Maasveld I
Limburg›Venlo›Tegelen-Centrum›Maasveld I

Maasveld I, Venlo

Buurt in Venlo

Maasveld I heeft 740 inwonersDe meeste zijn 65 jaar of ouder oud
Er zijn 362 woningen in Maasveld IMomenteel staan er 2 te koop en 1 te huur
Energielabel A komt het vaakst voor in Maasveld IOp basis van geregistreerde woningen

Maasveld I bevindt zich in de provincie Limburg, in de gemeente Venlo, in de wijk Tegelen-Centrum De buurt heeft een totaal oppervlakte van 27 hectare, waarvan 23 hectare land en 4 hectare water is. De buurt is gecodeerd als BU09833104. Het postcodegebied is 5931GE-5931SV.

Inwoners

Maasveld I telt 740 inwoners. Hiervan is 50,0% man en 49,3% vrouw. De meeste inwoners zijn 65 jaar of ouder (33,8%). De overige leeftijden zijn 27,7% voor '45 tot 65 jaar', 18,2% voor '25 tot 45 jaar', 10,1% voor '0 tot 15 jaar' en 9,5% voor '15 tot 25 jaar'. Van de inwoners is 37,2% is ongehuwd, 45,3% is gehuwd, 7,4% is gescheiden en 8,8% is verweduwd. 630 inwoners komen uit Nederland, 70 komen uit Europa en 40 komen uit landen buiten Europa.

Er zijn 350 huishoudens in Maasveld I. 35,7% daarvan zijn eenpersoonshuishoudens, 37,1% huishoudens zonder kinderen en 27,1% huishoudens met kinderen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,1 personen. Landelijk ligt dit op 2,1 personen.

In Maasveld I zijn er 700 inkomensontvangers. Het gemiddelde inkomen per inkomensontvanger is €36.000, wat €6.200 (15%) lager is dan het nationale gemiddelde van €42.200. Per inwoner ligt het gemiddelde inkomen op €31.900, wat €3.000 (9%) lager is dan het nationale gemiddelde van €34.900. De meeste inwoners van Maasveld I zijn middelbaar opgeleid. 42,3% heeft HAVO, VWO of MBO 2-4, 34,6% heeft HBO of WO en 23,1% heeft VMBO of MBO 1.

Van de 740 inwoners heeft ongeveer 69% betaald werk, wat neerkomt op 511 mensen. Dit is 3% lager dan het nationale gemiddelde van 72%. Het merendeel van de werknemers werkt in loondienst (90%), terwijl 10% als zelfstandige actief is. In Maasveld I ontvangt 36% van de inwoners een uitkering. De grootste groep is die met een AOW-uitkering. 230 personen ontvangen deze uitkering.

Woningen

In Maasveld I zijn er 362 woningen met een gemiddelde WOZ-waarde van €344.000. Hiervan is ongeveer 98% bewoond en 2% onbewoond. De meeste woningen zijn koopwoningen. Dit komt neer op 22% huurwoningen en 78% koopwoningen. Van de woningen is 78% in particulier bezit, 21% in handen van woningcorporaties en 1% van overige verhuurders. De meest voorkomende bouwperiodes in Maasveld I zijn 1990-2000 (95%) en 1925-1950 (3%).

Koopwoningen

Momenteel staan er 2 woningen te koop in Maasveld I. De nieuwste aangeboden woning is Stalkaars 1 door Verstegen Makelaars op Funda. Afgelopen jaar zijn er 14 woningen verkocht in Maasveld I. Een woning werd gemiddeld in 49 dagen verkocht.

De gemiddelde vraagprijs voor een koopwoning in Maasveld I was afgelopen jaar €418.321. Dit is 22% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde van €344.000. De gemiddelde vraagprijs per m² perceel is €2.946.

Huurwoningen

Momenteel zijn er geen woningen te huur in Maasveld I. De meest recentelijke woning is Meidoornlaan 57 aangeboden door wonen.thuisbijantares.nl. Afgelopen jaar zijn er geen woningen verhuurd in Maasveld I.

Geen recente verhuurdata beschikbaar voor Maasveld I.

Energie

In Maasveld I zijn er 208 adressen met een geregistreerd energielabel. De meest voorkomende labels zijn A (48%), B (38%) en C (12%). Gemiddeld verbruikt een adres in Maasveld I 2.560 kWh aan elektriciteit per jaar. Dit ligt 0% boven het landelijke gemiddelde van 2.550 kWh. Met een jaarlijkse verbruik van 730 m³ per adres ligt het aardgasverbruik 9% onder het landelijke gemiddelde van 800 m³.

Straatnamen

  • Meidoornlaan
  • De Poort
  • Stalkaars
  • Knoopkruid
  • Medaillon
  • Agrimonie
  • Ringelwikke
  • Kloosterstraat
  • Kattedoorn
  • Zilverschoon
  • Wederik
  • Beemdkroon
  • Riviersingel

Voorzieningen

Huisarts
0,9 km
Apotheek
0,9 km
Ziekenhuis
2,7 km
Supermarkt
0,8 km
Treinstation
1,3 km
Dagverblijf
0,7 km
Basisschool
0,7 km
Middelbare school
3,1 km
Bekijk woningen in Maasveld I

Vind gemakkelijk beschikbare woningen, scholen en supermarkten op onze kaart.

Bekijk koopwoningen Bekijk huurwoningen
Beoordeel Maasveld I

Deel je mening en help bij het verbeteren van de buurt.

  • Minder dan 2 minuten tijd
  • Help woningzoekenden
  • Verbeter je buurt
Schrijf een beoordeling
–
Maasveld I heeft nog geen beoordelingen
Beoordelingen kunnen worden gegeven via de knop hieronder
Schrijf een beoordeling
Veiligheid
Woningen
Hygiëne
Voorzieningen
Onderwijs
Gemeenschap
Groen
Bereikbaarheid

Statistieken over de inwoners

Leeftijden

Inwoners per leeftijds categorie

Huishoudensverhouding

Huishoudens per categorie
125Eenpersoonshuishoudens
130Huishoudens zonder kinderen
95Huishoudens met kinderen

Geslacht

Inwoners per geslacht
Mannen
Vrouwen

Burgerlijke staat

Inwoners per burgerlijke staat
Gehuwd
Ongehuwd
Gescheiden
Verweduwd

Herkomst

Inwoners per categorie herkomst
Nederland
Europa
Buiten Europa

Arbeid & inkomen

Arbeidsparticipatie en gemiddeld inkomen
€31.900 P.J.gemiddeld per inwoner9% onder landelijk gemiddelde
€36.000 P.J.gemiddeld per inkomstenontvanger15% onder landelijk gemiddelde
90%van de werkenden is in loondienst
10%van de werkenden is zelfstandig
69%
van de inwoners heeft werk
72%
is het landelijk gemiddelde

Opleidingsniveau

Inwoners per opleidingsniveau
VMBO, MBO 1
HAVO/VWO, MBO 2-4
HBO-WO

Vermogen

Mediaan vermogen per huishouden
Maasveld I
Nederland

Uitkeringen

Inwoners per uitkering
Bijstand
AO
WW

Woningmarkt in Tegelen-Centrum

Cijfers van wijk Tegelen-Centrum vanwege beperkte data

Prijsontwikkeling koop

Verkoopprijs per kwartaal · Q2 '25 – Q4 '26
Gemiddeld
Mediaan

Koopmarkt

Marktsnelheid en dynamiek, laatste 12 maanden
73 dagen ▼ 39,8%
staat gemiddeld online · t.o.v. vorig jaar
436
verkopen in afgelopen jaar
131 m²
gemiddelde woonoppervlakte
-25%
goedkoper dan landelijk gemiddelde

Huurmarkt

Marktsnelheid en dynamiek, laatste 12 maanden
31 dagen ▼ 33,7%
staat gemiddeld online · t.o.v. vorig jaar
39
verhuringen in afgelopen jaar
125 m²
gemiddelde woonoppervlakte
-47%
goedkoper dan landelijk gemiddelde

Bouwjaar

Leeftijd van de woningvoorraad

Energielabels

Duurzaamheid van de woningvoorraad

Woonoppervlakte

Verdeling van woninggroottes

Statistieken over de woningen

Type woningen

Adressen per type woning

Bouwperiodes

Adressen per bouwperiode

Labels

Adressen per energielabel

Energieverbruik

Gemiddeld per adres, vergeleken met Nederland
Aardgas (m³)
Maasveld I
730
Nederland
800
Elektriciteit (kWh)
Maasveld I
2.560
Nederland
2.550

Veelgestelde vragen over Maasveld I

Hoe ziet de woningvoorraad in Maasveld I eruit?

Het meest voorkomende type is appartementen (43%).

Wat kost een koopwoning in Maasveld I?

Een koopwoning in Maasveld I werd afgelopen jaar gemiddeld aangeboden voor €395.032 (€3.192 per m²). Daarmee ligt het 25% onder het Nederlands gemiddelde.

Wat is de gemiddelde huur in Maasveld I?

Een huurwoning in Maasveld I kostte gemiddeld €1.154 per maand (€13 per m²). Dat is 47% onder het landelijk gemiddelde.

Hoe is de bevolking van Maasveld I samengesteld?

Buurt Maasveld I telt 740 inwoners. De grootste leeftijdsgroep is 65+ jaar (34%).

Wat zijn de energielabels in Maasveld I?

Het woningaanbod in Maasveld I is opvallend zuinig: 58% heeft een label A, A+ of B. Het gemiddeld aardgasverbruik per huishouden ligt op 730 m³ per jaar.

Hoe ver zijn voorzieningen vanuit Maasveld I?

Vanuit Maasveld I bereik je gemiddeld een supermarkt op 0,8 km, een huisarts op 0,9 km, een treinstation op 1,3 km, een basisschool op 0,7 km (hemelsbreed, bron: CBS).

Buurtje.nl
Buurtje.nl in de appSneller zoeken en als eerste reageren
Openen