Hoekwoning te koop: C.D.Tuinenburgstraat 302, Rotterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenRotterdamHoekwoningenC.D.Tuinenburgstraat 302

C.D.Tuinenburgstraat 302

Groot IJsselmonde, Rotterdam

€ 375.000
Buurt Groot IJsselmonde, RotterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 121m²
23% groter dan gemiddeld in de buurt
Dirk op 144m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in een groene buurt

Deze hoekwoning aan de C.D.Tuinenburgstraat 302 in Rotterdam-IJsselmonde ademt rust en ruimte. Met 121 m² woonoppervlak en een flinke tuin van 220 m² is het een fijne plek voor wie van buitenruimte houdt. Het bouwjaar 1967 en energielabel E betekenen dat je nog wat kunt verbeteren aan de isolatie. De vraagprijs van €375.000 is marktconform voor een hoekwoning in Rotterdam.

Groot IJsselmonde: een dorp in de stad

De buurt Groot IJsselmonde voelt als een dorp in de grote stad. Bewoners waarderen de saamhorigheid: 'Gezellig. Ken veel mensen in de buurt', zegt een bewoner. Een ander noemt het 'een dorp in een grote stad' waar mensen elkaar helpen. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en gezinnen, met een gemiddeld inkomen dat rond het landelijk gemiddelde ligt. Meer over de buurt Groot IJsselmonde.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar Dirk op twee straten verder, of naar Albert Heijn of Jumbo op tien minuten lopen. Kinderen gaan naar basisschool Meester Baars om de hoek, of naar de Prins Willem Alexanderschool op vijf minuten lopen. Voor voortgezet onderwijs is Dalton Rotterdam Palmentuin twee straten verder. De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Woonzicht Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 november 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 375.000
Prijs per m²€ 3.099
Woonoppervlakte121m²
Perceeloppervlakte220m²
Bouwjaar1967
EnergielabelE
BuurtGroot IJsselmonde
WijkIJsselmonde
GemeenteRotterdam

Locatie

C.D.Tuinenburgstraat 302, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 15 bewoners

7.1
M.j. van Maarschalkerwaard- van Loon
26-01-2026
Dorpje in een grote stad

Gezellig. Ken veel mensen in de buurt .

7.9
M. J van Maarschalkerwaard
21-01-2026
Een dorpgemeenschap in een grote stad

Indien nodig helpen mensen elkaar. Het is een dorp in een grote stad.Indien nodig doen mensen boodschappenvoor elkaar.

7.4
Martin Dollee
12-01-2026
Ervaring IJsselmonde

Goed wonen in deze buurt ivm vele winkels goede buren en goede bereikbaarheid. Jammer dat het parkeren betaald is geworden.

7.5
Teddy
07-09-2025
Groen

Oud IJsselmonde is een groene buurt met veel oudere bewoners .Mensen zijn vriendelijk en behulpzaam. Het is niet echt veilig hier bijvoorbeeld park de twee heuvelen is totaal niet verlicht en lopen veel vreemde mensen rond .In de wijk is veel.zwerfaval en worden gemeentelijke vuilnisbakken weing verschoond waardoor er best veel ongedierte rond loopt

6.1
Ron de Bruijn
04-08-2025
Best prima

Is het best te omschrijven als multicultureel, waarbij de meeste mensen op zichzelf lijken. Als je een praatje maakt is men verrast. De saamhorigheid kan vele malen beter maar daar wordt hard aan gewerkt. Ik heb het best naar mijn zin hier. Qua veiligheid zie ik best vaak politie patrouilleren, 2 winkelcentra op loopafstand, bus en tram voor de deur. De hygiëne valt tegen met name vuil wat op straat gedumpt wordt. Het groen verwilderd zg voor de insecten, is je reinste besparing op de groenvoorziening.

8.1
Bevalt goed
12-07-2025
Gezellig

Ik woon er graag

Buurt statistieken

Gegevens uit Groot IJsselmonde

Inwoners29.660
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Groot IJsselmonde

Woningvoorraad14.277
Gem. WOZ-waarde€ 246.000
Koopwoningen34%
Huurwoningen66%

Supermarkten

62 binnen 5 km

Dirk
Prinsenplein 50
144m
SPAR express
Adriaan Volkerlaan 8
459m
Dirk
Keizerswaard 58
584m

Scholen

145 binnen 5 km

Meester Baars
Basisonderwijs · 378 leerlingen
226m
Auris Taalfontein
Speciaal onderwijs · 186 leerlingen
335m
Dalton Rotterdam Palmentuin
Voortgezet onderwijs · 150 leerlingen
351m

Veelgestelde vragen

Over C.D.Tuinenburgstraat 302, Rotterdam

Welk energielabel heeft C.D.Tuinenburgstraat 302?

De woning aan C.D.Tuinenburgstraat 302 in Rotterdam heeft energielabel E.

Is €375.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €375.000 ligt iets boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€321.721) en de mediaanprijs (€320.000). Wel is dit een hoekwoning met 121 m² en een perceel van 220 m², wat meer is dan het gemiddelde oppervlak in de buurt (102 m²). De prijs per m² is €3.098, terwijl het buurtgemiddelde €3.657 per m² is. Daarmee is de prijs aan de hoge kant, maar niet extreem.

Hoe is de buurt Groot IJsselmonde om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een 7,32 en omschrijven het als een 'dorp in een grote stad'. Ze waarderen de sociale cohesie en dat mensen elkaar helpen. Er zijn veel voorzieningen zoals winkels en scholen, en de bereikbaarheid is goed. Wel is parkeren betaald geworden, wat sommigen jammer vinden.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel E. Dat betekent dat de isolatie en installaties niet optimaal zijn. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met een beter label. In de buurt heeft 42% van de woningen een label D of lager, dus het is niet uitzonderlijk. Het kan lonen om te investeren in isolatie of zonnepanelen.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,1 km afstand. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of een paar minuten met de fiets. De buurt is verder goed bereikbaar met de auto en er zijn bushaltes in de omgeving.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool Meester Baars zit op 226 meter, en de Prins Willem Alexanderschool op 407 meter. Voor voortgezet onderwijs is Dalton Rotterdam Palmentuin op 351 meter. Ook is er speciaal onderwijs (Auris Taalfontein) op 335 meter.

Hoe groot is de tuin en wat kun je ermee?

Het perceel is 220 m², waarvan een groot deel tuin. Dat is ruim voor een hoekwoning in de stad. Je kunt er een flinke tuin aanleggen met terras, gazon en misschien een moestuin. Houd er rekening mee dat onderhoud tijd kost.