Hoekwoning te koop: Wouwsestraatweg 56, Bergen Op Zoom
KopenBergen op ZoomHoekwoningenWouwsestraatweg 56

Wouwsestraatweg 56

Gageldonk-West, Bergen op Zoom

€ 489.000
Buurt Gageldonk-West, Bergen Op ZoomBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 160m²
160m² woonoppervlakte
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze hoekwoning aan de Wouwsestraatweg heeft een eigen karakter, met een woonoppervlak van 160 m² en een perceel van 150 m². Het bouwjaar 1932 geeft de woning een klassieke uitstraling, maar ook de nodige aandachtspunten. Met een vraagprijs van €489.000 is dit een forse investering voor een hoekwoning in Bergen op Zoom. Ter vergelijking: hoekwoningen in Bergen op Zoom laten een breed prijsspectrum zien. De prijs van deze woning is aan de hoge kant.

Buurt Gageldonk-West

De woning staat in buurt Gageldonk-West, een wijk met ruim 5.000 inwoners. Het is een dichtbevolkte buurt, met een omgevingsadressendichtheid van bijna 3.000 adressen per km². Twee bewoners geven de buurt een gemiddeld rapportcijfer van 5,75. Een van hen zegt: "52 nationaliteiten in een wijk is geen doen" en noemt problemen door gebrek aan aanpassing. Een ander noemt het "een drukke multiculturele buurt" waar veel wordt gebouwd. De buurt heeft een mix van huishoudens, met veel eenpersoonshuishoudens en gezinnen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Ekoplaza, op loopafstand (om de hoek). Ook Jumbo en Boon's Markt zijn twee straten verder. Basisschoolkinderen kunnen naar RK Basisschool Gummarus, dat naast de deur ligt. Voor voortgezet onderwijs is Curio isk Bergen op Zoom om de hoek, en MollerJuvenaat op tien minuten lopen. De gemeente Bergen op Zoom biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Kaam Makelaardij o.z. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt21 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 489.000
Prijs per m²€ 3.056
Woonoppervlakte160m²
Perceeloppervlakte150m²
Bouwjaar1932
EnergielabelD
BuurtGageldonk-West
WijkBergen op Zoom-Oost
GemeenteBergen op Zoom

Locatie

Wouwsestraatweg 56, Bergen Op Zoom

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 2 bewoners

6.0
Plataantje
01-02-2026
52 nationaliteiten in een wijk is geen doen

Doordat er teveel nationaliteiten bij elkaar wonen die zich niet aan de Nederlandse willen aanpassen is het een wijk met veel problemen

5.5
Selime
15-11-2023
Multiculturele buurt

Het is een drukke multiculturele buurt. Word veel gebouwd.

Buurt statistieken

Gegevens uit Gageldonk-West

Inwoners5.150
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Ekoplaza
Wassenaarstraat 32
635m
Jumbo
Burg. van Hasseltstraat 1
805m
Boon's Markt
Bloemendaal 56
1052m

Scholen

37 binnen 5 km

RK Basisschool Gummarus
Basisonderwijs · 343 leerlingen
273m
Curio isk Bergen op Zoom
Voortgezet onderwijs · 303 leerlingen
309m
Auris Montaal
Speciaal onderwijs · 107 leerlingen
632m

Veelgestelde vragen

Over Wouwsestraatweg 56, Bergen Op Zoom

Welk energielabel heeft Wouwsestraatweg 56?

De woning aan Wouwsestraatweg 56 in Bergen Op Zoom heeft energielabel D.

Is €489.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €489.000 is aan de hoge kant voor een hoekwoning in Bergen op Zoom. Met 160 m² woonoppervlak en een perceel van 150 m² is het een ruime woning, maar het bouwjaar 1932 betekent dat er mogelijk onderhoud nodig is. Vergelijkbare woningen in de buurt kunnen een lagere prijs hebben.

Hoe is de buurt Gageldonk-West om in te wonen?

Gageldonk-West is een dichtbevolkte, multiculturele buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Bewoners geven gemengde reacties: sommigen waarderen de diversiteit, anderen ervaren overlast door verschillende culturen. De buurt heeft een mix van eenpersoonshuishoudens en gezinnen. Het is een levendige wijk, maar niet voor iedereen even geschikt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. RK Basisschool Gummarus ligt naast de deur (273 m). Voor voortgezet onderwijs is Curio isk Bergen op Zoom om de hoek (309 m) en MollerJuvenaat op tien minuten lopen (809 m). Ook is er een islamitische basisschool op 707 m.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Bergen op Zoom ligt op 0,7 km afstand, ongeveer tien minuten lopen. Dit is handig voor reizen naar bijvoorbeeld Roosendaal of Antwerpen.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de buurt?

De buurt is zeer sterk stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 2.968 adressen per km². Dat betekent dat het er druk is, met veel voorzieningen en buren dichtbij.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, Ekoplaza ligt op 635 m (om de hoek), Jumbo op 805 m (twee straten verder) en Boon's Markt op 1 km. Ook Albert Heijn en Aldi zijn op ongeveer 1,2 km afstand.