Hoekwoning te koop: Houtsingel 30, Boskoop

Houtsingel 30

Biezen-West, Alphen aan den Rijn

€ 749.000
Buurt Biezen-West, BoskoopBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 166m²
12% groter dan gemiddeld in de buurt
Hoogvliet op 449m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in Boskoop

Deze hoekwoning aan de Houtsingel in Boskoop ademt ruimte en rust. Met 166 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 485 vierkante meter is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1991 is in een groene, ruime opzet gebouwd. De vraagprijs van €749.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere hoekwoningen in Alphen aan den Rijn, maar het perceel en de ligging maken het een bijzondere optie.

Biezen-West: een rustige, groene buurt

De woning staat in de buurt Biezen-West, een wijk met veel eengezinswoningen en een dorpse sfeer. De buurt telt ruim 2200 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar. Het is een plek waar kinderen veilig kunnen spelen en buren elkaar kennen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, gezinsvriendelijke omgeving zien.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Hoogvliet, die om de hoek ligt op 450 meter. Ook de Albert Heijn is op loopafstand, twee straten verder. Kinderen kunnen naar de Rehobothschool, die naast de deur zit op 200 meter, of naar Basisschool De Hortus op 270 meter. De gemeente Alphen aan den Rijn biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van sportclubs tot culturele uitjes.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Koning & Witzier makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 749.000
Prijs per m²€ 4.512
Woonoppervlakte166m²
Perceeloppervlakte485m²
Bouwjaar1991
BuurtBiezen-West
WijkBoskoop
GemeenteAlphen aan den Rijn

Locatie

Houtsingel 30, Boskoop

Buurt statistieken

Gegevens uit Biezen-West

Inwoners2.240
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Biezen-West

Woningvoorraad957
Gem. WOZ-waarde€ 391.000
Koopwoningen79%
Huurwoningen21%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Hoogvliet
Colijnstraat 26-32
449m
Albert Heijn
Koninginneweg 11B
626m
Hoogvliet
Goudse Rijweg 83
1007m

Scholen

22 binnen 5 km

Rehobothschool
Basisonderwijs · 204 leerlingen
194m
Basisschool De Hortus
Basisonderwijs · 243 leerlingen
268m
Coenecoop College, locatie Boskoop
Voortgezet onderwijs · 216 leerlingen
627m

Veelgestelde vragen

Over Houtsingel 30, Boskoop

Is €749.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €749.000 ligt boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt van €637.500. De mediaanprijs in Biezen-West is €530.000, maar die cijfers zijn gebaseerd op een klein aantal woningen. De prijs per vierkante meter is met €4.242 iets hoger dan het buurtgemiddelde. Het perceel van 485 m² is ruim, wat de hogere prijs deels verklaart.

Hoe is de bereikbaarheid van Boskoop?

Het treinstation Boskoop ligt op 2,2 kilometer afstand, ongeveer 25 minuten lopen of een paar minuten met de fiets. Vanaf daar reis je naar steden als Leiden, Gouda en Utrecht. De buurt is rustig en groen.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een hoekwoning uit 1991 met een woonoppervlak van 166 m² en een perceel van 485 m². Hoekwoningen hebben vaak meer privacy en een grotere tuin dan tussenwoningen. Deze woning heeft een flinke tuin en is gebouwd in een periode waarin ruime kamers en goede indeling gebruikelijk waren.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Rehobothschool zit op 200 meter, Basisschool De Hortus op 270 meter. Voor voortgezet onderwijs kun je naar het Coenecoop College op 600 meter of Yuverta op 1,3 kilometer. De buurt is dus zeer geschikt voor gezinnen met kinderen.

Hoe veilig is de buurt Biezen-West?

In de buurt zijn in de laatste meting 45 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een wijk van deze omvang. De buurt heeft een dorpse sfeer en veel eengezinswoningen, wat bijdraagt aan een veilig en rustig woonklimaat.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt hebben alle woningen een label D of lager.

De Koning & Witzier makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
De Koning & Witzier makelaars
huispedia.nl
Bekijk
De Koning & Partners makelaars
funda.nl
Bekijk