Hoekwoning te koop: Binnenhof 25, Enschede
Verkocht onder voorbehoud
KopenEnschedeHoekwoningenBinnenhof 25

Binnenhof 25

Walhof-Roessingh, Enschede

€ 359.000
Buurt Walhof-Roessingh, EnschedeBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Lidl op 241m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
30% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Enschede

Deze hoekwoning aan het Binnenhof in Enschede-Noord heeft een fijne, lichte uitstraling. Met 103 m² woonoppervlak en een perceel van 152 m² is er voldoende ruimte voor een gezin of stel. De woning uit 1989 heeft energielabel C, wat betekent dat de isolatie redelijk is. De vraagprijs van €359.000 is marktconform voor een hoekwoning in deze buurt. Bekijk ook andere hoekwoningen in Enschede voor een vergelijking.

De buurt Walhof-Roessingh

Walhof-Roessingh is een rustige, groene buurt in Enschede-Noord. Op basis van één beoordeling geven bewoners de buurt een 7,75. Een bewoner zegt: "Het is een nette buurt maar er zijn een paar mensen die ruzie zoeken en al gezeur hebben met de handhaving wat de buurt in een slecht daglicht zet." De buurt telt veel eengezinswoningen en een mix van huishoudens, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,9. Meer weten? Lees over de buurt Walhof-Roessingh.

Het dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl, die om de hoek zit op twee minuten lopen. Ook de Jumbo en Aldi zijn op loopafstand. Voor schoolgaande kinderen zijn er diverse scholen in de buurt, zoals Het Stedelijk Kottenpark op vijf minuten lopen. Het park of plantsoen is vlakbij. De gemeente Enschede biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Snelder Zijlstra Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 359.000
Prijs per m²€ 3.485
Woonoppervlakte103m²
Perceeloppervlakte152m²
Bouwjaar1989
EnergielabelC
BuurtWalhof-Roessingh
WijkEnschede-Noord
GemeenteEnschede

Locatie

Binnenhof 25, Enschede

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.8
Gerald
19-01-2026
Goede buurt maar mag wel wat frisser worden

Het is een nette buurt maar er zijn een paar mensen die ruzie zoeken en al gezeur hebben met de handhaving wat de buurt in een slecht daglicht zet. Het is voor de rest niet extreem schoon want er ligt veel honden poep.

Buurt statistieken

Gegevens uit Walhof-Roessingh

Inwoners2.525
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Walhof-Roessingh

Woningvoorraad1.189
Gem. WOZ-waarde€ 308.000
Koopwoningen62%
Huurwoningen37%

Supermarkten

35 binnen 5 km

Lidl
Brouwerijplein 14
241m
Jumbo
Brouwerijplein 55
401m
Aldi
Deurningerstraat 97
475m

Scholen

74 binnen 5 km

Neon College
Speciaal onderwijs · 173 leerlingen
192m
Panta Rhei College
Speciaal onderwijs · 111 leerlingen
376m
Het Stedelijk Kottenpark
Voortgezet onderwijs · 973 leerlingen
405m

Veelgestelde vragen

Over Binnenhof 25, Enschede

Welk energielabel heeft Binnenhof 25?

De woning aan Binnenhof 25 in Enschede heeft energielabel C.

Is €359.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €359.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs van €341.029 in de buurt, maar ook onder de mediaan van €400.000. De gemiddelde prijs per m² in Walhof-Roessingh is €3.003, wat voor deze woning van 103 m² neerkomt op ongeveer €3.485 per m². Dat is iets hoger dan het buurtgemiddelde, maar de woning is een hoekwoning met een ruim perceel, wat de prijs kan rechtvaardigen.

Hoe is de buurt Walhof-Roessingh om in te wonen?

Walhof-Roessingh is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en de buurt heeft een gemiddelde score van 7,75 van bewoners. Een bewoner noemt het een nette buurt, maar merkt op dat er af en toe overlast is van een paar mensen. De buurt heeft een laag aantal misdrijven (108 totaal) en is goed onderhouden.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je supermarkten zoals Lidl (241 m), Jumbo (401 m) en Aldi (475 m). Ook zijn er diverse scholen, waaronder Het Stedelijk Kottenpark (405 m) en Neon College (192 m). Het treinstation van Enschede is op 1,1 km afstand, en er is een park op 200 m. Huisartsenpraktijk, kinderdagverblijf en bibliotheek zijn ook dichtbij.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat de isolatie redelijk is, maar niet optimaal. In de buurt heeft 50% van de woningen label A, dus deze woning scoort gemiddeld. Je kunt verwachten dat de energiekosten beheersbaar zijn, maar niet extreem laag. Het is goed om te weten dat label C niet meer voldoet aan de strengste eisen van nu.

Hoeveel woningen zijn er te koop in Walhof-Roessingh?

Op dit moment staan er 5 koopwoningen te koop in de buurt, waarvan deze hoekwoning er één is. De prijzen variëren van €287.500 tot €495.000. De gemiddelde verkoopprijs van woningen die recent zijn verkocht is €341.029, met een gemiddelde verkooptijd van 35 dagen. Het aanbod is dus beperkt.