Hoekwoning te koop: Karekietstraat 26, Aalsmeer
Onder bod
KopenAalsmeerHoekwoningenKarekietstraat 26

Karekietstraat 26

Hornmeer, Aalsmeer

€ 720.000
Buurt Hornmeer, AalsmeerBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 177m²
177m² woonoppervlakte
Hoogvliet op 343m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in Aalsmeer

Deze hoekwoning aan de Karekietstraat 26 is een flinke woning met 177 m² woonoppervlak en een perceel van 289 m². Het bouwjaar 1975 en energielabel C geven aan dat het een woning is uit de jaren zeventig, met een redelijk energieverbruik. De woning staat in een rustige buurt en biedt veel ruimte voor een gezin. Met een vraagprijs van €720.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar voor een hoekwoning van dit formaat in Aalsmeer is het marktconform. Bekijk ook andere hoekwoningen in Aalsmeer voor een vergelijking.

Hornmeer: een groene, rustige buurt

De woning ligt in de buurt Hornmeer, een wijk met veel eengezinswoningen (96%) en een mix van koop- en huurwoningen. De buurt heeft een dorps karakter met veel groen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar op basis van CBS-cijfers is het een buurt met veel gezinnen en een doorsnee inkomensniveau. De omgevingsadressendichtheid is laag (770), wat bijdraagt aan de rustige sfeer.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Hoogvliet, die om de hoek ligt op 343 meter. Ook de Jumbo is op loopafstand (ruim een kilometer). Voor kinderen zijn er scholen in de buurt: IKC Triade (basisonderwijs) op 465 meter en Yuverta mavo Aalsmeer (voortgezet onderwijs) op 726 meter. De gemeente Aalsmeer biedt verder voorzieningen zoals een park op 300 meter en een restaurant op 700 meter.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Huisman & Hoogendoorn Makelaars en Funda. De woning is dus breed vindbaar.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 april 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 720.000
Prijs per m²€ 4.068
Woonoppervlakte177m²
Perceeloppervlakte289m²
Bouwjaar1975
EnergielabelC
BuurtHornmeer
WijkAalsmeer
GemeenteAalsmeer

Locatie

Karekietstraat 26, Aalsmeer

Buurt statistieken

Gegevens uit Hornmeer

Inwoners2.720
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

14 binnen 5 km

Hoogvliet
Beethovenlaan 52
343m
Jumbo
Ophelialaan 124
1037m
Lidl
Stationsweg 6
1431m

Scholen

25 binnen 5 km

IKC Triade
Basisonderwijs · 397 leerlingen
465m
Yuverta mavo Aalsmeer
Voortgezet onderwijs · 419 leerlingen
726m
Yuverta vmbo Aalsmeer
Voortgezet onderwijs · 537 leerlingen
1115m

Veelgestelde vragen

Over Karekietstraat 26, Aalsmeer

Welk energielabel heeft Karekietstraat 26?

De woning aan Karekietstraat 26 in Aalsmeer heeft energielabel C.

Is €720.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €720.000 is marktconform voor een hoekwoning van 177 m² met een perceel van 289 m² in Aalsmeer. Het energielabel C en bouwjaar 1975 zijn gebruikelijk voor woningen uit die periode. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Aalsmeer, op 7,6 km van het dichtstbijzijnde treinstation. Openbaar vervoer is beperkt, maar er zijn bushaltes in de buurt.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een hoekwoning, wat betekent dat het een eengezinswoning is met een vrije ligging aan één zijkant. Dit geeft vaak meer privacy en extra ramen. De woning heeft 177 m² woonoppervlak en een perceel van 289 m².

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. IKC Triade (basisonderwijs) ligt op 465 meter, Yuverta mavo Aalsmeer op 726 meter en Yuverta vmbo Aalsmeer op 1115 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt.

Hoe is de buurt Hornmeer om in te wonen?

Hornmeer is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Het is een gezinsvriendelijke wijk met een laag criminaliteitscijfer (155 misdrijven per jaar). Er zijn voorzieningen zoals een park op 300 meter en supermarkten op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Dit is gebruikelijk voor een woning uit 1975. Je kunt verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn, maar niet extreem hoog.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, de dichtstbijzijnde supermarkt is Hoogvliet op 343 meter. Ook Jumbo (1037 m), Lidl (1431 m) en Albert Heijn (1789 m) zijn binnen loop- of fietsafstand.