Studio te koop: Albert Cuypstraat 276F, Amsterdam
Onder bod
KopenAmsterdamStudio'sAlbert Cuypstraat 276F

Albert Cuypstraat 276F

Sarphatiparkbuurt, Amsterdam

€ 400.000
Buurt Sarphatiparkbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Lidl op 173m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een studio met energielabel A in de Pijp

Deze studio aan de Albert Cuypstraat is een zeldzame vondst in de Oude Pijp: een woning uit 1891 met een modern energielabel A. Met 39 m² woonoppervlak is het compact, maar de ligging midden in de levendige buurt maakt veel goed. De vraagprijs van €400.000 is scherp vergeleken met andere studios in Amsterdam, zeker gezien het energielabel.

Sarphatiparkbuurt: levendig en groen

De buurt Sarphatiparkbuurt is een van de meest geliefde stukjes Amsterdam. Een bewoner zegt: "Al vijftig jaar mijn buurt", en dat zegt genoeg. Het Sarphatipark ligt op loopafstand, net als de Albert Cuypmarkt. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen, wat zorgt voor een dynamische sfeer.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Lidl om de hoek of de Albert Heijn twee straten verder. Ook de Jumbo is dichtbij. Voor kinderen zijn er basisscholen als de 3e Daltonschool Alberdingk Thijm en ASVO, beide op loopafstand. De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen die je maar kunt wensen.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de studio via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Rent a Stone Amsterdam B.V. op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 400.000
Prijs per m²€ 10.256
Woonoppervlakte39m²
Perceeloppervlakte153m²
Bouwjaar1891
EnergielabelA
BuurtSarphatiparkbuurt
WijkOude Pijp
GemeenteAmsterdam

Locatie

Albert Cuypstraat 276F, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.0
Rijkea
07-10-2025
Gezellige buurt

Al vijftig jaar mijn buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Sarphatiparkbuurt

Inwoners5.180
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Sarphatiparkbuurt

Woningvoorraad3.342
Gem. WOZ-waarde€ 528.000
Koopwoningen24%
Huurwoningen76%

Supermarkten

153 binnen 5 km

Lidl
Hemonylaan 25a
173m
Albert Heijn
Stadhouderskade 101A
193m
Jumbo
Stadhouderskade 93
249m

Scholen

201 binnen 5 km

3e Daltonschool Alberdingk Thijm
Basisonderwijs · 208 leerlingen
441m
ASVO
Basisonderwijs · 319 leerlingen
472m
Basisschool Oscar Carré
Basisonderwijs · 343 leerlingen
521m

Veelgestelde vragen

Over Albert Cuypstraat 276F, Amsterdam

Welk energielabel heeft Albert Cuypstraat 276F?

De woning aan Albert Cuypstraat 276F in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €400.000 een realistische prijs voor deze studio?

Ja, de prijs ligt 24% onder de gemiddelde vraagprijs van €524.688 in de buurt. Studio's in de Sarphatiparkbuurt zijn schaars, en met energielabel A is dit een relatief voordelige optie. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €11.424, terwijl deze studio uitkomt op €10.256 per m².

Hoe is de buurt Sarphatiparkbuurt om in te wonen?

De buurt wordt gewaardeerd met een 7,0 op basis van één beoordeling. Een bewoner noemt het al vijftig jaar zijn buurt, wat spreekt voor de leefbaarheid. Het is een levendige, dichtbevolkte wijk met veel voorzieningen op loopafstand, zoals het Sarphatipark en de Albert Cuypmarkt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze studio heeft energielabel A, wat zeer zuinig is. In de buurt heeft 100% van de koopwoningen energielabel A, dus dit is standaard voor de wijk. Een A-label betekent lage energiekosten in vergelijking met oudere woningen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de 3e Daltonschool Alberdingk Thijm (441 m) en ASVO (472 m). Ook is er voortgezet onderwijs, zoals IVKO - Leren van Kunst (563 m).

Hoe is het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 2,5 km afstand, dus niet direct om de hoek.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een studio van 39 m², gebouwd in 1891. Het is een appartement in een oud pand, maar met een modern energielabel. Er is geen aparte slaapkamer; de woon- en slaapruimte zijn gecombineerd.

Rent a Stone Amsterdam B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Rent a Stone Amsterdam B.V.
visch-vanzeggelaar.nl
Bekijk
Rent a Stone Amsterdam B.V.
funda.nl
Bekijk