Hoekwoning te koop: It Giele Fjild 11, Goutum
Onder bod
KopenLeeuwardenHoekwoningenIt Giele Fjild 11

It Giele Fjild 11

Goutum, Leeuwarden

€ 589.000
Buurt Goutum, GoutumBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 221m²
221m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in het groene Goutum

Deze hoekwoning aan It Giele Fjild 11 staat in een rustige, groene buurt in Goutum. Met 221 m² woonoppervlak en een perceel van 419 m² is er veel ruimte voor een gezin. De woning uit 1997 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €589.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Vergelijk ook andere hoekwoningen in Leeuwarden.

Goutum: een dorpse sfeer vlak bij de stad

Goutum is een dorp met zo'n 3350 inwoners, waar het aandeel eengezinswoningen hoog is (98%). De buurt heeft een rustige, groene uitstraling met veel gezinnen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een typische gezinsbuurt is. De omgevingsadressendichtheid is laag (925), wat bijdraagt aan de ruime opzet. Meer over de buurt Goutum.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl op een kleine kilometer afstand, of bij de AH XL op ruim een kilometer. Ook Jumbo en Aldi zijn binnen 1,5 km te vinden. Basisschool IKC Wiarda zit om de hoek (300 m), en voor voortgezet onderwijs zijn het Leeuwarder Lyceum en ISK Piter Jelles op loopafstand (500 m). Het treinstation van Leeuwarden ligt op 3,4 km, goed bereikbaar met de fiets. De gemeente Leeuwarden biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaardij Friesland | Qualis en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 589.000
Prijs per m²€ 2.665
Woonoppervlakte221m²
Perceeloppervlakte419m²
Bouwjaar1997
EnergielabelB
BuurtGoutum
WijkGoutum
GemeenteLeeuwarden

Locatie

It Giele Fjild 11, Goutum

Buurt statistieken

Gegevens uit Goutum

Inwoners3.350
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

31 binnen 5 km

Lidl
Willem Alexanderplein 1
1089m
AH XL
Tijnjedyk 76
1321m
Lidl
Molkenkelder 55
1338m

Scholen

55 binnen 5 km

IKC Wiarda
Basisonderwijs · 258 leerlingen
298m
ISK, school van OSG Piter Jelles
Voortgezet onderwijs · 339 leerlingen
478m
Leeuwarder Lyceum, school van OSG Piter Jelles
Voortgezet onderwijs · 764 leerlingen
489m

Veelgestelde vragen

Over It Giele Fjild 11, Goutum

Welk energielabel heeft It Giele Fjild 11?

De woning aan It Giele Fjild 11 in Goutum heeft energielabel B.

Is €589.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €589.000 is marktconform voor een hoekwoning van 221 m² met een perceel van 419 m² in Goutum. De woning heeft energielabel B en is gebouwd in 1997. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Goutum?

Goutum ligt vlak bij Leeuwarden. Het treinstation van Leeuwarden is 3,4 km verderop, goed bereikbaar met de fiets of auto. De buurt is rustig en groen, met voldoende parkeergelegenheid.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool IKC Wiarda zit op 300 meter, en het Leeuwarder Lyceum (voortgezet onderwijs) op 500 meter. Ook ISK Piter Jelles is dichtbij. Voor kinderopvang is er een kinderdagverblijf op 800 meter.

Wat is de sfeer in de buurt?

Goutum is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen (98%). Het is een gezinsbuurt met een lage bebouwingsdichtheid. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een veilige, kindvriendelijke omgeving.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 1997?

Een woning uit 1997 is relatief modern en heeft doorgaans minder onderhoud nodig dan oudere woningen. Het energielabel B duidt op redelijke isolatie.

Zijn er winkels in de buurt?

Ja, er zijn diverse supermarkten op korte afstand. De dichtstbijzijnde Lidl is op 1,1 km, gevolgd door AH XL (1,3 km), Jumbo (1,4 km) en Aldi (1,4 km). Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Wat is de ligging ten opzichte van Leeuwarden?

Goutum ligt direct ten zuiden van Leeuwarden. Het centrum van Leeuwarden is met de fiets of auto snel te bereiken. De afstand tot het treinstation is 3,4 km. De buurt is rustig, maar stedelijke voorzieningen zijn dichtbij.