Hoekwoning te huur: Slotenhagenstraat 81, Zwolle
Verkocht onder voorbehoud
HurenZwolleHoekwoningenSlotenhagenstraat 81

Slotenhagenstraat 81

Werkeren, Zwolle

€ 1.416 p.m.
Buurt Werkeren, ZwolleBekijk buurt
Betaald reageren
Reageren op deze woning kost geld bij ikwilhuren.nu
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AI-samenvatting

Rust en ruimte in een jonge wijk

Deze hoekwoning uit 2018 staat in Werkeren, een rustige buurt in Stadshagen. Met 127 m² woonoppervlak en een eigen tuin is het een fijne plek voor wie van een opgeruimde, moderne woonomgeving houdt. De huurprijs van €1.416 is scherp geprijsd vergeleken met andere hoekwoningen in Zwolle.

Werkeren: rustig en groen

Werkeren is een typische Vinex-wijk: huizen staan dicht op elkaar, maar er is voldoende groen. Een bewoner zegt: "De buurt geeft een rustig en fijn gevoel, alleen is het wel een typische Vinex-wijk. Huizen staan dicht op elkaar en er is wel ruimte voor groen maar niet in overheersende mate." De buurt Werkeren telt ruim 5.300 inwoners, vooral gezinnen met kinderen.

Dagelijkse boodschappen en scholen

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo of Albert Heijn, beide op een kwartier lopen. Basisscholen zoals IKC Het Festival en Kindcentrum De Boxem zitten om de hoek. De gemeente Zwolle biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.416 p.m.
Prijs per m²€ 11 p.m.
Woonoppervlakte127m²
Perceeloppervlakte219m²
Bouwjaar2018
EnergielabelA
BuurtWerkeren
WijkStadshagen
GemeenteZwolle

Locatie

Slotenhagenstraat 81, Zwolle

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.5
Jos
28-06-2024
Vinex- kenmerkend

De buurt geeft een rustig en fijn gevoel, alleen is het wel een typische Vinex-wijk. Huizen staan dicht op elkaar en er is wel ruimte voor groen maar niet in overheersende mate. Verder zijn er soms in verschillende straten grote verschillen in etniciteit.

Buurt statistieken

Gegevens uit Werkeren

Inwoners5.340
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Werkeren

Woningvoorraad1.659
Gem. WOZ-waarde€ 458.000
Koopwoningen75%
Huurwoningen25%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Jumbo
Wade 102
1483m
Albert Heijn
Wade 10
1589m
Jumbo
Petuniaplein 23
2117m

Scholen

43 binnen 5 km

IKC Het Festival
Basisonderwijs · 658 leerlingen
608m
Kindcentrum De Boxem
Basisonderwijs · 85 leerlingen
903m
Kindcentrum De Paperclip
Basisonderwijs · 247 leerlingen
909m

Veelgestelde vragen

Over Slotenhagenstraat 81, Zwolle

Welk energielabel heeft Slotenhagenstraat 81?

De woning aan Slotenhagenstraat 81 in Zwolle heeft energielabel A.

Is €1.416 een eerlijke huurprijs voor deze woning?

Ja, de huurprijs van €1.416 ligt 18% onder het gemiddelde van €1.717 in de buurt. Voor een hoekwoning van 127 m² met energielabel A is dat een scherpe prijs. De gemiddelde prijs per m² in Werkeren is €12,47, terwijl deze woning uitkomt op €11,15 per m².

Hoe is de buurt Werkeren om in te wonen?

Werkeren is een rustige Vinex-wijk met veel groen en speelplekken. Bewoners waarderen de rust en de ruime opzet, al staan de huizen relatief dicht op elkaar. De buurt telt veel gezinnen en kinderen, wat bijdraagt aan een levendige sfeer overdag.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals IKC Het Festival (608 m) en Kindcentrum De Boxem (903 m). Voor boodschappen kun je naar Jumbo of Albert Heijn, beide op ongeveer 1,5 km afstand. Ook een kinderdagverblijf en huisartsenpraktijk zitten dichtbij.

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

Het treinstation van Zwolle ligt op 2 km afstand, goed te doen met de fiets. Buslijnen in de buurt verbinden je met het centrum en andere delen van de stad.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. Dat komt door de goede isolatie en moderne installaties uit 2018. Je kunt daardoor lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met een lager label.

Hoe groot is de tuin en het perceel?

Het perceel is 219 m², waarvan de tuin een deel uitmaakt. De exacte tuingrootte is niet gespecificeerd, maar als hoekwoning heb je waarschijnlijk tuin aan twee zijden. De woning zelf is 127 m² groot.

Zijn er veel huurwoningen beschikbaar in Werkeren?

Op dit moment staan er 3 huurwoningen te huur in de buurt, waarvan deze er één is. De gemiddelde huurprijs is €1.717, dus deze woning is relatief voordelig. In de afgelopen periode zijn er 18 woningen verhuurd, met een gemiddelde looptijd van 31 dagen.