Hoekwoning te koop: Sloterweg 1187, Amsterdam
KopenAmsterdamHoekwoningenSloterweg 1187

Sloterweg 1187

Dorp Sloten, Amsterdam

€ 1.495.000
Buurt Dorp Sloten, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 262m²
262m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een monumentaal hoekhuis in Dorp Sloten

Dit ruime hoekhuis uit 1922 staat in het pittoreske Dorp Sloten, een dorp binnen Amsterdam. Met 262 m² woonoppervlak en een perceel van 467 m² is het een van de grotere woningen in de buurt. De vraagprijs van €1.495.000 is aan de hoge kant, maar past bij de royale afmetingen en het energielabel A. Bekijk ook andere hoekwoningen in Amsterdam.

Buurt Dorp Sloten

Dorp Sloten is een rustige, dorpsachtige buurt met veel eengezinswoningen (75%). De helft van de woningen is koop, en de buurt telt 705 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, groene omgeving. Lees meer over de buurt Dorp Sloten.

Leven in de straat

Om de hoek vind je een park of plantsoen. Voor dagelijkse boodschappen kun je twee straten verder terecht bij Albert Heijn of Dirk. Basisschool Het Bovenland ligt op loopafstand, net als kinderdagverblijven. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen op korte afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder De Makelaers | Amsterdam op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.495.000
Prijs per m²€ 5.706
Woonoppervlakte262m²
Perceeloppervlakte467m²
Bouwjaar1922
EnergielabelA
BuurtDorp Sloten
WijkSloten/Nieuw-Sloten
GemeenteAmsterdam

Locatie

Sloterweg 1187, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Dorp Sloten

Inwoners705
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

55 binnen 5 km

Albert Heijn
Belgieplein 107
872m
Dirk
Belgiëplein 106
946m
Albert Heijn
Pieter Calandlaan 212A
1205m

Scholen

88 binnen 5 km

School voor Speciaal Basisonderwijs De Driesprong
Speciaal onderwijs · 93 leerlingen
135m
Basisschool Het Bovenland
Basisonderwijs · 282 leerlingen
486m
Basisschool De Mijlpaal
Basisonderwijs · 359 leerlingen
745m

Veelgestelde vragen

Over Sloterweg 1187, Amsterdam

Welk energielabel heeft Sloterweg 1187?

De woning aan Sloterweg 1187 in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €1.495.000 een realistische prijs voor dit hoekhuis?

De vraagprijs van €1.495.000 is aan de hoge kant, maar past bij de royale oppervlakte van 262 m², het grote perceel van 467 m² en het energielabel A. De woning is een hoekhuis uit 1922 in een rustige, groene buurt. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking, die je zelf kunt beoordelen.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Dorp Sloten, een dorp binnen Amsterdam. Het treinstation ligt op 5,1 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is hoog (2351), wat duidt op een stedelijke omgeving.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een hoekwoning, gebouwd in 1922, met een woonoppervlak van 262 m² en een perceel van 467 m². Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is.