Hoekwoning te koop: Zeven Bosjes 413, Almelo
KopenAlmeloHoekwoningenZeven Bosjes 413

Zeven Bosjes 413

Zeven Bosjes, Almelo

€ 349.500
Buurt Zeven Bosjes, AlmeloBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Zeven Bosjes

Deze hoekwoning aan de Zeven Bosjes 413 in Almelo heeft een fijne, lichte uitstraling. Met 90 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 217 vierkante meter is er voldoende ruimte voor een gezin. De woning uit 1991 is goed onderhouden en ligt in een rustige, groene buurt. De vraagprijs van €349.500 is marktconform voor hoekwoningen in Almelo.

De buurt Zeven Bosjes

De buurt Zeven Bosjes is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Het is een gemengde buurt: er wonen zowel gezinnen als ouderen, en de inkomens zijn doorsnee. De buurt heeft een groen karakter met een park of plantsoen op loopafstand. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: weinig criminaliteit en een prettige leefomgeving.

Leven in de straat

In de ochtend zie je kinderen naar school fietsen; basisschool De Stapvoorde is om de hoek, op vijf minuten lopen. Ook De Huve en OBS de Bonkelaar zijn op loopafstand. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn, twee straten verder, of bij SPAR express en PLUS, beide op tien minuten lopen. De gemeente Almelo biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Holter Makelaardij & Taxaties op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 349.500
Prijs per m²€ 3.883
Woonoppervlakte90m²
Perceeloppervlakte217m²
Bouwjaar1991
EnergielabelB
BuurtZeven Bosjes
WijkWindmolenbroek
GemeenteAlmelo

Locatie

Zeven Bosjes 413, Almelo

Buurt statistieken

Gegevens uit Zeven Bosjes

Inwoners1.200
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

22 binnen 5 km

Albert Heijn
De Gors 27
728m
SPAR express
Holstlaan 91
939m
PLUS
Van Riemsdijkplein 30
1235m

Scholen

38 binnen 5 km

De Stapvoorde
Basisonderwijs · 160 leerlingen
503m
De Huve
Basisonderwijs · 235 leerlingen
528m
OBS de Bonkelaar
Basisonderwijs · 449 leerlingen
660m

Veelgestelde vragen

Over Zeven Bosjes 413, Almelo

Welk energielabel heeft Zeven Bosjes 413?

De woning aan Zeven Bosjes 413 in Almelo heeft energielabel B.

Is €349.500 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €349.500 is marktconform voor een hoekwoning van 90 m² in Zeven Bosjes. De woning heeft een perceel van 217 m² en is gebouwd in 1991. In de buurt liggen de prijzen voor vergelijkbare woningen rond dit niveau. Het is een rustige, groene wijk met goede voorzieningen, wat de prijs rechtvaardigt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Zeven Bosjes, een wijk in Almelo. Het treinstation van Almelo is op 3,5 km afstand, dus met de fiets of auto goed te doen. De buurt is rustig en groen, met een park op loopafstand. Voor dagelijkse boodschappen zijn er supermarkten op loopafstand.

Wat voor scholen zijn er in de buurt?

Er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Stapvoorde (503 m), De Huve (528 m) en OBS de Bonkelaar (660 m). Ook Protestants Christelijke Basisschool De Mare is dichtbij (675 m). Voor voortgezet onderwijs is de dichtstbijzijnde school op 2,7 km.

Hoe is de buurt Zeven Bosjes om in te wonen?

Zeven Bosjes is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen. Er wonen zowel gezinnen als ouderen, en de buurt heeft een laag criminaliteitscijfer. Er is een park op 200 meter afstand. De wijk is autoluw en kindvriendelijk.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. Albert Heijn is het dichtstbij (728 m), gevolgd door SPAR express (939 m) en PLUS (1235 m). Ook Aldi en Dekamarkt zijn op ongeveer 1,8 km.

Holter Makelaardij & Taxaties
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 5 bronnen
Holter Makelaardij & Taxaties
holtermakelaardij.nl