Hoekwoning te koop: Van IJsendijkstraat 134, Purmerend
KopenPurmerendHoekwoningenVan IJsendijkstraat 134

Van IJsendijkstraat 134

Overwhere-Zuid, Purmerend

€ 675.000
Buurt Overwhere-Zuid, PurmerendBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 157m²
87% groter dan gemiddeld in de buurt
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in een groene, rustige buurt

Deze hoekwoning aan de Van IJsendijkstraat 134 in Purmerend ademt ruimte en rust. Met 157 m² woonoppervlak en een perceel van 358 m² is het een flinke woning, gebouwd in 1962 en voorzien van energielabel C. De vraagprijs van €675.000 ligt aan de hoge kant, maar past bij de royale afmetingen. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor hoekwoningen in Purmerend ligt lager, maar deze woning is ook flink groter dan het buurtgemiddelde.

Overwhere-Zuid: groen, rustig en gewaardeerd

De woning staat in buurt Overwhere-Zuid, een buurt die door bewoners hoog wordt gewaardeerd. Op basis van drie beoordelingen krijgt de buurt een 8,71. Een bewoner zegt: "Rustige buurt met aardige mensen." Enkele bewoners: "Leuke buurt veel leuke buren. Groen. Goede bereikbaarheid" en "Goede buurt veel voorzieningen en veel groen." De buurt telt ruim 6300 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De helft van de woningen is eengezinswoning, de helft koop.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn op 579 meter, of twee straten verder naar de Vomar. Ook een AH XL, Lidl en PLUS zitten op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool 't Prisma op 515 meter, of naar de Scholengemeenschap Gerrit Rietveld op 433 meter. Het station is op 1,3 km, tien minuten lopen. De gemeente Purmerend biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Overbeek Makelaars o.g. Purmerend BV aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 675.000
Prijs per m²€ 4.299
Woonoppervlakte157m²
Perceeloppervlakte358m²
Bouwjaar1962
EnergielabelC
BuurtOverwhere-Zuid
WijkOverwhere
GemeentePurmerend

Locatie

Van IJsendijkstraat 134, Purmerend

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 3 bewoners

9.8
Mees
20-05-2025
En goede ervaringen

Rustige buurt met aardige mensen

8.0
Bianca
24-03-2025
Leuke buirt

Leuke buurt veel leuke buren. Groen. Goede bereikbaarheid

8.4
Bianca Cusell
31-01-2025
Overwhere

Goede buurt veel voorzieningen en veel groen

Buurt statistieken

Gegevens uit Overwhere-Zuid

Inwoners6.305
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Overwhere-Zuid

Woningvoorraad3.211
Gem. WOZ-waarde€ 299.000
Koopwoningen50%
Huurwoningen50%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Albert Heijn
John F Kennedyplein 73
579m
Vomar
De Vriesplein 8
730m
AH XL
Burg. D. Kooimanweg 16
856m

Scholen

42 binnen 5 km

Bets Frijlingschool
Speciaal onderwijs · 51 leerlingen
93m
O.S.V.O. Martin Luther Kingschool
Speciaal onderwijs · 103 leerlingen
389m
SG Antoni Gaudí
Voortgezet onderwijs · 431 leerlingen
423m

Veelgestelde vragen

Over Van IJsendijkstraat 134, Purmerend

Welk energielabel heeft Van IJsendijkstraat 134?

De woning aan Van IJsendijkstraat 134 in Purmerend heeft energielabel C.

Is de prijs van €675.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €675.000 ligt 85% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€365.000). Maar deze hoekwoning is met 157 m² ook 87% groter dan het buurtgemiddelde van 84 m². Het perceel is 358 m². De prijs per m² is ongeveer €4.300, terwijl het buurtgemiddelde €4.540 per m² is. De prijs is dus aan de hoge kant, maar past bij de royale afmetingen.

Hoe is de buurt Overwhere-Zuid om in te wonen?

Overwhere-Zuid scoort een 8,71 uit drie bewonersreviews. Bewoners noemen het rustig, groen en met aardige buren. De buurt heeft veel voorzieningen en is goed bereikbaar. Er wonen veel gezinnen, maar ook ouderen. De helft van de woningen is eengezinswoning.

Welke supermarkten zijn er in de buurt?

Binnen loopafstand vind je Albert Heijn (579 m), Vomar (730 m), AH XL (856 m), Lidl (954 m) en PLUS (954 m). Voor de dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse scholen op loopafstand. Basisschool 't Prisma (515 m), Scholengemeenschap Gerrit Rietveld (433 m) en SG Antoni Gaudí (423 m) zijn voorbeelden. Ook is er speciaal onderwijs in de buurt.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,3 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. Daarmee is de woning goed bereikbaar per trein.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat is redelijk zuinig, maar niet top. In de buurt heeft 44,4% van de koopwoningen label C, en nog eens 44,4% heeft label D of lager. Label C betekent dat je rekening kunt houden met gemiddelde stookkosten.

Van Overbeek Makelaars o.g. Purmerend BV
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Van Overbeek Makelaars o.g. Purmerend BV
vanoverbeek.nl
Bekijk
Van Overbeek Makelaars o.g. Purmerend BV