Hoekwoning te koop: Isabelladonk 27, Roosendaal
Verkocht onder voorbehoud
KopenRoosendaalHoekwoningenIsabelladonk 27

Isabelladonk 27

Langdonk-Oost, Roosendaal

€ 350.000
Buurt Langdonk-Oost, RoosendaalBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 135m²
135m² woonoppervlakte
Jumbo op 442m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in een groene buurt

Deze hoekwoning aan de Isabelladonk in Roosendaal heeft een woonoppervlak van 135 m² en een perceel van 182 m². Het bouwjaar 1972 en energielabel D zijn typerend voor woningen uit die periode. Met een vraagprijs van €350.000 is dit aanbod aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde van €315.000. Bekijk ook andere hoekwoningen in Roosendaal.

Langdonk-Oost: rustig en groen

De buurt Langdonk-Oost is een rustige wijk met veel eengezinswoningen. Een bewoner zegt: 'Heel veel mensen die behulpzaam zijn', de enige review geeft een 9,13. De buurt telt 2.325 inwoners, waarvan veel gezinnen met kinderen. De woningvoorraad bestaat voor 77% uit eengezinswoningen en 61% is koop. Meer over de buurt Langdonk-Oost.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de Jumbo op 442 meter. Ook een Aldi, PLUS en Lidl zijn op loopafstand. Basisschool Zilverlinde en KPO Basisschool Het Talent zitten om de hoek, op 283 en 287 meter. Het station is 3,6 km verderop. De gemeente Roosendaal biedt verder ruime park- en restaurantmogelijkheden.

Aangeboden door Bob van Dijk Makelaardij

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bob van Dijk Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 350.000
Prijs per m²€ 2.593
Woonoppervlakte135m²
Perceeloppervlakte182m²
Bouwjaar1972
EnergielabelD
BuurtLangdonk-Oost
WijkLangdonk
GemeenteRoosendaal

Locatie

Isabelladonk 27, Roosendaal

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.1
Luciano
10-01-2025
De beste plek die er is

Heel veel mesen die behulpzaam zijn

Buurt statistieken

Gegevens uit Langdonk-Oost

Inwoners2.325
Mannen50%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Langdonk-Oost

Woningvoorraad915
Gem. WOZ-waarde€ 280.000
Koopwoningen61%
Huurwoningen39%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Jumbo
Lindenburg 2-4
442m
Jumbo
Streuvelslaan 1A
1146m
Aldi
Dijkcentrum 41-43
1292m

Scholen

33 binnen 5 km

Basisschool Zilverlinde
Basisonderwijs · 94 leerlingen
283m
KPO Basisschool Het Talent
Basisonderwijs · 106 leerlingen
287m
OMBS Ziezo
Basisonderwijs · 292 leerlingen
297m

Veelgestelde vragen

Over Isabelladonk 27, Roosendaal

Welk energielabel heeft Isabelladonk 27?

De woning aan Isabelladonk 27 in Roosendaal heeft energielabel D.

Is €350.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €350.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt van €310.467 en ook boven het gemiddelde van €315.000 voor koopwoningen in Langdonk-Oost. De gemiddelde prijs per m² is €2.540, wat bij 135 m² neerkomt op €342.900. De woning is dus aan de hoge kant geprijsd, maar de hoekwoning met perceel is relatief zeldzaam in de buurt.

Hoe is de buurt Langdonk-Oost om in te wonen?

Langdonk-Oost is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en gezinnen. Bewoners geven een 9,13 en noemen de behulpzaamheid van mensen. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad (2) met een omgevingsadressendichtheid van 1.528 adressen per km².

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is D. Dat betekent dat de woning gemiddeld isoleert en dat de stookkosten naar verwachting hoger zijn dan bij nieuwere woningen. In de buurt heeft 50% van de koopwoningen label B en 50% label D of lager. Het is goed om te weten dat label D niet extreem onzuinig is, maar wel aandacht vraagt voor isolatie.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Basisschool Zilverlinde (283 m) en KPO Basisschool Het Talent (287 m). Ook supermarkten zijn dichtbij: Jumbo op 442 m, Aldi op 1,3 km en PLUS op 1,4 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar 1,4 km.

Hoe ver is het treinstation?

Het treinstation van Roosendaal ligt op 3,6 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de fiets of een korte autorit. Er zijn ook busverbindingen in de buurt, maar specifieke lijnen worden niet genoemd.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In Langdonk-Oost stonden verkochte woningen gemiddeld 55 dagen te koop. Dat is een normale tot korte looptijd, wat wijst op een gezonde vraag. De woning is nu net te koop, dus de verkooptijd is nog niet bekend.