Hoekwoning te koop: Slottuin 104, Beuningen (Ge)
KopenBeuningenHoekwoningenSlottuin 104

Slottuin 104

Beuningen-Beuningse Plas, Beuningen

€ 489.500
Buurt Beuningen-Beuningse Plas, Beuningen (Ge)Bekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 176m²
176m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in een groene buurt

Deze hoekwoning aan de Slottuin in Beuningen ademt rust en ruimte. Met 176 vierkante meter woonoppervlak en een energielabel A is het een comfortabel en zuinig huis. De woning uit 2006 staat op een perceel van 158 vierkante meter. Met een vraagprijs van €489.500 is dit een marktconform aanbod voor een hoekwoning in deze omgeving. Bekijk ook andere hoekwoningen in Beuningen.

Beuningen-Beuningse Plas: wonen aan het water

De buurt Beuningen-Beuningse Plas is een rustige, groene wijk met veel water en natuur. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner de buurt een 7,5. "Heel veel natuur. Veel vogeltjes en recent zelfs een bever. Het leeft vol op", zegt de bewoner. De buurt telt zo'n 2.735 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een echte eengezinswijk: 85% van de woningen is eengezinswoning en 91% is koop.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo op ruim een kilometer afstand, of bij de Aldi of Lidl iets verderop. Basisscholen zoals Montessori Lindenholt en de Wingerd liggen op ongeveer twee kilometer. Het park of plantsoen is om de hoek, op 300 meter. De gemeente Beuningen biedt een fijne mix van rust en voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Droomhuis Makelaardij Rheden op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 489.500
Prijs per m²€ 2.781
Woonoppervlakte176m²
Perceeloppervlakte158m²
Bouwjaar2006
EnergielabelA
BuurtBeuningen-Beuningse Plas
WijkBeuningen
GemeenteBeuningen

Locatie

Slottuin 104, Beuningen (Ge)

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.5
Meike
04-07-2024
Gezellig

Heel veel natuur. Veel vogeltjes en recent zelfs een bever. Het leeft vol op. Met de hondjes hebben we een hele fijne route. Er ligt wel heel veel ganzen poep en regelmatig ook overlast van de snelweg.

Buurt statistieken

Gegevens uit Beuningen-Beuningse Plas

Inwoners2.735
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Jumbo
Thorbeckeplein 14
1088m
Aldi
Julianaplein 136-138
1266m
Lidl
Mauritsplein 43
1306m

Scholen

23 binnen 5 km

Basisschool Montessori Lindenholt
Basisonderwijs · 232 leerlingen
2051m
Basisschool de Wingerd
Basisonderwijs · 287 leerlingen
2051m
Mondial College locatie Leuvensbroek
Voortgezet onderwijs · 1271 leerlingen
2147m

Veelgestelde vragen

Over Slottuin 104, Beuningen (Ge)

Welk energielabel heeft Slottuin 104?

De woning aan Slottuin 104 in Beuningen (Ge) heeft energielabel A.

Is €489.500 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €489.500 is marktconform voor een hoekwoning van 176 m² met energielabel A in Beuningen. De woning is uit 2006 en heeft een perceel van 158 m². Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, maar deze prijs past bij de kenmerken en de ligging.

Hoe is de buurt Beuningen-Beuningse Plas om in te wonen?

De buurt is rustig en groen, met veel water en natuur. Een bewoner noemt het 'gezellig' en waardeert de vogels en zelfs een bever. Er is wel overlast van ganzenpoep en soms geluid van de snelweg. De buurt heeft veel eengezinswoningen en is vooral geschikt voor gezinnen en ouderen.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Binnen vijf kilometer zijn er 23 scholen. De dichtstbijzijnde basisscholen zijn Montessori Lindenholt en de Wingerd, beide op ongeveer twee kilometer. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Nijmegen, op 4,5 kilometer afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 6,1 kilometer afstand. Dat is bijvoorbeeld station Nijmegen of Nijmegen Lent. Met de auto ben je er zo, maar lopend is het te ver.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. Het is een goed geïsoleerd huis uit 2006.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde supermarkt is Jumbo op 1,1 kilometer. Ook Aldi en Lidl zijn op ongeveer 1,3 kilometer. Voor een ruime keuze kun je naar het centrum van Beuningen.

Droomhuis Makelaardij Rheden
Geen mail gevonden
Bekijk