Geldermalsen Middengebied
Gelderland›West Betuwe›Geldermalsen›Geldermalsen Middengebied

Geldermalsen Middengebied, West Betuwe

Buurt in West Betuwe

Geldermalsen Middengebied heeft 1.560 inwonersDe meeste zijn 65 jaar of ouder oud
Er zijn 763 woningen in Geldermalsen MiddengebiedMomenteel staan er 6 te koop en 1 te huur
Energielabel A komt het vaakst voor in Geldermalsen MiddengebiedOp basis van geregistreerde woningen

Geldermalsen Middengebied bevindt zich in de provincie Gelderland, in de gemeente West Betuwe, in de wijk Geldermalsen De buurt heeft een totaal oppervlakte van 59 hectare, waarvan 56 hectare land en 4 hectare water is. De buurt is gecodeerd als BU19600001. Het postcodegebied is 4191AA-4191TZ.

Inwoners

Geldermalsen Middengebied telt 1.560 inwoners. Hiervan is 46,2% man en 53,8% vrouw. De meeste inwoners zijn 65 jaar of ouder (40,7%). De overige leeftijden zijn 26,6% voor '45 tot 65 jaar', 12,5% voor '25 tot 45 jaar', 11,5% voor '15 tot 25 jaar' en 8,7% voor '0 tot 15 jaar'. Van de inwoners is 38,8% is ongehuwd, 43,6% is gehuwd, 5,8% is gescheiden en 11,9% is verweduwd. 1.365 inwoners komen uit Nederland, 75 komen uit Europa en 120 komen uit landen buiten Europa.

Er zijn 665 huishoudens in Geldermalsen Middengebied. 40,6% daarvan zijn eenpersoonshuishoudens, 35,3% huishoudens zonder kinderen en 24,1% huishoudens met kinderen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,0 personen. Landelijk ligt dit op 2,1 personen.

In Geldermalsen Middengebied zijn er 1.200 inkomensontvangers. Het gemiddelde inkomen per inkomensontvanger is €46.000, wat €3.800 (9%) hoger is dan het nationale gemiddelde van €42.200. Per inwoner ligt het gemiddelde inkomen op €39.600, wat €4.700 (13%) hoger is dan het nationale gemiddelde van €34.900. De meeste inwoners van Geldermalsen Middengebied zijn middelbaar opgeleid. 34,3% heeft HAVO, VWO of MBO 2-4, 33,3% heeft HBO of WO en 32,4% heeft VMBO of MBO 1.

Van de 1.560 inwoners heeft ongeveer 67% betaald werk, wat neerkomt op 1.045 mensen. Dit is 5% lager dan het nationale gemiddelde van 72%. Het merendeel van de werknemers werkt in loondienst (77%), terwijl 23% als zelfstandige actief is. In Geldermalsen Middengebied ontvangt 45% van de inwoners een uitkering. De grootste groep is die met een AOW-uitkering. 600 personen ontvangen deze uitkering.

Woningen

In Geldermalsen Middengebied zijn er 763 woningen met een gemiddelde WOZ-waarde van €512.000. Hiervan is ongeveer 95% bewoond en 5% onbewoond. De meeste woningen zijn koopwoningen. Dit komt neer op 30% huurwoningen en 70% koopwoningen. Van de woningen is 70% in particulier bezit, 9% in handen van woningcorporaties en 21% van overige verhuurders. De meest voorkomende bouwperiodes in Geldermalsen Middengebied zijn 1990-2000 (31%) en 2000-2010 (27%).

Koopwoningen

Momenteel staan er 6 woningen te koop in Geldermalsen Middengebied. De nieuwste aangeboden woning is Rijksstraatweg 23 door Van Brenk Makelaardij. Afgelopen jaar zijn er 21 woningen verkocht in Geldermalsen Middengebied. Een woning werd gemiddeld in 52 dagen verkocht.

De gemiddelde vraagprijs voor een koopwoning in Geldermalsen Middengebied was afgelopen jaar €501.476. Dit is 2% lager dan de gemiddelde WOZ-waarde van €512.000. De gemiddelde vraagprijs per m² perceel is €2.399.

Huurwoningen

Er is 1 woningen te huur in Geldermalsen Middengebied. De meest recentelijke woning is Steenvliet 68 aangeboden door RE/MAX Totaal Makelaars op Pararius. Afgelopen jaar zijn er geen woningen verhuurd in Geldermalsen Middengebied.

De gemiddelde huurprijs voor een huurwoning in Geldermalsen Middengebied was afgelopen jaar €2.500 per maand. Per m² perceeloppervlak is dat €18 per maand.

Energie

In Geldermalsen Middengebied zijn er 460 adressen met een geregistreerd energielabel. De meest voorkomende labels zijn A (35%), B (25%) en A+ (8%). Gemiddeld verbruikt een adres in Geldermalsen Middengebied 2.870 kWh aan elektriciteit per jaar. Dit ligt 13% boven het landelijke gemiddelde van 2.550 kWh. Het aardgasverbruik ligt met 920 m³ per jaar 15% boven het landelijke gemiddelde van 800 m³.

Voorzieningen

Huisarts
0,6 km
Apotheek
0,7 km
Ziekenhuis
11,5 km
Supermarkt
0,8 km
Treinstation
1,2 km
Dagverblijf
0,8 km
Basisschool
0,7 km
Middelbare school
0,5 km
Bekijk woningen in Geldermalsen Middengebied

Vind gemakkelijk beschikbare woningen, scholen en supermarkten op onze kaart.

Bekijk koopwoningen Bekijk huurwoningen
Beoordeel Geldermalsen Middengebied

Deel je mening en help bij het verbeteren van de buurt.

  • Minder dan 2 minuten tijd
  • Help woningzoekenden
  • Verbeter je buurt
Schrijf een beoordeling
–
Geldermalsen Middengebied heeft nog geen beoordelingen
Beoordelingen kunnen worden gegeven via de knop hieronder
Schrijf een beoordeling
Veiligheid
Woningen
Hygiëne
Voorzieningen
Onderwijs
Gemeenschap
Groen
Bereikbaarheid

Statistieken over de inwoners

Leeftijden

Inwoners per leeftijds categorie

Huishoudensverhouding

Huishoudens per categorie
270Eenpersoonshuishoudens
235Huishoudens zonder kinderen
160Huishoudens met kinderen

Geslacht

Inwoners per geslacht
Mannen
Vrouwen

Burgerlijke staat

Inwoners per burgerlijke staat
Gehuwd
Ongehuwd
Gescheiden
Verweduwd

Herkomst

Inwoners per categorie herkomst
Nederland
Europa
Buiten Europa

Arbeid & inkomen

Arbeidsparticipatie en gemiddeld inkomen
€39.600 P.J.gemiddeld per inwoner13% boven landelijk gemiddelde
€46.000 P.J.gemiddeld per inkomstenontvanger9% boven landelijk gemiddelde
77%van de werkenden is in loondienst
23%van de werkenden is zelfstandig
67%
van de inwoners heeft werk
72%
is het landelijk gemiddelde

Opleidingsniveau

Inwoners per opleidingsniveau
VMBO, MBO 1
HAVO/VWO, MBO 2-4
HBO-WO

Vermogen

Mediaan vermogen per huishouden
Geldermalsen Middengebied
Nederland

Uitkeringen

Inwoners per uitkering
Bijstand
AO
WW

Woningmarkt in Geldermalsen Middengebied

Koopmarkt

Marktsnelheid en dynamiek, laatste 12 maanden
47 dagen
staat gemiddeld online · t.o.v. vorig jaar
20
verkopen in afgelopen jaar
100 m²
gemiddelde woonoppervlakte
-5%
goedkoper dan landelijk gemiddelde

Bouwjaar

Leeftijd van de woningvoorraad

Energielabels

Duurzaamheid van de woningvoorraad

Woonoppervlakte

Verdeling van woninggroottes

Statistieken over de woningen

Type woningen

Adressen per type woning

Bouwperiodes

Adressen per bouwperiode

Labels

Adressen per energielabel

Energieverbruik

Gemiddeld per adres, vergeleken met Nederland
Aardgas (m³)
Geldermalsen Middengebied
920
Nederland
800
Elektriciteit (kWh)
Geldermalsen Middengebied
2.870
Nederland
2.550

Veelgestelde vragen over Geldermalsen Middengebied

Hoe ziet de woningvoorraad in Geldermalsen Middengebied eruit?

De woningvoorraad is relatief jong — 55% is van na 1990. Daarnaast is het meest voorkomende type is appartementen (50%).

Wat kost een koopwoning in Geldermalsen Middengebied?

Een koopwoning in Geldermalsen Middengebied werd afgelopen jaar gemiddeld aangeboden voor €502.100 (€5.127 per m²).

Wie wonen er in Geldermalsen Middengebied?

Buurt Geldermalsen Middengebied telt 1.560 inwoners. De grootste leeftijdsgroep is 65+ jaar (41%).

Hoe duurzaam is het woningaanbod in Geldermalsen Middengebied?

Het woningaanbod in Geldermalsen Middengebied is opvallend zuinig: 69% heeft een label A, A+ of B. Het gemiddeld aardgasverbruik per huishouden ligt op 920 m³ per jaar.

Welke voorzieningen liggen in de buurt van Geldermalsen Middengebied?

Vanuit Geldermalsen Middengebied bereik je gemiddeld een supermarkt op 0,8 km, een huisarts op 0,6 km, een treinstation op 1,2 km, een basisschool op 0,7 km (hemelsbreed, bron: CBS).

Buurtje.nl
Buurtje.nl in de appSneller zoeken en als eerste reageren
Openen