Studio te koop: Frieslandstraat 57, Amsterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmsterdamStudio'sFrieslandstraat 57

Frieslandstraat 57

Gelderlandpleinbuurt, Amsterdam

€ 390.000
Buurt Gelderlandpleinbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
AH XL op 286m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een studio in de Gelderlandpleinbuurt

Deze studio aan de Frieslandstraat 57 is een rustige, lichte plek in Buitenveldert-West. Met 41 m² woonoppervlak en energielabel E is het een betaalbare optie in Amsterdam. De vraagprijs van €390.000 is scherp vergeleken met andere studios in Amsterdam.

De buurt: Gelderlandpleinbuurt

De Gelderlandpleinbuurt is een groene, rustige wijk met veel voorzieningen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Een warme, gezinsvriendelijke omgeving met goede voorzieningen en een super bereikbaarheid." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. De buurt Gelderlandpleinbuurt heeft een stedelijkheidsgraad van 1 (zeer sterk stedelijk).

Leven in de straat

In de ochtend loop je in vijf minuten naar de Merkelbachschool om de hoek. Voor de dagelijkse boodschappen is AH XL twee straten verder, en Ekoplaza ook om de hoek. De gemeente Amsterdam biedt verder scholen als Kindercampus Zuidas op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Voorma & Millenaar makelaars - taxateurs o.g. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 390.000
Prijs per m²€ 9.512
Woonoppervlakte41m²
Perceeloppervlakte2642m²
Bouwjaar1964
EnergielabelE
BuurtGelderlandpleinbuurt
WijkBuitenveldert-West
GemeenteAmsterdam

Locatie

Frieslandstraat 57, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.8
Isabelle
06-11-2023
Goed bereikbaar en vertrouwd

Een warme, gezinsvriendelijke omgeving met goede voorzieningen en een super bereikbaarheid.

Buurt statistieken

Gegevens uit Gelderlandpleinbuurt

Inwoners4.810
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Gelderlandpleinbuurt

Woningvoorraad2.649
Gem. WOZ-waarde€ 486.000
Koopwoningen34%
Huurwoningen66%

Supermarkten

136 binnen 5 km

AH XL
Gelderlandplein 47
286m
Ekoplaza
Arent Janszoon Ernststraat 665
319m
Albert Heijn
Peter Schatstraat 65
493m

Scholen

164 binnen 5 km

Merkelbachschool
Basisonderwijs · 238 leerlingen
90m
Kindercampus Zuidas
Basisonderwijs · 366 leerlingen
389m
Stichting Joodse Kindergemeenschap Cheider MAVO HAVO VWO
Voortgezet onderwijs · 39 leerlingen
726m

Veelgestelde vragen

Over Frieslandstraat 57, Amsterdam

Welk energielabel heeft Frieslandstraat 57?

De woning aan Frieslandstraat 57 in Amsterdam heeft energielabel E.

Is €390.000 een realistische prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €390.000 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€645.714) en ook onder de mediaan (€500.000). De studio is met 41 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 83 m². De prijs per m² is niet direct te vergelijken, maar de lage prijs weerspiegelt deels het energielabel E en het formaat. Het is een van de goedkopere opties in de Gelderlandpleinbuurt.