Hoekwoning te koop: Biesbongerd 2, Kesteren
KopenNeder-BetuweHoekwoningenBiesbongerd 2

Biesbongerd 2

Kesteren, Neder-Betuwe

€ 519.000
Buurt Kesteren, KesterenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 141m²
141m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in Kesteren

Deze hoekwoning uit 1988 staat in een rustige straat in Kesteren, met een mooie bongerd en een voetbalveldje om de hoek. Met 141 m² woonoppervlak en een perceel van 230 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €519.000 is marktconform vergeleken met andere hoekwoningen in Neder-Betuwe.

Kesteren: een dorp met voorzieningen

Kesteren is een dorp in de gemeente Neder-Betuwe, met bijna 4.740 inwoners. Het is een rustige buurt, zoals een bewoner zegt: "Rustige buurt met mooie bongerd en voetbalveldje in de straat." Een ander noemt het "Goed en gezellig." De buurt telt veel eengezinswoningen (88%) en vooral gezinnen met kinderen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,6, wat past bij een gezinsvriendelijke omgeving.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die twee straten verder ligt. Ook de Aldi en MCD zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisscholen als Het Kompas (om de hoek) of Hervormde Basisschool De Wegwijzer (een paar minuten lopen). Voor voortgezet onderwijs is RSG Pantarijn locatie Kesteren dichtbij. Het treinstation ligt op tien minuten lopen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Corry van Rheenen Makelaardij B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 519.000
Prijs per m²€ 3.681
Woonoppervlakte141m²
Perceeloppervlakte230m²
Bouwjaar1988
EnergielabelB
BuurtKesteren
WijkKesteren
GemeenteNeder-Betuwe

Locatie

Biesbongerd 2, Kesteren

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

8.6
Peerke Peters
20-11-2025
Een rustige buurt

Rustige buurt met mooie bongerd en voetbalveldje in de straat.

7.0
Ada
26-12-2024
Huis

Goed en gezellig.

Buurt statistieken

Gegevens uit Kesteren

Inwoners4.740
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Kesteren

Woningvoorraad1.741
Gem. WOZ-waarde€ 336.000
Koopwoningen60%
Huurwoningen40%

Supermarkten

12 binnen 5 km

PLUS
Stationsstraat 1-3
934m
Aldi
Dokter M. van Drielplein 3
2558m
MCD
M. van Drielplein 1
2591m

Scholen

25 binnen 5 km

Het Kompas
Basisonderwijs · 201 leerlingen
234m
Hervormde Basisschool De Wegwijzer
Basisonderwijs · 374 leerlingen
364m
Openbare Daltonschool Het Palet
Basisonderwijs · 53 leerlingen
407m

Veelgestelde vragen

Over Biesbongerd 2, Kesteren

Welk energielabel heeft Biesbongerd 2?

De woning aan Biesbongerd 2 in Kesteren heeft energielabel B.

Is €519.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €519.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs in Kesteren (€549.903) en ook onder de mediaanprijs van €557.000. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €3.970, wat bij 141 m² neerkomt op €3.681 per m². Dat is iets lager dan het buurtgemiddelde, dus de prijs is marktconform.

Hoe is de buurt Kesteren om in te wonen?

Kesteren is een rustig dorp met veel eengezinswoningen en gezinnen. Bewoners waarderen de rust en de groene omgeving, zoals een bongerd en voetbalveldje in de straat. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten, scholen en een treinstation op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel B, wat betekent dat hij redelijk zuinig is. In de buurt heeft 66,7% van de koopwoningen label A, dus label B is iets minder zuinig dan gemiddeld, maar nog steeds goed. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label D of lager.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Het Kompas (234 m) en Hervormde Basisschool De Wegwijzer (364 m). Ook is er voortgezet onderwijs: RSG Pantarijn locatie Kesteren op 544 m. Ideaal voor gezinnen met kinderen.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,2 km afstand, ongeveer 15 minuten lopen. Dat is handig voor reizen naar omliggende steden.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in Kesteren?

De gemiddelde verkooptijd van woningen in Kesteren is 52 dagen. Dat is redelijk snel, wat aangeeft dat er vraag is naar woningen in deze buurt.

Corry van Rheenen Makelaardij B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 5 bronnen
Corry van Rheenen Makelaardij B.V.
corryvanrheenen.nl
Bekijk
Corry van Rheenen Makelaardij B.V.