Vrijstaande woning te koop: De Tuinderij 28, Vlissingen
Verkocht onder voorbehoud
KopenVlissingenVrijstaande woningenDe Tuinderij 28

De Tuinderij 28

West-Souburg, Vlissingen

€ 899.000
Buurt West-Souburg, VlissingenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 211m²
211m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in een groene, rustige omgeving

Deze vrijstaande woning uit 2009 staat in West-Souburg, een dorpse buitenwijk van Vlissingen. Met 211 m² woonoppervlak en een perceel van 769 m² is er volop ruimte. Het energielabel A++ betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €899.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Vlissingen.

West-Souburg: veilig, rustig en groen

De buurt West-Souburg wordt door bewoners gewaardeerd met een 8,25. Een bewoner zegt: "Het is hier altijd veilig, makkelijk bereikbaar, rustig en stil." Een ander noemt het een "goeie buurt". De buurt telt ruim 2200 inwoners, met veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens. Bijna alle woningen zijn eengezinswoningen en in koop, wat bijdraagt aan de stabiele sfeer.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 10 minuten lopen, of bij Aldi of Lidl op een kwartier. Ook zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals Archipelschool Tweemaster-Kameleon (5 minuten lopen) en Graaf Jan van Nassau School (7 minuten). De gemeente Vlissingen biedt verder voorzieningen zoals een treinstation op 3,3 km afstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Schinkel de Weerd Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 899.000
Prijs per m²€ 4.261
Woonoppervlakte211m²
Perceeloppervlakte769m²
Bouwjaar2009
EnergielabelA++
BuurtWest-Souburg
WijkLammerenburg
GemeenteVlissingen

Locatie

De Tuinderij 28, Vlissingen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.3
Merten
29-03-2025
groene dorpse buitenwijk

het is hier altijd veilig makkelijk bereikbaar rustig en stil.

8.3
Jm
05-11-2023
Goeie buurt

Top

Buurt statistieken

Gegevens uit West-Souburg

Inwoners2.225
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

23 binnen 5 km

Jumbo
Oranjeplein 72
952m
Aldi
Vlissingsestraat 1
1087m
Jumbo
Papegaaienburg 5
1125m

Scholen

49 binnen 5 km

Archipelschool Tweemaster-Kameleon
Basisonderwijs · 239 leerlingen
567m
Graaf Jan van Nassau School voor Basisonderwijs
Basisonderwijs · 132 leerlingen
673m
Christelijke Basisschool
Basisonderwijs · 403 leerlingen
940m

Veelgestelde vragen

Over De Tuinderij 28, Vlissingen

Welk energielabel heeft De Tuinderij 28?

De woning aan De Tuinderij 28 in Vlissingen heeft energielabel A++.

Is €899.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €899.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in West-Souburg. De woning is groot (211 m²) met een ruim perceel (769 m²) en heeft een uitstekend energielabel A++. Of de prijs marktconform is, hangt af van vergelijkbare aanbiedingen in de buurt.

Hoe is de buurt West-Souburg om in te wonen?

West-Souburg wordt door bewoners beoordeeld met een 8,25. Ze noemen het veilig, rustig en groen. De buurt heeft veel eengezinswoningen en koopwoningen, wat bijdraagt aan een stabiele woonomgeving. Er wonen veel gezinnen, maar ook alleenstaanden en ouderen. Het is een dorpse buitenwijk met voorzieningen op loopafstand.