Hoekwoning te koop: 's-Gravenstraat 143, Clinge
KopenHulstHoekwoningen's-Gravenstraat 143

's-Gravenstraat 143

Goukensberg, Hulst

€ 395.000
Buurt Goukensberg, ClingeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 514m²
514m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel G
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Clinge

Deze hoekwoning uit 1910 staat in het rustige Clinge, een dorp in Zeeuws-Vlaanderen. Met 514 m² woonoppervlak en een perceel van 950 m² is het een royale woning voor wie van ruimte houdt. Het energielabel G betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €395.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in de regio. Bekijk ook andere hoekwoningen in Hulst.

De buurt Goukensberg

De woning ligt in de buurt Goukensberg, een wijk met veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. Ongeveer een derde van de inwoners is 65 jaar of ouder. De buurt is rustig en groen, met een park of plantsoen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op ruim twee kilometer afstand, of bij de SPAR en Lidl iets verderop. Basisschool Sint Bernardus zit om de hoek, op nog geen 500 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het Reynaertcollege in Hulst, op ruim twee kilometer. De gemeente Hulst biedt verder voorzieningen zoals een restaurant en bibliotheek op enkele kilometers afstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van Gassen Vastgoed.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 395.000
Prijs per m²€ 768
Woonoppervlakte514m²
Perceeloppervlakte950m²
Bouwjaar1910
EnergielabelG
BuurtGoukensberg
WijkClinge
GemeenteHulst

Locatie

's-Gravenstraat 143, Clinge

Buurt statistieken

Gegevens uit Goukensberg

Inwoners1.445
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

8 binnen 5 km

PLUS
Gentsevaart 8
2253m
SPAR
Poorterslaan 4
2587m
Lidl
Zoetevaart 8
2665m

Scholen

10 binnen 5 km

Basisschool Sint Bernardus
Basisonderwijs · 82 leerlingen
495m
Reynaertcollege, locatie Gildenstraat
Voortgezet onderwijs · 404 leerlingen
2309m
Moerschans
Basisonderwijs · 89 leerlingen
2424m

Veelgestelde vragen

Over 's-Gravenstraat 143, Clinge

Welk energielabel heeft 's-Gravenstraat 143?

De woning aan 's-Gravenstraat 143 in Clinge heeft energielabel G.

Is €395.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €395.000 is marktconform voor een hoekwoning van 514 m² in Clinge. Het perceel is met 950 m² ruim, maar het energielabel G kan hogere stookkosten betekenen. Vergelijk met andere hoekwoningen in de regio om te zien of de prijs past bij jouw budget.

Wat betekent energielabel G voor de stookkosten?

Energielabel G is het minst zuinige label. Dat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is en je hoge energiekosten kunt verwachten.

Hoe is de bereikbaarheid van Clinge?

Clinge ligt in Zeeuws-Vlaanderen, dicht bij de grens met België. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 49,7 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (308), wat duidt op een rustige, landelijke omgeving.