Studio te koop: Albert Cuypstraat 124-1A, Amsterdam
Onder bod
KopenAmsterdamStudio'sAlbert Cuypstraat 124-1A

Albert Cuypstraat 124-1A

Sarphatiparkbuurt, Amsterdam

€ 320.000
Buurt Sarphatiparkbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 181m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een studio in de Pijp

Deze studio aan de Albert Cuypstraat is een knusse plek midden in de levendige Pijp. Met 33 m² woonoppervlak en energielabel A+ is het een zuinige en compacte woning. De vraagprijs van €320.000 is aan de scherpe kant vergeleken met andere studios in Amsterdam.

De Sarphatiparkbuurt

De buurt Sarphatiparkbuurt is dichtbevolkt en zeer stedelijk, met veel jonge alleenstaanden. Een bewoner zegt: "Al vijftig jaar mijn buurt" en geeft de buurt een 7. Het is een plek waar je elkaar kent en de sfeer gemoedelijk is.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo om de hoek (181 m) of de Dirk (193 m). Voor schoolgaande kinderen is Basisschool Oscar Carré twee straten verder (163 m). De gemeente Amsterdam biedt verder volop voorzieningen, zoals het Montessori Lyceum op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder BNV Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 320.000
Prijs per m²€ 9.697
Woonoppervlakte33m²
Perceeloppervlakte98m²
Bouwjaar1891
EnergielabelA+
BuurtSarphatiparkbuurt
WijkOude Pijp
GemeenteAmsterdam

Locatie

Albert Cuypstraat 124-1A, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.0
Rijkea
07-10-2025
Gezellige buurt

Al vijftig jaar mijn buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Sarphatiparkbuurt

Inwoners5.180
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Sarphatiparkbuurt

Woningvoorraad3.342
Gem. WOZ-waarde€ 528.000
Koopwoningen24%
Huurwoningen76%

Supermarkten

152 binnen 5 km

Jumbo
Ferdinand Bolstraat 89B
181m
Dirk
Marie Heinekenplein 25
193m
Coop
Eerste Jan Steenstraat 53
228m

Scholen

200 binnen 5 km

Basisschool Oscar Carré
Basisonderwijs · 343 leerlingen
163m
Montessori Lyceum Amsterdam - Van Ostadestraat
Voortgezet onderwijs · 662 leerlingen
368m
3e Daltonschool Alberdingk Thijm
Basisonderwijs · 208 leerlingen
447m

Veelgestelde vragen

Over Albert Cuypstraat 124-1A, Amsterdam

Welk energielabel heeft Albert Cuypstraat 124-1A?

De woning aan Albert Cuypstraat 124-1A in Amsterdam heeft energielabel A+.

Is €320.000 een realistische prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €320.000 ligt 39% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€524.688). De gemiddelde verkoopprijs in de buurt is €494.851, maar die is gebaseerd op grotere woningen. Deze studio is 33 m², terwijl het buurtgemiddelde 47 m² is. De prijs per m² is niet direct te vergelijken, maar de lage prijs weerspiegelt de kleinere oppervlakte.

Hoe zuinig is energielabel A+ in de praktijk?