Appartement te koop: Zuidpassage 182, Spijkenisse
KopenNissewaardAppartementenZuidpassage 182

Zuidpassage 182

Centrum-Oost, Nissewaard

€ 328.000
Buurt Centrum-Oost, SpijkenisseBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Dirk op 103m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
39% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een energiezuinig appartement in het centrum van Spijkenisse

Dit appartement uit 2011 aan de Zuidpassage is een voorbeeld van modern wonen. Met energielabel A+ ben je verzekerd van lage stookkosten. De woning is met 60 m² compacter dan veel andere koopwoningen in de buurt, maar dat vertaalt zich in een scherpe vraagprijs van €328.000. Ter vergelijking: de gemiddelde verkoopprijs in de buurt ligt rond €327.000. Bekijk ook andere appartementen in Nissewaard.

Centrum-Oost: een levendige buurt

De buurt Centrum-Oost is het kloppende hart van Spijkenisse. Het is een dichtbevolkte wijk met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt Centrum-Oost heeft een mix van jong en oud, met opvallend veel 65-plussers. De sfeer is stedelijk en levendig.

Dagelijks leven in de straat

De Zuidpassage ligt midden in het centrum. Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Dirk of Albert Heijn, beide om de hoek. Ook een restaurant en een park zijn op loopafstand. Voor schoolgaande kinderen zijn er basisscholen zoals De Morgenster op tien minuten lopen en voortgezet onderwijs zoals Penta De Oude Maas op vijf minuten. De gemeente Nissewaard biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Toussaint Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 328.000
Prijs per m²€ 5.467
Woonoppervlakte60m²
Perceeloppervlakte5250m²
Bouwjaar2011
EnergielabelA+
BuurtCentrum-Oost
WijkCentrum
GemeenteNissewaard

Locatie

Zuidpassage 182, Spijkenisse

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum-Oost

Inwoners1.415
Mannen45%
Vrouwen55%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrum-Oost

Woningvoorraad917
Gem. WOZ-waarde€ 221.000
Koopwoningen29%
Huurwoningen71%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Dirk
Damstraat 27
103m
Albert Heijn
Nieuwstraat 370
116m
Aldi
Hoogwerfsingel 2 c/d
887m

Scholen

52 binnen 5 km

Basisschool De Morgenster
Basisonderwijs · 74 leerlingen
721m
Penta De Oude Maas
Voortgezet onderwijs · 759 leerlingen
806m
cbs De Rank
Basisonderwijs · 440 leerlingen
933m

Veelgestelde vragen

Over Zuidpassage 182, Spijkenisse

Welk energielabel heeft Zuidpassage 182?

De woning aan Zuidpassage 182 in Spijkenisse heeft energielabel A+.

Is €328.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €328.000 ligt dicht bij de gemiddelde verkoopprijs van €327.250 in de buurt. Het appartement is met 60 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 95 m², maar het energielabel A+ en het bouwjaar 2011 compenseren dat. De prijs per m² is met €5.467 wel hoger dan het buurtgemiddelde van €4.166, maar dat is logisch voor een energiezuinig, relatief nieuw appartement in het centrum.

Hoe is de buurt Centrum-Oost om in te wonen?

Centrum-Oost is een stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel alleenstaanden en ouderen, maar ook gezinnen. De buurt heeft een hoge bevolkingsdichtheid en een levendig karakter. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Het energielabel is A+, het zuinigste label dat er is. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten. In de buurt heeft maar 0% van de koopwoningen label A+, dus dit appartement springt er positief uit. Je kunt rekenen op een lage energierekening, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je gebruik.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, waaronder Dirk en Albert Heijn op ongeveer 100 meter. Ook zijn er basisscholen zoals De Morgenster (721 m) en voortgezet onderwijs zoals Penta De Oude Maas (806 m). Een kinderdagverblijf is op 1,2 km afstand.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in de laatste meting 100 misdrijven geregistreerd. Dat is een relatief hoog aantal, maar past bij een stedelijk centrumgebied.

Wat is de ligging ten opzichte van het openbaar vervoer?

Voor dagelijkse verplaatsingen binnen Spijkenisse is de auto of fiets waarschijnlijk handiger.