Studio te koop: Barbusselaan 94, Amsterdam
KopenAmsterdamStudio'sBarbusselaan 94

Barbusselaan 94

Venserpolder-West, Amsterdam

€ 275.000
Buurt Venserpolder-West, AmsterdamBekijk buurt
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een studio in Venserpolder-West

Deze studio aan de Barbusselaan 94 is een rustige plek in de bruisende stad. Met 42 m² woonoppervlak is het compact en overzichtelijk. De woning uit 1984 is onderdeel van een appartementencomplex. De vraagprijs van €275.000 is marktconform voor een studio in deze buurt, waar de gemiddelde prijs rond de €306.000 ligt. Bekijk ook andere studios in Amsterdam.

Venserpolder-West

Venserpolder-West is een levendige buurt met veel voorzieningen. De buurt telt ruim 5.000 inwoners, waarvan een groot deel alleenstaand is. Het is een jonge buurt: de meeste bewoners zijn tussen de 25 en 45 jaar. De sfeer is stedelijk en divers. Lees meer over de buurt Venserpolder-West.

Leven in de straat

Om de hoek vind je een park of plantsoen. Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Lidl op 10 minuten lopen of de Albert Heijn iets verder. Ook zijn er scholen in de buurt, zoals OBS de Schakel op loopafstand. De gemeente Amsterdam biedt een uitgebreid aanbod aan voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van de Steege Makelaarsgroep Diemen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 275.000
Prijs per m²€ 6.548
Woonoppervlakte42m²
Perceeloppervlakte7735m²
Bouwjaar1984
BuurtVenserpolder-West
WijkVenserpolder
GemeenteAmsterdam

Locatie

Barbusselaan 94, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Venserpolder-West

Inwoners5.050
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Venserpolder-West

Woningvoorraad2.817
Gem. WOZ-waarde€ 283.000
Koopwoningen21%
Huurwoningen79%

Supermarkten

59 binnen 5 km

AH to go
Stationsplein 1
573m
Lidl
Bijlmerplein 94
908m
Albert Heijn
Bijlmerplein 526
941m

Scholen

119 binnen 5 km

Orion College Drostenburg
Speciaal onderwijs · 330 leerlingen
267m
Kolom Praktijkcollege De Dreef
Voortgezet onderwijs · 140 leerlingen
302m
Drostenburg
Speciaal onderwijs · 135 leerlingen
327m

Veelgestelde vragen

Over Barbusselaan 94, Amsterdam

Is €275.000 een realistische prijs voor deze studio?

Ja, de vraagprijs van €275.000 ligt onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€306.125) en de mediaan (€325.000). De gemiddelde prijs per m² is €5.175, dus voor 42 m² zou dat €217.350 zijn. De vraagprijs is dus aan de hoge kant per m², maar gezien de ligging in Amsterdam is het marktconform.

Hoe is de buurt Venserpolder-West om in te wonen?

Venserpolder-West is een stedelijke buurt met veel voorzieningen. Er wonen veel alleenstaanden en jonge mensen. De buurt heeft een park op 100 meter afstand en diverse supermarkten en scholen op loopafstand. Het treinstation is op 1,2 km afstand, dus het openbaar vervoer is goed bereikbaar.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 60% van de woningen label C, 20% label A en 10% label A+. Het bouwjaar 1984 suggereert dat het label waarschijnlijk rond C ligt, maar dit moet je bij de makelaar navragen.

Zijn er veel koopwoningen beschikbaar in Venserpolder-West?

Op dit moment staan er 8 koopwoningen te koop in de buurt. De gemiddelde verkoopprijs van verkochte woningen was €326.912, met een gemiddelde verkooptijd van 46 dagen. Het aanbod is dus beperkt, maar de doorlooptijd is redelijk.

Hoeveel bedraagt de VvE-bijdrage?

Het is gebruikelijk dat bij appartementen een maandelijkse bijdrage wordt gevraagd voor onderhoud en verzekering. Vraag dit na bij de makelaar of verkoper.

Is er een parkeergelegenheid bij de woning?

In de gegevens wordt geen parkeergelegenheid genoemd. In Amsterdam is parkeren vaak betaald of vergunningplichtig. Check bij de gemeente Amsterdam of er een parkeervergunning mogelijk is voor dit adres.

Van de Steege Makelaarsgroep Diemen
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.