Appartement te koop: Zuidpassage 150, Spijkenisse
KopenNissewaardAppartementenZuidpassage 150

Zuidpassage 150

Centrum-Oost, Nissewaard

€ 287.500
Buurt Centrum-Oost, SpijkenisseBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Dirk op 89m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
39% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een energiezuinig appartement in het centrum van Spijkenisse

Dit appartement uit 2011 aan de Zuidpassage is een voorbeeld van modern wonen. Met energielabel A+ ben je verzekerd van lage stookkosten. Het is een rustige plek, maar je woont wel midden in de stad. De vraagprijs van €287.500 is scherp, want het gemiddelde in de buurt ligt een stuk hoger. Kijk je naar andere appartementen in Nissewaard, dan valt deze prijs op.

De buurt Centrum-Oost

De buurt Centrum-Oost is een stedelijke wijk met veel voorzieningen op loopafstand. Het is een plek waar veel alleenstaanden en ouderen wonen, maar ook jonge stellen vinden er hun plek. De sfeer is levendig, mede door de nabijheid van het winkelcentrum. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een hoge dichtheid aan adressen en veel winkels om de hoek.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Dirk, die op nog geen 100 meter zit. Ook de Albert Heijn is om de hoek. Voor schoolgaande kinderen is er Basisschool De Morgenster op tien minuten lopen, en voortgezet onderwijs vind je bij Penta De Oude Maas, ook op loopafstand. De gemeente Nissewaard biedt verder ruime parken en een restaurant op een paar minuten lopen.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Toussaint Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 287.500
Prijs per m²€ 5.750
Woonoppervlakte50m²
Perceeloppervlakte5250m²
Bouwjaar2011
EnergielabelA+
BuurtCentrum-Oost
WijkCentrum
GemeenteNissewaard

Locatie

Zuidpassage 150, Spijkenisse

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum-Oost

Inwoners1.415
Mannen45%
Vrouwen55%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrum-Oost

Woningvoorraad917
Gem. WOZ-waarde€ 221.000
Koopwoningen29%
Huurwoningen71%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Dirk
Damstraat 27
89m
Albert Heijn
Nieuwstraat 370
113m
Aldi
Hoogwerfsingel 2 c/d
900m

Scholen

52 binnen 5 km

Basisschool De Morgenster
Basisonderwijs · 74 leerlingen
735m
Penta De Oude Maas
Voortgezet onderwijs · 759 leerlingen
816m
cbs De Rank
Basisonderwijs · 440 leerlingen
943m

Veelgestelde vragen

Over Zuidpassage 150, Spijkenisse

Welk energielabel heeft Zuidpassage 150?

De woning aan Zuidpassage 150 in Spijkenisse heeft energielabel A+.

Is €287.500 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs is aan de lage kant vergeleken met andere koopwoningen in Centrum-Oost. De gemiddelde vraagprijs in de buurt is €373.000, maar die woningen zijn gemiddeld ook groter (95 m²). Dit appartement heeft 50 m², dus de prijs per m² is met €5.750 wel hoger dan het buurtgemiddelde van €4.166. Het is een scherpe instapprijs voor een energiezuinig appartement.

Hoe energiezuinig is dit appartement met label A+?

Energielabel A+ is zeer zuinig. Dat betekent dat je relatief lage stookkosten kunt verwachten. In de buurt heeft maar 0% van het koopaanbod label A+, dus dit appartement springt er positief uit. Het is gebouwd in 2011, wat ook bijdraagt aan een goede isolatie.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

Je hebt een Dirk en Albert Heijn op minder dan twee minuten lopen. Ook zijn er meerdere scholen binnen loopafstand, zoals Basisschool De Morgenster (735 m) en Penta De Oude Maas (816 m). Een park of plantsoen vind je op 400 meter.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 15 km afstand, dus dat is niet vlakbij. Wel zijn er bushaltes in de buurt, al worden specifieke lijnen niet genoemd. Voor dagelijkse ritten ben je vooral aangewezen op de fiets of auto.

Zijn er veel koopwoningen beschikbaar in Centrum-Oost?

Op dit moment staan er 3 koopwoningen te koop in de buurt, waarvan dit appartement er één is. De gemiddelde verkoopprijs van verkochte woningen was €327.250, met een gemiddelde looptijd van 104 dagen. Het aanbod is dus beperkt.

Wat is de sfeer in de buurt?

Centrum-Oost is een stedelijke buurt met veel voorzieningen. Er wonen veel alleenstaanden en ouderen, maar ook gezinnen. De omgevingsadressendichtheid is hoog (2871 adressen per km²), wat duidt op een levendige omgeving. Er zijn geen bewonersreviews, maar de cijfers laten een gemengde wijk zien.