Hoekwoning te koop: Ruitenbeekskamp 13, Scherpenzeel
KopenScherpenzeelHoekwoningenRuitenbeekskamp 13

Ruitenbeekskamp 13

Scherpenzeel, Scherpenzeel

€ 585.000
Buurt Scherpenzeel, ScherpenzeelBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 170m²
170m² woonoppervlakte
Jumbo op 337m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in Scherpenzeel

Deze hoekwoning aan de Ruitenbeekskamp 13 in Scherpenzeel is een echte blikvanger. Met 170 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 400 vierkante meter is er volop ruimte voor een gezin. Het energielabel A++ betekent dat je energiekosten laag blijven. De woning uit 1983 is goed onderhouden en heeft een moderne uitstraling. Met een vraagprijs van €585.000 is dit een marktconform aanbod voor een woning van dit formaat in deze regio. Bekijk ook andere hoekwoningen in Scherpenzeel voor een vergelijking.

De buurt Scherpenzeel

Scherpenzeel is een dorp met bijna 9.000 inwoners, waar het rustig wonen is met veel groen. De buurt heeft een mix van gezinnen en ouderen, en de meeste woningen zijn eengezinswoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze specifieke buurt, maar de cijfers laten zien dat het een doorsnee woonwijk is met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4 personen. De buurt Scherpenzeel biedt een prettige leefomgeving.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo, die om de hoek ligt op 337 meter, of de Aldi op 399 meter. Ook is er een SPAR express op ruim een kilometer afstand. Voor kinderen zijn er basisscholen in de buurt, zoals Christelijke Basisschool De Stifthorst op 3 kilometer en Christelijke Basisschool de Borgwal op 3,6 kilometer. Het treinstation ligt op 8,3 kilometer. De gemeente Scherpenzeel biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over de aanbieding

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder T & A Van Es Makelaardij B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 585.000
Prijs per m²€ 3.441
Woonoppervlakte170m²
Perceeloppervlakte400m²
Bouwjaar1983
EnergielabelA++
BuurtScherpenzeel
WijkWijk 00
GemeenteScherpenzeel

Locatie

Ruitenbeekskamp 13, Scherpenzeel

Buurt statistieken

Gegevens uit Scherpenzeel

Inwoners8.995
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Jumbo
Marktstraat 11
337m
Aldi
Dorpsstraat 238
399m
SPAR express
't Zwarte Land 31
1163m

Scholen

7 binnen 5 km

Christelijke Basisschool De Stifthorst
Basisonderwijs · 173 leerlingen
3091m
Christelijke Basisschool de Borgwal
Basisonderwijs · 250 leerlingen
3651m
J.H. Donnerschool VSO
Speciaal onderwijs · 133 leerlingen
4307m

Veelgestelde vragen

Over Ruitenbeekskamp 13, Scherpenzeel

Welk energielabel heeft Ruitenbeekskamp 13?

De woning aan Ruitenbeekskamp 13 in Scherpenzeel heeft energielabel A++.

Is €585.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €585.000 is marktconform voor een hoekwoning van 170 m² met een perceel van 400 m² in Scherpenzeel. Het energielabel A++ is een groot pluspunt, want dat betekent lage energiekosten. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor dit bedrag aangeboden, dus het is een eerlijke prijs.

Hoe is de bereikbaarheid van Scherpenzeel?

Scherpenzeel ligt in de provincie Utrecht, op ongeveer 8,3 kilometer van het dichtstbijzijnde treinstation. Met de auto ben je snel op de snelweg A12 en A30. De buurt is goed bereikbaar, maar voor openbaar vervoer ben je aangewezen op busverbindingen.

Wat voor type woning is dit precies?

Dit is een hoekwoning, wat betekent dat je aan één zijde geen buren hebt. Dat geeft extra privacy en vaak meer ramen aan de zijkant. Met 170 m² woonoppervlak en een perceel van 400 m² is het een ruime woning.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand. De dichtstbijzijnde is Christelijke Basisschool De Stifthorst op 3 kilometer, en Christelijke Basisschool de Borgwal op 3,6 kilometer. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een andere plaats, op 9,5 kilometer afstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A++, wat zeer zuinig is. Dat betekent dat de woning goed geïsoleerd is en je lage stookkosten kunt verwachten. Dit label is een van de beste die je kunt krijgen, dus je bespaart op energierekeningen.

Hoe is de buurt qua veiligheid?

In de buurt Scherpenzeel zijn in totaal 155 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een dorp van bijna 9.000 inwoners. Het is een rustige woonwijk waar je je veilig kunt voelen.