Tussenwoning te huur: Havezathenallee 56, Zwolle
Verkocht onder voorbehoud
HurenZwolleTussenwoningenHavezathenallee 56

Havezathenallee 56

Werkeren, Zwolle

€ 1.345 p.m.
Buurt Werkeren, ZwolleBekijk buurt
Betaald reageren
Reageren op deze woning kost geld bij ikwilhuren.nu
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AI-samenvatting

Rust en ruimte in een Vinex-wijk

Deze tussenwoning uit 2015 staat in de rustige wijk Stadshagen in Zwolle. Met een woonoppervlak van 141 m² en een enorm perceel van 1554 m² biedt het huis veel binnen- en buitenruimte. Het energielabel A betekent lage stookkosten. De huurprijs van €1.345 ligt 22% onder het buurtgemiddelde van €1.717, wat deze woning scherp geprijsd maakt. Bekijk ook andere tussenwoningen in Zwolle.

Buurt Werkeren

Werkeren is een typische Vinex-wijk met een rustig en groen karakter. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "De buurt geeft een rustig en fijn gevoel, alleen is het wel een typische Vinex-wijk. Huizen staan dicht op elkaar en er is wel ruimte voor groen maar niet in overheersende mate." De buurt telt ruim 5300 inwoners, vooral gezinnen met kinderen. Meer over de buurt Werkeren.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 10 minuten lopen of Albert Heijn op 12 minuten. Basisscholen zijn er genoeg: IKC Het Festival ligt om de hoek (5 minuten lopen), Kindcentrum Kasteelhoeve op 8 minuten. Het treinstation van Zwolle is op 2 km afstand. De gemeente Zwolle biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.345 p.m.
Prijs per m²€ 10 p.m.
Woonoppervlakte141m²
Perceeloppervlakte1554m²
Bouwjaar2015
EnergielabelA
BuurtWerkeren
WijkStadshagen
GemeenteZwolle

Locatie

Havezathenallee 56, Zwolle

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.5
Jos
28-06-2024
Vinex- kenmerkend

De buurt geeft een rustig en fijn gevoel, alleen is het wel een typische Vinex-wijk. Huizen staan dicht op elkaar en er is wel ruimte voor groen maar niet in overheersende mate. Verder zijn er soms in verschillende straten grote verschillen in etniciteit.

Buurt statistieken

Gegevens uit Werkeren

Inwoners5.340
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Werkeren

Woningvoorraad1.659
Gem. WOZ-waarde€ 458.000
Koopwoningen75%
Huurwoningen25%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Jumbo
Wade 102
997m
Albert Heijn
Wade 10
1103m
Jumbo
Petuniaplein 23
1779m

Scholen

49 binnen 5 km

IKC Het Festival
Basisonderwijs · 658 leerlingen
525m
Kindcentrum Kasteelhoeve
Basisonderwijs · 428 leerlingen
758m
CDS de Zevensprong
Basisonderwijs · 260 leerlingen
768m

Veelgestelde vragen

Over Havezathenallee 56, Zwolle

Welk energielabel heeft Havezathenallee 56?

De woning aan Havezathenallee 56 in Zwolle heeft energielabel A.

Is €1.345 een eerlijke huurprijs voor deze woning?

Ja, de huurprijs ligt 22% onder het gemiddelde van €1.717 in de buurt. Met een oppervlak van 141 m² en energielabel A is dit een scherpe prijs. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €12,47, terwijl deze woning uitkomt op €9,54 per m².

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is maar liefst 1554 m², wat zeer ruim is voor een tussenwoning. Dat biedt veel mogelijkheden voor een grote tuin, speelruimte of zelfs een moestuin. In de buurt zijn gemiddelde percelen veel kleiner.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. Het huis is gebouwd in 2015, dus goed geïsoleerd met dubbel glas en een moderne cv-ketel.

Hoe is de buurt Werkeren om in te wonen?

Werkeren is een rustige Vinex-wijk met veel groen en speelplekken. Bewoners waarderen de rust en de ruime opzet, al staan de huizen dicht op elkaar. Er wonen veel gezinnen met kinderen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3,1 personen.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals IKC Het Festival (5 minuten) en Kindcentrum Kasteelhoeve (8 minuten). Supermarkten zoals Jumbo en Albert Heijn zijn op 10-12 minuten lopen. Het treinstation is op 2 km afstand.

Hoeveel woningen zijn er te huur in de buurt?

Op dit moment staan er 3 huurwoningen te koop in Werkeren, waarvan deze de goedkoopste is. De duurste huurwoning kost €1.950. Er zijn geen woningcorporatiewoningen beschikbaar.

ikwilhuren.nl
Geen mail gevondenBetaald
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website. Reageren via deze website kost geld.