Hoekwoning te koop: Sasdijk 21, Hulst
KopenHulstHoekwoningenSasdijk 21

Sasdijk 21

Buitengebied Hulst, Hulst

€ 625.000
Buurt Buitengebied Hulst, HulstBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 171m²
171m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
38% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied

Deze hoekwoning aan de Sasdijk in Hulst biedt een plek waar rust en ruimte centraal staan. Met 171 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 155 vierkante meter is er volop plek voor een gezin. De woning is gebouwd in 1950 en heeft een authentieke uitstraling. De prijs van €625.000 is marktconform voor een hoekwoning in deze regio. Bekijk ook het aanbod van hoekwoningen in Hulst.

Buitengebied Hulst

De woning ligt in de buurt Buitengebied Hulst, een rustige omgeving met veel groen. De buurt telt 490 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een plek waar je elkaar kent en waar het leven in een rustiger tempo gaat. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het hier vooral om gezinnen en oudere stellen gaat.

Leven in de straat

In de directe omgeving vind je de dagelijkse voorzieningen. De dichtstbijzijnde supermarkt, een SPAR, ligt op ongeveer twee kilometer afstand. Voor de dagelijkse boodschappen kun je ook terecht bij de Albert Heijn of Jumbo in de buurt. Basisschool de Schakel is op loopafstand, en ook Basisschool De Torenberg is goed bereikbaar. De gemeente Hulst biedt een compleet voorzieningenniveau voor een landelijke omgeving.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Zeeuwz Makelaardij op Funda aangeboden. De advertentie vermeldt geen energielabel, waardoor de energiezuinigheid van de woning niet bekend is.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt10 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 625.000
Prijs per m²€ 3.655
Woonoppervlakte171m²
Perceeloppervlakte155m²
Bouwjaar1950
EnergielabelC
WijkHulst
GemeenteHulst

Locatie

Sasdijk 21, Hulst

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Hulst

Inwoners490
Mannen52%
Vrouwen47%

Supermarkten

1 binnen 5 km

SPAR
Esdoornstraat 15
2382m
SPAR
Plein 19
5001m
Albert Heijn
Stationsplein 17
5071m

Scholen

2 binnen 5 km

Basisschool de Schakel
Basisonderwijs · 128 leerlingen
2741m
Basisschool De Torenberg
Basisonderwijs · 174 leerlingen
4882m

Veelgestelde vragen

Over Sasdijk 21, Hulst

Welk energielabel heeft Sasdijk 21?

De woning aan Sasdijk 21 in Hulst heeft energielabel C.

Is €625.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €625.000 is marktconform voor een hoekwoning van 171 m² in het buitengebied van Hulst. De woning heeft een perceel van 155 m² en is gebouwd in 1950. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Hulst, op ongeveer 45 kilometer van het dichtstbijzijnde treinstation. Met de auto ben je snel in het centrum van Hulst, waar diverse voorzieningen te vinden zijn. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is aan te raden.

Wat is de staat van onderhoud van de woning?

De woning is gebouwd in 1950, wat betekent dat er mogelijk onderhoud nodig is aan bijvoorbeeld het dak, de installaties of de isolatie. Het energielabel is niet vermeld in de advertentie, dus het is onbekend hoe energiezuinig de woning is.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op rijafstand. Basisschool de Schakel ligt op ongeveer 2,7 kilometer, en Basisschool De Torenberg op 4,9 kilometer. Voor voortgezet onderwijs kun je terecht bij het Reynaertcollege, op 5,5 kilometer afstand.

Hoe is de buurt om in te wonen?

Het Buitengebied Hulst is een rustige, landelijke omgeving met veel groen. De buurt telt 490 inwoners, voornamelijk gezinnen en ouderen. Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit. Voor dagelijkse boodschappen ben je aangewezen op de auto, want de dichtstbijzijnde supermarkt ligt op 2,4 kilometer.

Wat is het energielabel van deze woning?

Daardoor is niet bekend hoe energiezuinig de woning is. Je kunt de makelaar vragen of er een label bekend is, of zelf een energieadvies aanvragen.

Zeeuwz Makelaardij
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Zeeuwz Makelaardij
funda.nl
Bekijk
Huispedia
huispedia.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

5 woningen in de buurt Buitengebied Hulst

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appSasdijk 21, Hulst
Bekijk