Hoekwoning te koop: Vrijburgstraat 34, Vlissingen
Verkocht onder voorbehoud
KopenVlissingenHoekwoningenVrijburgstraat 34

Vrijburgstraat 34

West-Souburg, Vlissingen

€ 289.000
Buurt West-Souburg, VlissingenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 132m²
132m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in West-Souburg

Deze hoekwoning aan de Vrijburgstraat 34 in Vlissingen ademt de sfeer van de jaren zeventig: ruim opgezet, met een flinke tuin en een eigen oprit. Met 132 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 194 vierkante meter is er volop plek voor een gezin of wie graag ruimte om zich heen heeft. Het energielabel D betekent dat je nog wat kunt verbeteren aan de isolatie, maar de basis is solide. De vraagprijs van €289.000 is marktconform voor een hoekwoning in deze regio, vergelijk het met andere hoekwoningen in Vlissingen.

West-Souburg: rustig en groen

De woning staat in West-Souburg, een buurt die door bewoners wordt omschreven als een 'groene dorpse buitenwijk'. Een bewoner zegt: 'Het is hier altijd veilig, makkelijk bereikbaar, rustig en stil.' Een ander noemt het kortweg een 'goeie buurt'. Op basis van twee beoordelingen scoort de buurt een 8,25. Het is een wijk met veel eengezinswoningen en een mix van gezinnen en ouderen. De buurt West-Souburg heeft een dorps karakter, terwijl je binnen een paar minuten in het centrum van Vlissingen bent.

Dagelijks leven om de hoek

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo, die twee straten verder zit. De kinderen lopen naar de Graaf Jan van Nassau School, een basisschool op vijf minuten lopen. Ook de Archipelschool Tweemaster-Kameleon en De Parelburcht zijn dichtbij. Voor de middelbare school is het Scheldemond College op een kwartier fietsen. De gemeente Vlissingen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van een huisartsenpraktijk tot een park om te wandelen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via M2 Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 289.000
Prijs per m²€ 2.189
Woonoppervlakte132m²
Perceeloppervlakte194m²
Bouwjaar1975
EnergielabelD
BuurtWest-Souburg
WijkLammerenburg
GemeenteVlissingen

Locatie

Vrijburgstraat 34, Vlissingen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.3
Merten
29-03-2025
groene dorpse buitenwijk

het is hier altijd veilig makkelijk bereikbaar rustig en stil.

8.3
Jm
05-11-2023
Goeie buurt

Top

Buurt statistieken

Gegevens uit West-Souburg

Inwoners2.225
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

23 binnen 5 km

Jumbo
Oranjeplein 72
876m
Jumbo
Papegaaienburg 5
923m
Lidl
Papegaaienburg 6-8
923m

Scholen

49 binnen 5 km

Graaf Jan van Nassau School voor Basisonderwijs
Basisonderwijs · 132 leerlingen
436m
Archipelschool Tweemaster-Kameleon
Basisonderwijs · 239 leerlingen
597m
De Parelburcht
Basisonderwijs · 224 leerlingen
876m

Veelgestelde vragen

Over Vrijburgstraat 34, Vlissingen

Welk energielabel heeft Vrijburgstraat 34?

De woning aan Vrijburgstraat 34 in Vlissingen heeft energielabel D.

Is €289.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €289.000 is marktconform voor een hoekwoning van 132 m² in Vlissingen. Het energielabel D kan invloed hebben op de maandlasten, maar de prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in de regio. Een taxatie kan uitsluitsel geven over de exacte marktwaarde.

Hoe is de buurt West-Souburg om in te wonen?

West-Souburg wordt door bewoners beoordeeld met een 8,25 en omschreven als een groene, rustige en veilige buitenwijk. Het is een dorpse buurt met veel eengezinswoningen. Voorzieningen als supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation ligt op 3,3 kilometer afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de fiets of een korte autorit.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Graaf Jan van Nassau School (436 m) en de Archipelschool Tweemaster-Kameleon (597 m). Voor voortgezet onderwijs is het Scheldemond College op 1,1 km afstand.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 1975?

Het energielabel D geeft aan dat isolatie en verwarming mogelijk aandacht nodig hebben. Vraag de verkoper om een onderhoudshistorie.

Wat is de stedelijkheidsgraad van West-Souburg?

West-Souburg heeft een omgevingsadressendichtheid van 1415 adressen per km², wat valt onder 'matig stedelijk' (schaal 3 van 5). Het is dus een rustige buurt met voldoende voorzieningen, maar niet zo druk als een stadskern.

M2 Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.