Hoekwoning te koop: Drukpers 1, Meppel
KopenMeppelHoekwoningenDrukpers 1

Drukpers 1

Drukkersbuurt, Meppel

€ 498.500
Buurt Drukkersbuurt, MeppelBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 126m²
31% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor starters
39% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in een rustige buurt

Deze hoekwoning uit 2017 staat in de Drukkersbuurt, een rustige woonwijk in Meppel. Met 126 m² woonoppervlak en een perceel van 225 m² is het een fijn huis voor wie ruimte zoekt. De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. De vraagprijs van €498.500 is marktconform voor een hoekwoning in Meppel. Bekijk ook hoekwoningen in Meppel voor vergelijkbare opties.

De Drukkersbuurt

De buurt Drukkersbuurt is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Er wonen relatief veel gezinnen met kinderen, en de buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad. Er zijn nog geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi of SPAR express, beide op ongeveer een kwartier lopen. De Albert Heijn is iets verder, op zo'n 20 minuten lopen. In de buurt zijn diverse basisscholen, zoals KindPunt Gavelanden en Kindcentrum Beatrix, beide op loopafstand. Ook is er een middelbare school, Greijdanus - Meppel, op ongeveer 15 minuten lopen. De gemeente Meppel biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Jan Weide Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 498.500
Prijs per m²€ 3.956
Woonoppervlakte126m²
Perceeloppervlakte225m²
Bouwjaar2017
EnergielabelA
BuurtDrukkersbuurt
WijkNieuwveenselanden
GemeenteMeppel

Locatie

Drukpers 1, Meppel

Buurt statistieken

Gegevens uit Drukkersbuurt

Inwoners1.265
Mannen49%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Drukkersbuurt

Woningvoorraad488
Gem. WOZ-waarde€ 371.000
Koopwoningen67%
Huurwoningen33%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Aldi
Van Oldenbarneveltplein 3
1159m
SPAR express
Ceintuurbaan 100-104
1179m
Albert Heijn
Grote Akkerstraat 1
1595m

Scholen

25 binnen 5 km

Greijdanus - Meppel
Voortgezet onderwijs · 601 leerlingen
1256m
KindPunt Gavelanden
Basisonderwijs · 58 leerlingen
1390m
Kindcentrum Beatrix
Basisonderwijs · 136 leerlingen
1395m

Veelgestelde vragen

Over Drukpers 1, Meppel

Welk energielabel heeft Drukpers 1?

De woning aan Drukpers 1 in Meppel heeft energielabel A.

Is €498.500 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €498.500 is marktconform voor een hoekwoning in Meppel. De woning is relatief nieuw (2017) en heeft energielabel A, wat bijdraagt aan de waarde. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van de Drukkersbuurt?

De Drukkersbuurt ligt in een rustig deel van Meppel. Het treinstation van Meppel is op 4,5 km afstand, dus met de auto of fiets ben je er zo.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn diverse supermarkten en scholen op loop- of fietsafstand. De dichtstbijzijnde supermarkten zijn Aldi en SPAR express op ongeveer 1,2 km. Basisscholen zoals KindPunt Gavelanden en Kindcentrum Beatrix zijn ook op loopafstand. Voor uitgebreidere voorzieningen kun je naar het centrum van Meppel.