Hoekwoning te koop: Winricusstraat 24, Kerkrade
Verkocht onder voorbehoud
KopenKerkradeHoekwoningenWinricusstraat 24

Winricusstraat 24

Kaalheide, Kerkrade

€ 297.500
Buurt Kaalheide, KerkradeBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Kerkrade

Deze hoekwoning aan de Winricusstraat 24 heeft een fijne uitstraling, met een woonoppervlak van 99 m² en een ruime tuin rondom. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft isolatie. De woning uit 1961 is solide gebouwd en biedt volop mogelijkheden om er je eigen thuis van te maken. Met een vraagprijs van € 297.500 is dit een marktconform aanbod voor een hoekwoningen in Kerkrade.

De buurt Kaalheide

Kaalheide is een rustige woonbuurt in Kerkrade-West, met veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. De buurt telt zo'n 2.785 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar. Het is een plek waar mensen graag wonen, al zijn er geen bewonersrecensies beschikbaar om dat te staven. De buurt Kaalheide heeft een gemoedelijke sfeer, met voldoende groen in de omgeving.

Leven in de straat

's Ochtends haal je snel een broodje bij de Aldi of Jumbo, beide op ongeveer een kwartier lopen. Voor de kinderen is Basisschool De Schakel om de hoek, op 240 meter afstand, en Basisschool De Doorkijk op 612 meter. Ook een kinderopvang en een park of plantsoen zijn dichtbij. De gemeente Kerkrade biedt verder alle dagelijkse voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Damen Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt26 november 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 297.500
Prijs per m²€ 3.005
Woonoppervlakte99m²
Perceeloppervlakte305m²
Bouwjaar1961
EnergielabelB
BuurtKaalheide
WijkKerkrade-West
GemeenteKerkrade

Locatie

Winricusstraat 24, Kerkrade

Buurt statistieken

Gegevens uit Kaalheide

Inwoners2.785
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

23 binnen 5 km

Aldi
Carboonplein 16
1135m
Jumbo
Carboonplein 6
1230m
Albert Heijn
Bautscherweg 43
2090m

Scholen

41 binnen 5 km

Basisschool De Schakel
Basisonderwijs · 237 leerlingen
240m
Basisschool De Doorkijk
Basisonderwijs · 358 leerlingen
612m
SBO Arcadia
Speciaal onderwijs · 108 leerlingen
1407m

Veelgestelde vragen

Over Winricusstraat 24, Kerkrade

Welk energielabel heeft Winricusstraat 24?

De woning aan Winricusstraat 24 in Kerkrade heeft energielabel B.

Is € 297.500 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van € 297.500 is marktconform voor een hoekwoning van 99 m² met een perceel van 305 m² en energielabel B in Kerkrade. De woning heeft een bouwjaar van 1961, wat betekent dat er mogelijk nog onderhoud aan de orde is, maar het energielabel B duidt op redelijke isolatie. Vergelijkbare woningen in de buurt geven een indicatie dat de prijs in lijn ligt met de markt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Kaalheide, een wijk in Kerkrade. Het treinstation is op 2,4 km afstand, dus met de fiets of auto goed te doen. De omgevingsadressendichtheid is 1155, wat duidt op een matig stedelijk gebied. Voor dagelijkse boodschappen zijn supermarkten als Aldi en Jumbo op loopafstand.

Wat voor type woning is dit precies?