 is aan de scherpe kant vergeleken met andere appartementen in Nissewaard.

## De buurt Centrum-Oost is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand. Het is een buurt met veel ouderen en alleenstaanden, en de woningvoorraad bestaat vooral uit appartementen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een rustige, gemengde wijk zien.

Doordeweeks kun je voor je boodschappen terecht bij Dirk, dat op 89 meter om de hoek zit, of bij Albert Heijn op 145 meter. Voor schoolgaande kinderen is Basisschool De Morgenster op 743 meter een optie, en voortgezet onderwijs vind je bij Penta De Oude Maas op 844 meter. De gemeente Nissewaard biedt verder voldoende voorzieningen zoals een park op 400 meter.

## Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Toussaint Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 258.000
Prijs per m²€ 5.375
Woonoppervlakte48m²
Perceeloppervlakte5250m²
Bouwjaar2011
EnergielabelA
BuurtCentrum-Oost
WijkCentrum
GemeenteNissewaard

Locatie

Zuidpassage 134, Spijkenisse

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum-Oost

Inwoners1.415
Mannen45%
Vrouwen55%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrum-Oost

Woningvoorraad917
Gem. WOZ-waarde€ 221.000
Koopwoningen29%
Huurwoningen71%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Dirk
Damstraat 27
89m
Albert Heijn
Nieuwstraat 370
145m
Aldi
Hoogwerfsingel 2 c/d
899m

Scholen

52 binnen 5 km

Basisschool De Morgenster
Basisonderwijs · 74 leerlingen
743m
Penta De Oude Maas
Voortgezet onderwijs · 759 leerlingen
844m
cbs De Rank
Basisonderwijs · 440 leerlingen
925m

Veelgestelde vragen

Over Zuidpassage 134, Spijkenisse

Welk energielabel heeft Zuidpassage 134?

De woning aan Zuidpassage 134 in Spijkenisse heeft energielabel A.

Is €258.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €258.000 ligt 31% onder de gemiddelde vraagprijs van €373.000 in de buurt. De gemiddelde verkoopprijs in de buurt is €327.250, dus de prijs is scherp. Houd er wel rekening mee dat dit appartement met 48 m² kleiner is dan het buurtgemiddelde van 95 m².

Hoe is de buurt Centrum-Oost om in te wonen?

Centrum-Oost is een stedelijke buurt met 1.415 inwoners, waarvan veel ouderen en alleenstaanden. De omgevingsadressendichtheid is hoog (2.871 adressen per km²), wat betekent dat er veel voorzieningen en levendigheid zijn. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een gemengde, rustige wijk.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je gebruik. In de buurt heeft 66,7% van de koopwoningen label A, dus dit appartement scoort goed.

Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, Dirk zit op 89 meter en Albert Heijn op 145 meter, beide op loopafstand. Voor basisonderwijs is Basisschool De Morgenster op 743 meter, en voortgezet onderwijs vind je bij Penta De Oude Maas op 844 meter. Ook zijn er andere scholen zoals cbs De Rank en Penta Charles de Foucauld binnen een kilometer.

Hoeveel appartementen zijn er te koop in de buurt?

Op dit moment staan er 3 koopwoningen te koop in de buurt, waarvan dit appartement er één is. De gemiddelde vraagprijs is €373.000, met een minimumprijs van €265.000 en een maximum van €465.000. De markt is dus beperkt, maar dit appartement is relatief betaalbaar.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

De gemiddelde verkooptijd van woningen in de buurt is 104 dagen. Dat is iets langer dan het landelijk gemiddelde, maar het kan per woning verschillen. Dit appartement is scherp geprijsd, wat de verkooptijd mogelijk kan verkorten.