Woning te koop: Amstelstraat, Eindhoven

Amstelstraat

Kerkdorp Acht, Eindhoven

€ 555.000
Buurt Kerkdorp Acht, EindhovenBekijk buurt
Let op: Deze woning heeft geen huisnummer op de advertentiesite. Hierdoor kunnen sommige gegevens zoals locatie en buurt niet kloppen.
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in een rustige buurt

Deze hoekwoning aan de Amstelstraat 31 in Eindhoven ademt rust en ruimte. Met 149 m² woonoppervlak en een perceel van 256 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A betekent dat je weinig aan stookkosten kwijt zult zijn. De vraagprijs van €555.000 is scherp vergeleken met andere hoekwoningen in Eindhoven, waar de gemiddelde vraagprijs hoger ligt.

Kerkdorp Acht: een prettige en veilige buurt

De woning staat in de buurt Kerkdorp Acht, een wijk die door bewoners als prettig en veilig wordt ervaren. Op basis van twee beoordelingen krijgt de buurt een 7,6. Een bewoner zegt: "Achte is een mooie en veilige buurt om in te wonen." Een ander noemt het "bekakt maar prettig" en voegt toe: "ondanks dat is het een prettige en veilige buurt om in te wonen." In de buurt wonen vooral gezinnen en ouderen; de meeste woningen zijn eengezinswoningen en koopwoningen.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op een kilometer afstand, of bij Jumbo op 1,2 kilometer. Basisschool St. Antonius Abt zit om de hoek, op 443 meter, en kinderdagverblijven zijn ook dichtbij. De gemeente Eindhoven biedt verder volop voorzieningen, zoals restaurants op loopafstand en een park op 600 meter.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaarsland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt30 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 555.000
BuurtKerkdorp Acht
WijkAchtse Molen
GemeenteEindhoven

Locatie

Amstelstraat, Eindhoven

Onnauwkeurig door ontbreken van het huisnummer

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

8.1
Dani
29-06-2024
Goed

Achte is een mooie en veilige buurt om in te wonen

7.0
Dani
28-06-2024
Bekakt maar prettig

In Kerkdorp Acht wonen best veel bekakte mensen met veel geld Maar ondankts dat is het een prettige en veilige buurt om in te wonen

Buurt statistieken

Gegevens uit Kerkdorp Acht

Inwoners3.575
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Kerkdorp Acht

Woningvoorraad1.477
Gem. WOZ-waarde€ 550.000
Koopwoningen83%
Huurwoningen17%

Supermarkten

40 binnen 5 km

Albert Heijn
Ardechelaan 5
1059m
Jumbo
Biarritzplein 37
1314m
Jumbo
Nederlandplein 103
2287m

Scholen

59 binnen 5 km

St. Antonius Abt
Basisonderwijs · 263 leerlingen
408m
De Spaaihoeve
Basisonderwijs · 376 leerlingen
729m
De Korenaer Eindhoven
Speciaal onderwijs · 293 leerlingen
1129m

Veelgestelde vragen

Over Amstelstraat, Eindhoven

Is €555.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

Ja, de prijs is marktconform en zelfs aan de scherpe kant. In de buurt Kerkdorp Acht ligt de gemiddelde vraagprijs voor koopwoningen op €973.125, maar dat is inclusief duurdere woningen. De mediaanprijs is €689.000, dus deze woning zit daar ruim onder. Vergeleken met andere hoekwoningen in Eindhoven is de prijs per m² (€3.725) ook gunstig.

Hoe is de buurt Kerkdorp Acht om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een 7,6 en noemen het prettig en veilig. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en de sfeer wordt als rustig ervaren. Wel merkt een bewoner op dat er 'bekakte' mensen wonen, maar dat doet niets af aan de leefbaarheid. De buurt heeft weinig voorzieningen op loopafstand, maar met de fiets of auto ben je snel in het centrum van Eindhoven.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. In de buurt hebben de meeste koopwoningen label C of lager, dus dit is een voordeel. Het huis is gebouwd in 1989 en heeft waarschijnlijk goede isolatie en dubbel glas.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen en supermarkten op fietsafstand. Basisschool St. Antonius Abt zit op 443 meter en De Spaaihoeve op 654 meter. Voor de dagelijkse boodschappen kun je naar Albert Heijn (1 km) of Jumbo (1,2 km). Een treinstation ligt op 4,2 km, maar bushaltes zijn waarschijnlijk dichterbij.

Hoe groot is het perceel en de tuin?

Het perceel is 256 m² groot, wat ruim is voor een hoekwoning. De exacte indeling van de tuin is niet bekend, maar bij een hoekwoning heb je vaak een voor- en achtertuin. De oppervlakte van de woning zelf is 149 m², verdeeld over meerdere verdiepingen.

Is de woning geschikt voor een gezin?

Ja, met 149 m² woonoppervlak, een perceel van 256 m² en een rustige buurt met veel gezinnen is dit een geschikte gezinswoning. De nabijheid van basisscholen en kinderdagverblijven maakt het extra aantrekkelijk. Het energielabel A houdt de kosten laag.

Makelaarsland
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.